Nivea, Visage, Expert Lift, Krem na noc

Nivea, Visage, Expert Lift, Krem na noc

Po 45 roku życia skóra traci napięcie, jej struktura ulega osłabieniu, co powoduje wiotczenie konturu twarzy. Krem na noc jest częścią innowacyjnej kuracji przeciwdziałającej wiotczeniu skóry stworzonej przez Nivea. Stosowany regularnie zapewnia skórze zarówno natychmiastowy jak i długotrwały efekt sprawiając, że staje się ona zauważalnie bardziej napięta, odbudowana i gładka.

Pielęgnująca formuła kremu na noc zawiera 2 skutecznie działające składniki:
- bioxilift - w 100% naturalny ekstrakt z anyżu, który wspomaga obkurczanie się (napinanie) macierzy skóry, prowadząc do długotrwałego efektu poprawy konturu twarzy,
- kwas Hialuronowy - bioaktywny związek o właściwościach nawilżających, zapewniający natychmiastowy efekt napiętej i gładszej skóry.

W nocy, kiedy skóra najlepiej przyswaja nawilżanie, intensywnie nawilżająca formuła kremu, wzbogacona pantenolem, wspomaga naturalną odbudowę skóry i sprawia, że rano skóra wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną.

brak satysfakcji z zakupu

Jesienią i zimą moja skóra potrzebuje ekstra pielęgnacji, zwlaszcza nocnej. kupując krem Nivea liczyłam na dobrą pielęgnację połączoną z łagodnością, gdyż moja skóra bardzo czesto o tej porze jest podrażniona i źle znosi intensywniejszą pielęgnacje. Niestety, nawet jeśli skóra jest w dobrym stanie podczas aplikacji zwykle towarzyszy jej lekkie pieczenie :yyyy: gorzej, jeśli jest podrażniona, wtedy krem Expert lift omijam szerokim łukiem.....
Walory pielęgnacyjne przeciętne: ani nie poprawił szczególnie stanu skóry, ani jej nie regeneruje. Nie zauważyłam zwiększenia jędrności, większego blasku ani wpływu na zmarszczki. Nie podoba mi się gumowy film, ktory krem pozostawia na skórze. Czasami moja skóra potrzebuje większych ilości kremu, ale nie lubi Nivea w nadmiarze. Trochę zapycha, szczegolnie w strefie T.
Generalnie jestem niezadowolona.Używam tego produktu od: ok 2 m-ce

Najgorszy...

Szkoda, że nie ma możliwości punktów ujemnych... Ponieważ po miesięcznym stosowaniu kremu nie dość, że nie spełnił swoich obietnic, to skóra była w gorszej kondycji niż przed! Mam 36 lat, więc poniżej grupy docelowej, ale o jakimkolwiek efekcie liftingu, czy choćby odżywienia, mogłam zapomnieć... Teraz się ratuję kompleksowym zestawem Rejuvenate Avonu, a tak lubiłam markę Nivea :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jest okey

Świetny krem na noc.Z tej serii wypróbowałam najpierw krem pod oczy (jest bardzo delikatny,nie podrażnia,przyjemnie się nakłada..)potem był krem na dzień(który niestety pozostawia nieszczęsną tłustą powłokę,co jest charakterystyczne dla kremów Nivea Visage DNA..)w końcu trafiłam na mojego ,,ulubieńca" krem na noc.Z tego kremu jestem najbardziej zadowolona.Pozostawia tłustą powłokę, ale to jedyny minus.Cera jest rozświetlona,miękka...i chociaż wyprzedziłam czas- bo nie jestem w tej grupie wiekowej- nie żałuje!!!

Używam tego produktu od:kiedy się pojawił
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzech