Bourjois, Eye Catching, Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

Bourjois, Eye Catching, Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

Pojemność 4,5 g

8 kremowo-pudrowych cieni do powiek.Pastelowe odcienie nadające efekt „otwartego oka. Aplikator z podwójną końcówką z miękką gąbeczką pozwala mieszać cienie, a druga, precyzyjna końcówka doskonale nadaje się do rysowania konturów i podkreślania linii. W zestawie znajduje się rozświetlający cień do stosowania w wewnętrznych kącikach oczu i pod łukiem brwiowym Paleta zawiera też wbudowane panoramiczne lusterko, ułatwiające szybkie poprawki makijażu w ciągu dnia.
Aplikator z podwójną końcówką
Trwałość na skórze aż do 12 godzin
Niezwykle miękka konsystencja, która łatwo się rozprowadza, pozwala tworzyć głębię koloru

Skład jest w trakcie moderacji.

• Textures 1, 2, 3, 6, 7, 8 TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYETHYLENE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BORON NITRIDE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ZINC STEARATE, SILICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PTFE, DIISOSTEARYL MALATE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, SYNTHETIC WAX, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, DEHYDROACETIC ACID, DISODIUM EDTA, TRIOLEIN, MALTODEXTRIN, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, TIN OXIDE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, [May Contain/Peut Contenir/+/-:IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CARMINE (CI 75470), D&C BLACK NO. 2 (CI 77266), Yellow 5 Lake (CI 19140), ULTRAMARINES (CI 77007)].

Uwielbiam takie cacuszka:)

No cóż..ja jak koleżanka kupiłam bo Hania prezentowała;)
W sklepie to wiecie jak to jest człowiek wpada w szale coś chwyci ..potem żałuje albo co..Nawet na internecie jak kupuję , a nie widziałam czegoś wcześniej to też różnie bywa..A tu zdążyłam się zapoznać z wyglądem paletki i kolorami na filmiku i tak mnie urzekła swoim wyglądem ta paletka,że choćbym miała (a mam) już paletkę z podobnymi kolorami..to i tak bym tę kupiła..:)
No i jeszcze w promocyjnej cenie..:) Na szczęście udało mi się tę jeszcze dorwać..Chwała Rosmanowi mogłam zrobić trochę wcześniej zakupy na stronie dzięki aplikacji i to pewnie mnie uratowało,że paletę dostałam.
Jest śliczna..w kolorze nude.. To taki stabilny , gruby plastik..Otwiera się elegancko , praktycznie obracające się lusterko..no paletka marzenie.Idealna do torebki bo w sumie nieduża no i właśnie to lusterko jakże przydatne;)
Cienie może nie mają jakiś przełomowych kolorów, ale są idealne na makijaż dzienny. Ładnie się uzupełniają, te z brokatem można stosować same jak np. ten róż, albo do kąciku oczu celem rozjaśnienia jak ten jaśniutki, lub pod brwi..
Ciekawy kolor jest złoto-musztardowy, podobno bardzo modny ten jesieni...
Te ciemniejsze kolory bordo i taki czarno-szary..też dobrze się komponują z pozostałymi cieniami , a dzięki nim wyczarujemy również coś na wieczór. Tym czarnym można nawet kreskę zrobić:)
Trzymają się na powiece cały dzień, nie osypują. Nie stosuję żadnej bazy pod cienie jedynie korektor pod oczy ewentualnie rozetrę na powiece i cienie dają radę.
Oczywiście można się przyczepić do aplikatora, który pewnie dla niektórych będzie zbyteczny..W sumie można nałożyć palcem, ale ja powiem Wam ,że czasem i z takiego aplikatora potrafię skorzystać i nie będę się wstydzić tego . Po prostu i aplikator mi się tu przydaje.
Polecam bo to idealna paleta do torebki .

Wielkie zaskoczenie

Paletę Bourjois Eye Catching kupiłam po obejrzeniu filmiku u Hani Knopińskiej. Do zakupienia tej paletki zachęciło mnie zestawienie kolorystyczne. Po wypróbowaniu jej na sobie byłam bardzo mile zaskoczona ich formułą. Cienie brokatowe są niesamowicie kremowe i fantastycznie rozcierają się na powiece. Wystarczy nałożyć je palcem. Cienie matowe są aksamitne w dotyku i świetnie się blendują. Wszystkie są bardzo dobrze napigmentowane, a brokatowe tak bardzo się mienia na powiece, że jestem zachwycona. Kolorystyka mnie urzekła bo są to cienie utrzymane w tonacji nude, ale obecność matowego cienia w kolorze mauve (fioletoworóżowego) oraz brokatowego brudnego różu stawia te paletkę na szczycie tego typu zestawień. Dodatkowy plus za panoramiczne lusterko, które można obracać w każdą możliwą stronę i nadaje się idealnie do poprawienia makijażu w każdych warunkach. Kolejny plus za małe, plastikowe i kompaktowe opakowanie, które mieści się w dłoni i w każdej torebce, sprawia że jest to unikatowa paleta do każdego makijażu, zarówno dziennego jak i wieczorowego. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam serdecznie!!!