Oriflame, Colourbox, Kiss Me Collection, Lipstick (Pomadka)

Oriflame, Colourbox, Kiss Me Collection, Lipstick (Pomadka)

Limitowana edycja pomadek Colourboxz kolekcji Kiss Me to wspaniałe odcienie i piękne opakowanie. Dobierz do nich lakier do paznokci Colourbox, by zrobić naprawdę oszałamiające wrażenie!

nawilżające, kryjące
bez parabenów
Efekt
matowe
w sztyfcie

Fuksja idealna

Pomadki od Oriflame lubię i mam ich sporo. Seria Colourbox jest chyba najtańszą serią marki, ale jakość szminek często biję na głowę te droższe.

Oriflame co jakiś czas wypuszcza edycje limitowane tej serii, ale wydaje mi się, że kolory nie różnią się od podstawowej gamy.
W tym przypadku mamy doczynienia z walentynkową limitowanką, której część pomadek można aktualnie zakupić bodajże za 5,90 zł. Dlatego już jakiś czas temu skorzystałam z okazji. Zwłaszcza, że w promocji znalazł się chyba najbardziej przeze mnie lubiany kolor do ust, a mianowicie odcień Bright Fuchsia. Mocna, nasycona i elegancka fuksja. Takie kolory pasują do mnie najbardziej.

Pomadka praktycznie nie posiada zapachu, a sztyf ścięty jest pod skosem. Końcówka jest prosta, bez czubka, ale mimo to wygodnie się nią operuje, co jest mocnym punktem w przypadku takich intensywnych kolorów.

Szminka ma miękką i masełkową konsystencję, ale na ustach zostawia delikatną warstwę, bez wchodzenia w załamania albo suche skórki. Nie oblepia warg i nie dusi ciężką powłoką a'la wazelina.
Rozprowadza się idealnie równomierną warstwą, nawet w przypadku przesuszonych ust. Jest mocno napigmentowana, więc ekspresowo wykonuje się nią makijaż.

Nie wypływa poza kontur, ale niestety przez swoją tłustą konsystencję nie należy do najtrwalszych. Oczywiście bez jedzenia i picia nie znika z ust, cały czas kolor pozostaje intensywny i błyszczący, ale jakiekolwiek spożywanie jest dla niej destrukcyjne.
Bez najmniejszego problemu zmywa się każdym micelem. Pigment nie wżera się w skórę.

Pomadka nie wysusza ust, a nawet mam wrażenie, że delikatnie je zmiękcza i odżywia.

Opakowanie jest proste, zwykłe i plastikowe, ale raczej trwałe. Przy zamykaniu słychać charakterystyczny klik. Szminka nie otwiera się samoczynnie, nawet przewalając się po torebce. Sztyft nie łamie się i nie zacina przy zakręcaniu.
Kolorystyka czarno-biała z serduszkami nawiązującymi do walentynek. Niby banalnie, ale wygląda to estetycznie i przyjemnie dla oka.
Cena nawet ta regularna nie jest wysoka, więc warto się skusić. Nawet jeśli nie tą serię, to podstawową, która jakościowo jest identyczna.