SilverCrest, Lokówka do włosów Quick Curl

SilverCrest, Lokówka do włosów Quick Curl

Pojemność 1 szt

Lokówka automatyczna firmy Silver Crest z ceramiczną powłoką turmalinową, delikatną dla włosów. Lokówka posiada 6 ustawień temperatury w zakresie od 130 do 230 stopni Celsjusza. Można kręcić włosy w lewo lub prawo, a także wybrać opcję automatyczną. Po zakończeniu skręcania usłyszysz sygnał komunikujący. Lokówka automatyczna nagrzewa się bardzo szybko, bo w ciągu 1 minuty, a automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa wyłącza ją po 60 minutach. Dodatkowo lokówka automatyczna została wyposażona w praktyczny przegub z oczkiem do zawieszania.

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Spodziewałam się czegoś lepszego...

Lokówka całkiem poręczna.
Posiada możliwość regulacji temperatury, ilości obrotów, skrętu prawo/lewo oraz czasu.
Początkowo obawiałam się, że wkręci i powyrywa mi włosy jednak nic takiego się nie stało, jeśli źle wsadzimy włosy lokówka przestaje wkręcać wyskakuje ERROR i bez problemu możemy włosy wyciągnąć.
Lokówka wydaje sygnały dźwiękowe - wtedy wiemy że lok jest gotowy i możemy włosy wyciągnąć.
Co do loków ... spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego. Efekt jaki osiągniemy tą lokówką to raczej lekkie fale niż loki.
Samo kręcenie zajmuje dość dużo czasu ponieważ włosy musimy odpowiednio wsadzić, nie mogą to być zbyt grube pasma.
Generalnie jak ktoś lubi efekt lekkich fal to polecam, jeśli liczy na ładne loki to odradzam.