Isana, Zeit für Verwöhnung, Cremedusche (Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy i cynamonu `Czas na rozpieszczanie`)

Wyczuwalna świeżość i całodniowe dobre samopoczucie perfekcyjnie wypielęgnowanej skóry. Kremowe żele pod prysznic Isana dostarczają skórze tego, czego potrzebuje.

Działanie pielęgnacyjne: Kremowy żel pod prysznic Isana pozwala na chwilę relaksu dzięki odprężającemu zapachowi pomarańczy i cynamonu . Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga zachować równowagę gospodarki wodnej skóry i w ten sposób chroni skórę przed wysuszeniem. Tolerancja przez skórę: Potwierdzona dermatologicznie. pH przyjazne dla skóry.

Świąteczny zapach pod prysznicem:)

Zapach żelu pod prysznic jest dla mnie bardzo istotny. Chyba nie wyobrażam sobie kąpieli z szarym mydłem czy czymś bezzapachowym.Uwielbiam dobierać zapachy pod porę roku czy nastrój w jakim się znajduję. Gdy w Rossmannie na półce znalazłam zapach pomarańcza i cynamon, nie mogłam się oprzeć i popędziłam z nim do kasy. Dodam,że zapłaciłam na promocji za ten kosmetyk śmieszne 2 zł z groszami.

Żel opakowany jest w kolorową,plastikową butelkę,która swoją szatą graficzną zwraca na siebie uwagę. Zatyczka działa bez problemu i dobrze wydobywa się zawartość. To co najbardziej mi się podoba w tym żelu to cudowny zapach!! Pomarańcza i cynamon nieodzownie kojarzą mi się z zimą i świętami. Zapach jest rozgrzewający, słodki i bardzo przyjemny! Utrzymuje się na skórze po kąpieli, co przedłuża przyjemność z jego stosowania:) Konsystencja jest kremowo-żelowa dzięki czemu nie spływa z dłoni i dobrze rozprowadza się na skórze. Sprawdzi się u osób ze skłonnością do podrażnień i alergii. Po zastosowaniu tego żelu skóra jest miękka i gładka w dotyku. Zapewnia on dokładne oczyszczenie i niesamowicie przyjemnie doznania zapachowe :) Według mnie mógłby się lepiej pienić,ale za tę kwotę to naprawdę rewelacyjny kosmetyk. Nie zastanawiajcie się ani chwili i kupujcie zapach świąt pod prysznic :)

Zapach ♥

Bardzo przyjemny zapachowo płyn od Isana. Wręcz otula swoim aromatem, a po użyciu czuć go w całej łazience i jeszcze przez bardzo długi czas na skórze!
Co do skuteczności, myje i pielęgnuje skórę, nie podrażnia, przyjemnie nawilża. Konsystencja jest bardzo fajna. Nie za gęsta, nie za lejąca. Żel dobrze się pieni i jest wydajny.