Eveline, Facemed +, Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy z aloesem do każdego rodzaju skóry

Nawilżająco-kojący żel do mycia twarzy z aloesem Facemed+ gwarantuje głębokie oczyszczanie i delikatną pielęgnację każdego rodzaju skóry.
Został stworzony specjalnie z myślą o delikatnym oczyszczaniu każdego rodzaju cery, również wrażliwej. Doskonale pielęgnuje, koi i regeneruje skórę skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia bez wysuszania skóry, długotrwale odświeża i nawilża cerę, przygotowując ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Delikatne i skuteczne składniki aktywne :
- Ekstrakt Aloe Vera
- D-panthenol
- Alantoina
- Witaminy А+Е.
Nie zawiera olejów mineralnych, alkoholu.

bardzo dobrze oczyszcza twarz z makijażu

Mimo, że mam swój ulubiony produkt w tej kategorii, to lubię czasem coś zmienić i spróbować czegoś nowego. Tak właśnie było z tym żelem. Żel ma bardzo przyjemną konsystencję. Jego kolor i zapach od razu sprawiają wrażenie, że jest bardzo świeży. I takie faktycznie mam uczucie na skórze po jego użyciu. Dodatkową i najważniejszą dla mnie cechą jest to, że idealnie zmywa cały makijaż, w szczególności tusze, kredki, eyelinery. Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Dla mnie boma.