Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

bardzo dobry szampon

Szampon świetnie oczyszcza wlosy, pozostawia je nawilzone, miekkie i pelne blasku. Prypadl mi do gustu, poprawil kondycje moich wlosow i na pewno siegne po niego znowu.

Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z zamknięciem typu klik. Pojemność wynosi 250 ml. Szata graficzna jest przepiękna i ogólnie kosmetyki Garnier zachęcają do kupna. Kiedyś sporo używałam, ale kosmetyków do twarzy, więc bardzo się ciesze, że mogłam przetestować kosmetyki do włosów. Otwierając opakowanie czuć przede wszystkim zapach kokosu, jeżeli jednak nie lubicie tego zapachu to ta wersja nie będzie dla Was. Ja ostatnio uwielbiam kokos w kosmetykach i dlatego też cieszę się, że dostałam taką wersję. Przed umyciem głowy najpierw robię peeling skóry głowy (klik), a następnie właśnie szamponem wymywam pozostałości peelingu. Włosy mam krótkie, więc u mnie wystarczy niewielka ilość szamponu, aby umyć całe włosy. Bardzo podoba mi się to, że zapach zostaje na włosach, a nie się ulatnia. Uwielbiam kosmetyki do włosów, które potem czuć na włosach. Szampon bardzo dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Już po pierwszym myciu zauważyłam, że włosy są miękkie w dotyku, lepiej się układają i są nawilżone. Wcześniej włosy miałam szorstkie i trochę przypominały siano, teraz regularnie używam szamponu Garnier i widzę różnicę. Jedyny minus to SLS w składzie co przy częstym stosowaniu może obciążać włosy. Ja włosy myję dwa razy w tygodniu i to mi w zupełności wystarcza.

Szampon dobrze oczyszcza włosy, nie obciąża ich nadmiernie.
włosy mają delikatny zapach kokosowy, są bardzo lekkie i ładnie pachnące, a zarazem dobrze oczyszczone.

Dobry w dobrej cenie

Recenzuje szampon ktory dostalam do testow, razem z maska i odzywka.
Szampon stosuje do kazdego mycia, mam włosy normalne z tendencja do przetłuszczania, farbowane.
ZALETY:
- zapach
- dobrze sie pieni,
- wydajność - na włosy do ramion wystarczy niewielka ilość

Używa produktu od: próbka

Szampon odżywia włosy, sprawia, że są lekkie i łatwiej się je rozczesuje. Nie obciąża ich i dobrze myje już po pierwszym namydleniu. Naprawdę mogę go polecić.

Kokosowa pielęgnacja

Szampon sprawdził się świetnie. Dobrze mył, pięknie się pienił. Jednak jest trochę mało wydajny. Kończy się zdecydowanie szybciej niż odżywka i maska.

Zdecydowanie TAK

Szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy - do tego ten obłędny zapach... jako szampon spełnia wszystkie konieczne właściwości dla tego typu kosmetyku. Jego konsystencja jest aksamitna, dobrze się pieni i rozprowadza na włosach i skórze głowy

Bez szału

Szampon jest wydajny, świetnie się rozprowadza na włosach, dobrze się pienią, po umyciu włosy są miękkie i odżywione ale nie obciążone. Jednak moja skóra głowy fatalnie zniosła ten test. W okolicach skalpu i na skroniach pojawiła się sucha skóra, która sypała się płatkami. To wyklucza dalsze stosowanie tej serii.

Szampon świetnie się pieni, jest delikatny, ale jednocześnie skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, nie ma po nim łupieżu, ani żadnych nieprzyjemnych epizodów. Zapach cudny, polecam. :)

Super

Szampon pięknie pachnie i fajnie działa na włosy. Oczyszcza, nadaje im miękkości. Włosy są sypkie i delikatne. szkoda jedynie, że skład nie jest najlepszy- ma SLS.

Szampon Garnier Botanic Therapy

Szampon bardzo dobrze się roPorwadza, dokładnie myjemy włosów i nie obciąża ich a przy okazji pięknie pachnie. idealny dla słabych i zniszczonych włosów

Idealne kosmetyki dla włosów

kosmetyki Garnier Botanic Therapy:
spełniają moje oczekiwania, silnie odżywiają włosy, pozostawiają włosy lekkie – nie obciążają ich, włosy są bardziej miękkie, włosy są bardziej sprężyste, Garnier Botanic Therapy ułatwiają rozczesywanie włosów. Myślę że są to idealne kosmetyki do pielęgnacji moich długich, gęstych włosów.