Avon, Color, Twist and Glide Lip Gloss (Wykręcony błyszczyk do ust)

Avon, Color, Twist and Glide Lip Gloss (Wykręcony błyszczyk do ust)

Pojemność 1,7 ml

Ponętne, doskonale nawilżone usta w jednym ruchu - przekręć końcówkę błyszczyka, by kropla soczystego płynu, jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki pojawiła się na aplikatorze. Dostępny w 5 kolorach.

Dla mnie tragedia.

Nie mam w zwyczaju zawyżać ocen z różnych względów, więc jeśli mam być szczera to jest dla mnie totalne dno, najgorszy produkt jaki zakupiłam w avonie.

+ zapach
+ smak

- okropny efekt maski!
- przy pierwsyzm użyciu kręciłam chyba z 10 razy żeby coś wyleciało
- przy kazdym użyciu błyszczyku wylatuje za dużo
- kolor z katalogu nie taki jak w produkcie
- usta się kleją - niteczki błyszczyku między nimi przy otwieraniu, nie są ładne (pojawiają się też przy nakładaniu małych ilości)

Niestety zapach i smak są dla mnie najmniej ważne, usta nie wyglądają dobrze po jego użyciu, aplikacja okropna. Nienawidzę efektu maksi w błyszczykach, bo przez to usta nie wyglądają ani seskownie, ani elegancko.

Używam tego produktu od: tylko wypróbowałam
Ilość zużytych opakowań: jedno nieksończone

nijaki...

kupiłam kolor plum... odcień ładny ale.... sam błyszczyk beznadzieja! wykręca się go albo za dużo, albo za mało :/ rozprowadzać go potem trzeba palcem i tak, bo tym śmiesznym aplikatorkiem to jakaś porażka... jak na tą cenę totalnie nie polecam, no chyba, że ktoś ma ochotę palcami robić makijaż ust!
jedyne co fajne, to kolor, a reszta... brak słów

Używam tego produktu od: ponad rok

Coś w stylu: Ale BUBEL ;/

Na początku był fajny nawet nawet tam kilka godzin się utrzymywał. ten patent z tym wykręcaniem spodobał mi się. Po pewnym czasie ten taki jakby nadruk (czarny zaczął mazać mi dłonie i palce za każdym razem. To jest bardzo uciążliwe. Nie podoba mi się wolę inne błyszczyki, które wyglądają lepiej i mają ładniejszy kolor

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Taki sobie

Plusy:
Fajne kolory.
Pieknie nawilża.
Dość długo sie utrzymuje na ustach w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami.

Minusy:
Ten dziwny aplikator nie pozwala na dobre nałożenie błyszczyku zawsze cos mi sie "wyjedzie" mimo duzych ust i dużego pola manewru.
Niejednokrotnie przekrecam i nic się nie dzieje a potem nagle pojawia się zbyt duza ilość.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy(bardzo rzadko używam)

Dobry

Używałam odcienia CORAL dawno temu i stwierdzam ze gdyby znowu ten błyszczyk pojawił się w Avonie to kupuje nawet dwa!!|
*dla mnie miał on bombowy aplikator taki gumowy:)
*kolor był delikatny ale mega lśniący
*dobrze nawilżał, trwałość standardowa
*pierwsze wykręcanie błyszczyka trochę trwało zanim się pojawiła porcja na aplikatorze ale potem było ok
*kupiłam wtedy za jakies 7zł w promocji
*jest go bardzo malutko w opakowaniu chyba 1,7ml czy jakoś tak:)

Minusów nie widziałam.
Może jeszcze wróci do katalogu to się zaopatrzę;)

Używam tego produktu od: kiedyś

Dobry

Kupiłam go z promocji w Avonie i nie załuje.Mam kolor Caramel,takie połączenie jasnego beżu z brudnym różem,ma bardzo delikatne drobinki,na ustach wygląda super.

Zalety:
-kolor który wybrałam jest świetny
-cena
-zapach

Wady:
-niestety,dość szybko znika z ust,a szkoda
-nie jestem fanką tego dziwnego aplikatora,zawsze wylewa się z niego za dużo produktu,przez co błyszczyk się maruje
-nie wiadomo jak z pojemnością,więc pomysł z takim opakowaniem nietrafiony

Warto kupić ten błyszczyk dla samej jego zawartości,bo opakowanie jedynie zniechęca.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Tragedia

Zmarnowane pieniądze,opakowanie fatalne,tandetne,można kręcić i nic a jak wypłynie to wielka ilość,nie ma jak tego używać,do tego kolor taki oszukany w katalogu lekki beż koloru cieliste usta,tylko dla tego go kupiłam w normalnej cenie,a na ustach biała mocna perła w odcieniu beża,mam różne blyszczyki ale ten nie nadaje się do niczego

Błyszczyk 5, opakowanie 1.

Konsystencja błyszczyku, kolorek, gęstość - wszystko mi odpowiada. I byłoby pięknie, gdyby nie beznadziejne opakowanie. Tak jak poprzednie recenzentki potwierdzam, że kręci się tym pokrętełkiem, nic nie wypływa, a później - jak już wypłynie to za dużo. W każdym bądź razie sam błyszczyk godny polecenia, zwłaszcza że kupiłam go na wyprzedaży za 6,9zł, więc dużo nie straciłam.

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

bajerek

moj odcien caramel

w katalogu kolory wygladaja zupelnie inaczej wrrr a jak to opakowania w avonie przed kupnem nie da sie przetestowac, ale moj odcien sie trafil

+ smaaaak, slodki ah ah :)
+ zapach slodkich ciastek z cukrem :)
+ dosyc wydajny jak na blyszczyk ( ogolnie lubie blyszczyki avonu sa trwale)
+ fajna wykrecana forma
+ dosyc wydajny
+ do makijazu dziennego wporzadku, poniewaz blyszczyk nie jest tak...napigmentowany? zeby zakryc caly kolor ust tylko zostawia taka poswiate

- troszke drogi jak na 1,5 ml
- aplikacja, krecisz krecisz nic az tu nagle BACH leci! z ust juz splywa a tu nadal i nadal... :(
- zdrapujace sie opakowanie ;/ wyglada to dosyc tanio

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:?

Polecam ;]

Plusy:
- jest trwały {ma gęstą konsystencje}
- wydajny
- świetny zapach
- słodki smak
- ładny połysk
- niska cena {w promocji kupiłam go za 5,50 u mojej konsultantki }
Minusy
- dziwna koncowka
- trudno go wycisnac
Polecam z czystym sumieniem, na prawde mi sie spodobał :) mam odcien Caramel

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Wszystko tylko nie aplikator..

Miałam już kilka jego kolorów: Caramel, Coral i Plum. Lubie błyszczyki w formie długopisu bo sa łatwe w użyciu, lecz co do tego opakowania mam pewne ale. Jak mówiły poprzedniczki jest z nim tak: Kręcisz i kręcisz tą końcówka i nic nie wypływa, lecz nagle po pewnym czasie wypływa go za dużo. To jest nie wygodne bo często się brudzi zatyczka tego produktu. 27zł za 1,7ml to dużo lecz ostatnio sprzedawany on był za 6,90zł :wow: warto go kupić mimo dozownika bo jeżeli się przyzwyczaicie do będziecie go dobrze wspominały :D
Nie wysusza ust lecz wytrzymałość na ustach jest średnia. Ogólnie godny polecenia. lecz teraz go chyba wycofają :(

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie:)

bardzo dobry

dla mnie świetny kosmetyk. Też posiadam odcień coral- naprawdę bardzo ładny :)

+ to:
fajny sposób- wykręcanie
nie klei ust a to dla mnie bardzo ważne
świetnie smakuje! :)
usta b. ładnie po nim wyglądają- takie błyszczące
długo się utrzymuje

minusów póki co nie odkryłam ;)

Używam tego produktu od:miesiąc