seria z folacyną, Maseczka aktywnie regenerująca

seria z folacyną, Maseczka aktywnie regenerująca

Maseczka polecana dla osób od ok. 30-go roku życia do wszystkich rodzajów cery, zwłaszcza zmęczonej i starzejącej się. Doskonale regeneruje skórę zniszczoną nadmiarem promieni UV. Opóźniając proces starzenia, przywraca skórze jędrność i młody wygląd. Skóra twarzy i szyi po jej zastosowaniu jest gładka i elastyczna.

warto ją mieć

Maseczka ta, podobnie jak cała seria Erisowa z folacyną jest po prostu dobra. Ładnie napina, nawilża i rozjaśnia buźkę. Efekty już widać po jednorazowym zastosowaniu. I znowu pani Irena się postarała. A ja się cieszę, bo mamy kolejny bardzo dobry, polski kosmetyk za rozsądne pieniądze. Polecam z czystym sumieniem.

zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona. Maseczka niemal natychmiast daje wymierny efekt. Twarz wchłania ją momentalnie. Daje efekt delikatnego liftingu, wygładza leciutko chłodzi. Buzia jest jędrniejsza. Niestety efekt jest dosyć krótkotrwały i znika po umyciu twarzy wodą. Więc przemywam twarz tylko tonikiem. Rano buzia jest wyrażnie ładniejsza, jakby odprężona.

moja faworytka :)

Jedna z moich ulubionych maseczek. Doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Stosuję po peelingu na ok. 20-30 min. i wchłania sie niemal całkowicie. Ma dośc treściwą konsystencję, lecz doskonale się rozsmarowuje, a co najważniejsze - nie podraznia :)

U mnie 5 gwiazdek :D

Manicure - pastelowe paski

średnia

Nie jestem do niej przekonana. Nie daje szczególnych efektów. Po zmyciu tonikiem (wzmacniającym Forte Inter) twarz jest nawilżona, "miękka"... i to w zasadzie wszystko. Zapach typowo "erisowy" - ja akurat go lubię, ale sam zapach to za mało, żeby powtórzyć zakup. Po prostu nic w niej nie zachwyca.

ukojenie dla skóry

Używam tej maseczki niezbyt systematycznie, ale średnio raz na dwa tygodnie potrzebuję jakiegoś zastrzyku dla skóry twarzy. Maseczka przynosi wspaniałe ukojenie buzi. Mam mieszaną cerę i maseczka sprawuje sie znakomicie: skóra pije ją niemal natychmiast, a sama aplikacja przynosi wygładzenie nawilżenie, niesamowite odżywienie cery. Trzymam ją na buzi z pół godziny i zmywam, bo dłuższa aplikacja sprawia, ze jakby ciut sie pory zatykają. Ale i tak uważam ją za jedna z najlepszych maseczek jakie miałam

jestem uzależniona :)

Żadna z maseczek nie robi tak dobrze mojej twarzy- nawilża, odżywia, wygładza, rozpromienia... po prostu ją uwielbiam! Używam jej 2-3 razy w tygodniu, a po stresującym dniu czasem nakładam zamiast kremu na noc.

dobry zakup

Dobry zakup - zwłaszcza teraz, gdyż wycofywane są turkusowe opakowania i można ją (jak i całą serię 24h, również z folacyną) dostać po niższej cenie.
Bardzo mi przypomina maseczkę intensywnie nawilżającą z serii 24h, gdyż identycznie pachnie. Tamta się jednak nie wchłaniała, ta robi to całkiem nieźle. I nie tylko nawilża, ale lekko napina, no i wg opisu regeneruje i odżywia.
Ja jej nie zmywam, nie wchłonięte resztki przecieram chusteczką.
Polecam paniom już po 25-roku życia, także z tłustą cerą. Nie zaobserwowałam zatykania porów.
Jestem bardzo zadowolona: przyjemny w użyciu, o jakości wyższej, niż można sie spodziewać po cenie, kosmetyk.
Gdybym mogła, dodałabym jeszcze pół gwiazdki. Kto wie, może jeszcze podwyższę ocenę.

Świetna !!

Mnie na pewno nie przypomina ona starego kisielu- ani z konsystencji ani z zapachu. Jest średnio gęsta, przyjemnie się rozprowadza na twarzy. Pachnie jakby kwiatowo, raczej delikatnie, ale ładnie.Co najważniejsze ma natychmiastowe i spektakularne działanie. Po starciu niewchłoniętych resztek- buzia jest gładka, dobrze nawilzona, wyraźnie odżywiona o ładnym kolorycie.Polecam gorąco, tymbardziej,że cena jest przystępna.

ratunek na upały

Moja skóra w czasie upałów nie tyle potrzebuje nawilżenia, ale głębszej regeneracji, ponieważ szybciej szarzeje i się "męczy". Po kilku użyciach tej maseczki mogę powiedzieć, że służy mi bardzo dobrze - wygładza skórę, intensywnie ją regeneruje, odżywia i pozwala nabrać kolorków :) Ma wprawdzie konsystencję starego śmierdzącego kisielu, ale w zasadzie można to sobie darować. Ważne, że działa :)Raczej nie dla młodych kobiet, chyba, że mają skórę w gwałtownej potrzebie, mocno nadwyrężoną, czego oczywiście nikomu nie życzę.

wzmocniony krem

mam zarówno maseczke jak i krem z tej samej serii. Lubie te maseczke, bo to wzmocniony krem. Uzywam zawsze jak "dam buzi popalic" np na mrozie itp bo dobrze regeneruje. Nie zmywam jej wogole (nie bylo takiej instrukcji na opakowaniu) wiec pozwalam jej sie calej wchlonc, co zreszta jej sie udaje. jedyny minus (jest to i w maseczce i w kremie) strasznie szcypie mnie w oczy. Nie wystepuja u mnie nigdy reakcje alergiczne, ale najwyrazniej jest tu cos co mnie podraznia. Jakby jakis mocny aromat. Nie smaruje blisko oczu, ale lzawia mi. Po minucie przechodzi, ale cos w tym jest.

niech żyje nam :)

Mam tę maseczkę dosyc krótko (w razie czego skoryguję ocenę). Co zauważyłam? Świetnie wygładza skórę, dobrze nawilża, leciutko napina, jest bardzo wygodna w użyciu (krótko sie ją trzyma i łatwo zmywa), ładnie pachnie. Czuje się odświeżenie i jakby zastrzyk energii. Cena na koniec sprawia, żekupno tej maseczki uważam za dobry wybór. To po prostu bardzo dobra maseczka. Zachęciła mnie do kupienia kremów z tej serii, zobaczymy, jak się będą sprawować :-)