Fortel, Krem dotleniająco-rewitalizujący - Esencja witamin

Fortel, Krem dotleniająco-rewitalizujący - Esencja witamin

Krem do cery suchej, normalniej i wrażliwej. Zawiera Vitacell i witaminę E. Nawilża i dotlenia, ma lekką, delikatną konsystencję. Nadaje się na dzień i na noc. Krem zawiera naturalny filtr UV.

taki miły kremik :)

Krem ma miłą konsystencję i zapach oraz fajne opakowanko.
Co do efektów, to mógłby lepiej nawilżać, ale w tej cenie nie spodziewałam się większych efektów nawilżenia czy odżywienia. Z tej serii lepsze efekty dał mi pomarańczowy słoiczek.
Mimo to, miło się go używało, buzia też była miła i żadnych skutków ubocznych nie było :)

ilość zużytych opakowań: 1

dobry

Kupiłam, bo był tani. I mile mnie zaskoczył! Moja cera mało który krem przyjmuje tak dobrze. Świetnie zmiękcza suchą skórę, nie podrażnia, konsystencja bardziej lekka niż ciężka, przyjemny delikatny zapach. Przyznam się, że stosowałam go nawet pod oczy i spełnił tę rolę całkiem nieźle! Opakowanie też mi się podoba: inne niż wszystkie kremy dostępne w drogeriach. No i ta cena: coś ok.7zł - za takie pieniądze naprawdę przyzwoity kosmetyk. Kiedyś znów go kupię.

całkiem, całkiem

Kupiłam go w jakimś dołku finansowym i musze przyznać, że jak na tani krem jest dość dobry, ale używam go raczej na noc. Ma bardzo przyjemny zapach i dość dobrą konsystencję (ani lekką ani ciężką). Nawilża i daje przyjemne uczucie ukojenia. Nie wywołuje podrażnień. Jest wydajny. Dość długo się wchłania. No i ten słoiczek: mało praktyczny, wolę kremy w tubkach.

Starzenie się skóry - dieta

NIE!

Moja buzia nie tolerowała owej mikstury- nie wiem dlaczego, bo wcale nie jest wrażliwa i różne uczulające specyfiki przyjmuje z zadowoleniem...? MImo, iż opakowanie odpychające postanowiłam zaryzykować(po dobrych opiniach Urodowych Forumowiczek), i zakupiłam od razu dwa rodzaje. Różowa wersja wylądowała w koszu, tę zaś cudem wykończyłam. Cudem, bo strasznie wałkował się na skórze, uniemożliwiając dokładną aplikację- dosłownie złaził płatami, co zastanawia zważywszy na regularne złuszczanie skóry. Hm:) Nawilża raczej niedostatecznie, za to dość przyjemnie pachnie, jednakże to trochę za mało. Cóż, nauka nie poszła w las i z pewnością nie zwiedzie mnie już nigdy żaden FORTEL! Dopisane po chwili: o tak, grudkowa konsystencja, wyjątkowo paskudna, sugeruję omijanie szerokim łukiem!!!!Ilość zużytych opakowań: jedno z wieeelkim trudem.

taki sobie....

Krem jak krem... raczej nie zachwyca. Opakowanie ładne, zachęcające.Nawilża, szybko sie wchłania.Stosuję go na noc i jak dla mnie wchłania sie aż zabardzo ;)po kilku minutach mam wrażenie,jakbym go w ogóle nie nałożyła. Czy dotlenia-nie wiem. A zapach...no cóz, dla mnie nieprzyjemny, przypomina mi troche zapach męskiej wody po goleniu :( i jest dość mocny. Ale ogólnie nie jest zły, taki tam zwykły kremik. Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego.

Marny

Pudeleczko mi sie spodobalo wiec kupilam... Teraz sobie lezy.Krem nie ma gladkiej, jednorodnej konsystencji, sa w nim jakby grudki, tak, jakby nie byl dobrze ukrecony:)Nawilza slabo, o efekcie takim jaki daja porzadne kremy dotleniajace nie ma co marzyc, ot, niezbyt ladnie pachnace mazidlo, dzieki Bogu tanie jak barszczIlość zużytych opakowań: sloiczek, ale niecaly