Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Syoss, Repair Therapy, Balsam (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Syoss, Repair Therapy, Balsam (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Linia Syoss Repair Therapy wzmacnia włosy suche i zniszczone, wygładza je i nadaje zdrowy połysk. Kosmetyki te pomagają zapobiegać łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek. Balsam wspomaga pielęgnacyjne działanie szamponu, ułatwiając rozczesywanie włosów.

Bardzo dobra

Bardzo polubiła się z moimi włosami ;) świetnie się po niej rozczesują (farbowany b.jasny blond!) I są miekkie w dotyku jak do tej pory najlepsza odżywka jaką testowałam. Nie planuje zmienić do kompletu używam też szamponu Syoss jak na razie super zestaw.

Mieszane uczucia

Plusy:
:) włosy są wygładzone, nie mocno ale da się to wyczuć
:) ułatwia rozczesywanie włosów, zdecydowanie da się to zaobserwować używając np. szampony marki Green Pharmacy, po którym włosy są extremalnie sztywne
:) łatwo dostępny, w prawie każdej drogerii
:) przystępna cena
:) bardzo wydajny produkt

Minusy:
:( nie daje takiego efektu jaki bym chciała osiągnąć
:( nie odżywia mocno włosów
:( bardzo niewygodne opakowanie, gdy się kończy nie da się postawić do góry nogami a i w trakcie używania po zakupie nie jest wygodny w użytkowaniu oraz konieczność rozcięcia aby wydobyć resztę produktu ze środka a zostaje go naprawdę dużo.

Podsumowując można kupić ale... w ostateczności :) źle wpłynąć na włosy nie wpłynie, ale jeśli chce ktoś dobrze odżywionych, miękkich włosów to zdecydowanie za mało.

Zwyklak

Co prawda ten produkt widnieje tu z 2009 r. i skład pewnie się zmienił już kilka razy , no ale postanowiłam coś o niej napisać.
Odżywka miała dociazyc chociaż moje spuszone włosy, niestety mogę sobie tylko pomarzyć . Najgorsza nie jest . Włosy rozczesuje się po niej dobrze, końcówki trochę ujarzmia , dzięki temu są ładnie ułożone . Po prostu taka typowa odżywka .
Skład też nie powala . Boję się jej przez dłuższy czas używać ze względu na hydrolized keratin w składzie , który może wysuszać przy dużych ilościach .

Fryzury na wesele

W porządku

Mi osobiście ta odżywka przypadła do gustu. Mam z natury gęste, długie, rozjaśniane i kręcone włosy- po jej użyciu stały się łatwe do rozczesania, miękkie i miłe w dotyku. Dodatkowy plus za wydajność (starcza na długo) i miły zapach. Z produktów Syoss tę odżywkę lubię najbardziej

Tragedia

Włosy mimo bardzo dokładnego spłukania są tak obiążone, że wyglądają jakbym ich miesiąc nie myła! Kiedyś dosyć często używałam tej odżywki i nie było żadnych problemów (było to jakoś na początku, kiedy marka syoss dopiero stawała się popularna) i nie wiem czy to wina coraz słabszej jakości produktu czy po prostu moje włosy przez ten czas tak diametralnie zmieniły o niej zdanie...

Nie polubiłam się z tą firmą

Pamiętam, że jak Syoss wchodził na rynek, byłam podekscytowana. Miała to być drogeryjna seria pod szyldem profesjonalnej fryzjerskiej marki... myślałam, że wreszcie pojawi się jakaś konkurencja dla Loreala, np. pod względem farb do włosów... oj jak się myliłam...
Próbowałam z tej serii szamponu i odżywki - po tych dwóch kompletnych niewypałach, nawet palcem nie tknę ich farb do włosów (które zresztą mają raczej słabe recenzje).
Chyba pierwszy raz używałam odżywki, która kompletnie nic nie robiła dla włosów. Żadnego nawilżenia, odżywienia, łatwiejszego rozczesywania. Na głowie, im dłużej jej używałam, tym miałam większe siano. Z jaką ulgą powitałam nową odżywkę na półce!
Z plusów - często na promocjach, ładnie pachniała, duża butla. Wierzę, że są osoby, którym Syoss służy, ale ja po prostu więcej po tę markę nie sięgnę.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie

Kupiłam ją, bo myślałam, że będzie tak samo dobra, jak szampon Syoss z innej serii. Niestety bardzo żałuję, odżywka nie spełnia oczekiwań. Trudno się spłukuje, jest lejąca, jakby rozcieńczona, a do tego brak jakichkolwiek efektów odżywienia. Po umyciu włosy wyglądają, jakbym nie nakładała na nie żadnej odżywki. Nie chciałam się z nią nawet dłużej męczyć i od razu ją wyrzuciłam.

Średniak

Generalnie przeciętna. Włosy się po niej dobrze rozczesują, mają piękny zapach. Poza tym nie robi zupełnie nic z moimi suchymi na końcach włosami. Konsystencja trochę zbyt rzadka. Mam wrażenie, że włosy się bardziej elektryzują po niej. Duża pojemność (500 ml) jednak nie wiem czy jest to plus akurat przy tym produkcie.

Beznadziejna...

Włosy po użyciu tej odżywki wyglądają na brudne i nieumyte;/ Po przejechaniu palcami po włosach czułam,jakby był na nich jakiś tłusty film. Jedynym plusem jest zapach. Wydajność raczej też kiepska,bo odżywka nie sunie po włosach i dziwnie od razu w nie wsiąka,przez co trzeba jej sporo nałożyć. Bardzo się zawiodłam i już więcej nie kupię. Pieniądze wyrzucone w błoto.

jestem na nie

Zalety:
-dostępność

Wady:
-cena
-wydajność
-konsystencja
-nic nie robi z włosami

Podsumowując - pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam nikomu, komu zależy na tym, żeby odżywka robiła cokolwiek dobrego z włosami, Nie oczekuję cudów od kosmetyków ale ta odżywka nie robi dosłownie nic, a aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych.

W porządku

Bardzo fajna odżywka, spełnia to, czego bym oczekiwała - ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są miękkie i bardziej zbite (mam loki, więc jest to cecha pożądana). W porównaniu do mycia bez odżywki podkreśla skręt włosów. Jest raczej wydajna, myję półdługie, gęste włosy co dwa dni i starcza na ponad miesiąc (a używam razem z siostrą). Ładny zapach.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dobra odżywka

Długo zastanawiałam się nad zakupem tej odżywki z syossa, ponieważ mam niemiłe doświadczenia z szamponami tej firmy.

Mam włosy długie, cienkie (ale dosyć gęste), przetłuszczające się (myję codziennie), łamiące, suche na końcach i rozdwajające się. Ciężko uzyskać objętość..

A ta odżywka sprawiła, że mam włosy gęste, błyszczące i łatwo się rozczesujące (co jest ważne przy codziennym myciu, żeby nie wyrwać połowy przy rozczesywaniu).

Przy dłuższym stosowaniu jej działanie słabnie, więc używam na przemian z innymi.

Posiadaczkom suchych, szorstkich włosów może nie przypaść do gustu.

Myślę, że kupię ponownie, mimo że lubię testować kosmetyki.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie