Pureté de Nymphéa (antyperspirant)

Pureté de Nymphéa (antyperspirant)

Aplikator z kulką. Bardzo neutralny zapach. Naprawdę działa kilkanaście godzin bez potrzeby ponownego nakładania.

chroni

Brudzi ubrania, ale nie bardziej niż większość antyperspirantów. Bardzo dobrze chroni (przez wiele godzin). Podoba mi się jego dość mocny, ale 'kosmetyczny' a nie 'perfumeryjny' zapach. Solidny produkt, gdyby nie brudził wcal,e dostałby 5*

Używam tego produktu od: (używałam przez miesiąc)

Lepki...

Jakos nie mam zaufania do tego dezodoranu... Jak dla mnie nie chroni calkowicie. Faktycznie brudzi ubrania i jest straaasznie lepki i trzeba dlugo czekac az wyschnie (blee jak ja nie lubie tego uczucia lepkosci zanim dezodorant wyschnie...).

Używam tego produktu od:

Nie działa

Jego, chyba jedyną zaletą, jest ładny zapach. Niestety nic poza tym. Nie ogranicza pocenia, brudzi ubranie. Szkoda, bo ten zapach jest naprawdę ładny, takie lilie wodne, neufary.

Używam tego produktu od:1 rok

Świąteczny makijaż

echhh...

Jedynym plusikiem jest, że skutecznie chroni przed "zapachem" potu. Na tym jego zalety się kończą.
Absolutnie nie ogranicza pocenia, brudzi ubrania. I jest bardzo wydajny, niestety.

Paskudny

Jeden z najgorszych dezodorantow jakie mialam. Brudzi ubrania, bardzooo długo sie wchlania, jest lepki. Po jego aplikacji w ciagu dnia mialam wrazenie jakbym w ogolnie nie zastosowala zadnego dezodorantu.
Na pewno nie kupie go ponownie

słabizna

YR ma u mnie ogromnego minusa, bo jak do tej pory jego dezodoranty należały do moich ulubionych i najskuteczniejszych.
Trudno nazwać ten kosmetyk antyperspirantem, a to dlatego, że nie mogę się doszukać takowych właściwości.Strasznie długo się wchłania, potwornie klei , brudzi ubrania. Czuje się jeszcze bardziej nieświeżo, niż przed jego nałożeniem. Ponadto zapach jest jak dla mnie za intensywny.

ok

Jako dezodorant spełnia swoją funkcję b. dobrze cały dzień. Trzeba kilka chwil poczekać, aż się wchłonie, aby uniknąć plam na ubraniach-jeśli już są schodzą przez potarcie, nie trzeba nawet prać. Ogromną zaletą jest piękny zapach, dlatego wolę ten deo od innych YR.

Oceniam na 3.00

Wolę mimo wszystko pachnące antyperspiranty, ten nijaki raczej mnie nie zachwycił i jest taki zupełnie przeciętny jakich tysiące na półkach moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym wręcz ginie wśród konkurencji.

Oceniam na 3.00

Dobry antyperspirant, niestety lekko brudzący. Niestety nie tak rewelacyjny jak inne kosmetyki z tej serii. Bardzo przyjemny, delikatny zapach.<BR>

Oceniam na 3.00

Rewelacyjnie spełnia swoją role. Nic dodać nic ując. Niestety ma też wady. Brudzi ubrania na bialo a dość trudno wysycha więc nigdy nie mam na tyle czasu zeby poczekać do końca... Na szczęście zabrudzenia schodzą bez problemu nawet na sucho:-) Zapach jest bardzo subtelny ale i tak wolałabym żeby nie miał żadnego... No ale cóż, nie można mieć wszystkiego... Za samą ochronę dałabym mu 6 punktów.