Timotei, Odżywka z ekstraktem z miodu

Timotei, Odżywka z ekstraktem z miodu

Odżywka do włosów suchych i zniszczonych. Skusiłam się myśląc o moich biednych suchych włosach po farbowaniu. Kupiłam w promocji ;) więc mogłam zaryzykować. Dosłownie po farbowaniu zastosowana dwa razy, dała mi mięciutkie włosy gdy się zbudziłam :D Jeszcze nigdy odżywka nie zrobiła tego z moimi włoskami. Odżywka jest na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów wydobytych z miodu.

fajnie nawilża i odżywia

Odżywka towarzyszy mi od kiedy zaczęłam "przygodę" z prostowaniem włosów; moje włosy stały się wtedy przesuszone i zniszczone, co jak wiadomo przy użyciu silnie nagrzanej prostownicy jest nieuniknione;

Zalety:

+ zapobiega nadmiernemu przesuszeniu włosów podczas prostowania; włosy zachowują gładkość, jedwabisty połysk i wyglądają zdrowiej;
+ działa nawilżająco; chroni włosy, ale również pomaga im się zregenerować po prostowaniu w bardzo wysokiej temperaturze;
+ nie obciąża włosów; nie skleja;
+ dobra, lekka formuła świetnie się wchłania i bez problemu spłukuje;
+ ułatwia rozczesywanie włosów;
+ ładnie nabłyszcza, ale nie przetłuszcza włosów;
+ wydajna;
+ niska cena

Minus za zbyt intensywny zapach miodu, który po dłuższym stosowaniu trochę męczy ;-)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Konkret.

Bardzo skuteczna i przyjemna w użyciu:

- ładnie pachnie
- bardzo ułatwia rozczesywanie
- nawilża
- wygładza
- nabłyszcza
- łatwo się spłukuje
- jest jej sporo
- nie jest za droga

Mały minus za to, że jest trochę rzadka, ale ma to swój plus: łatwo się ją rozprowadza, więc suma sumarum jest OK.

Szkoda, że nie ma już tych starych wersji odżywek Timotei. Nowe nie są już tak fajne.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy dawno temu
Ilość zużytych opakowań: chyba dwa, później wycofano je

Ok.

Odpowiedni dla włosów, które są trudne do ułożenia i mają skłonność do puszenia się. Odżywka regeneruje zniszczone włosy, nadaje im miękkość, wygładza. Ładnie pachnie i niewiele kosztuje - Czego chcieć więcej :) ?

Używam tego produktu od:2 tygodni

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

ok

odżywka z pewnością zmiększa włosy, pomaga je rozczesać
ale nie jestem pewna czy mocno regeneruje, na pewno nie poratuje zniszczonych końcówek
ma miły zapach miodu i jest niesamowicie wydajna - starczyła mi na jakieś 8 miesięcy, potrafi się wręcz znudzić
jestem zadowolona ale chyba do niej nie wrócę, szukam czegoś typowo KWC

Używam tego produktu od: prawie rok

śwetna.

dzieki niej moje zazwyczaj codziennie prostowane wlosy wreszcie przestaly byc suche a koncowki przestaly sie rozdwajać. ja mam ta "1 minutowe odzywianie" i musze stwierdzic ze naprawde dziala. choc nakladalam ja tylko od polowy wlosow zauwazylam ze cale sa jakies wzmocnione. polecam do wlosow prostownych.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiecy

jakas dziwna

moje wlosy jakos dziwnie sie po niej zachowywaly. staly sie matowe, przygaszone, jakies kremowe ale w negatywnym sensie. zapach tez mnei troche draznil. nie czulam zeby wlosy byly jakos szczegolnie nawilzone czy odzywione.
zdecydowanie lepsza jest wersja z bambusem.

Używam tego produktu od:,.....

Całkiem skuteczna

Kupiłam tę odżywkę przed wyjazdem na sierpniowe dwa tygodnie do Bułgarii. W planach kąpiele morskie, spacery po plaży, opalanie się. Ponieważ mam jasne włosy, w dodatku delikatne, uznałam, że przyda mi się odżywka przeznaczona do włosów zniszczonych (tak zapobiegawczo).

Odżywki używałam codziennie i muszę przyznać, że chociaż często chodziłam bez kapelusza, wróciłam z zadbanymi włosami, nie ma mowy o wysuszeniu czy zniszczeniu. Włosy są w takiej samej kondycji jak przed urlopem, więc uważam, że odżywka spisala się dobrze chroniąc je przed wpływem słońca i upałów.

Czy odzywka zadziała dobrze na włosy typowo zniszczone (prostownica czy trwala) tego nie wiem, ale jako środek zapobiegawczy spisała się naprawdę dobrze. W dodatku nie obciążyla mi włosów, byla bardzo wydajna i jeszcze świetnie się nadała do mycia włosow - tak tak, odżywka!

Używam tego produktu od: używałam w sierpniu 2008

świetna!

Odzywka jest tania i bardzo wydajna, a do tego sprawuje się nie gorzej od droższych odżywek. Plusem jest to, że można ją trzymac na włosach naprawdę krótko, a ona i tak zadziała. Włosy są miękkie, błyszczące, zdrowo wyglądają. Doskonale się rozczesują i ładnie pachną przez długi czas. Właściwe ma same plusy, ale brakuje mi tu jeszcze czegoś. Przy długim stosowaniu nie odzywia tak bardzo zniszczonych włosów. Raczej działa na krótką metę. Włosy sprawiają wrażenie odżywionych przez krótki czas. A ja szukam czegoś, co zapewni mi ochronę przed zniszczeniem i mocne odżywienie. Jednak za tę cenę produkt w pełni zasługuje na 4 gwiazdki!

Używam tego produktu od: 3miesiące

very good:)

Kilka lat temu moja mama kupowała zawsze tą odżywkę i postanowiłam do niej wrócić, ponieważ:
- prostowałam codziennie włosy i pamiętam jak byłam u fryzjera po miesiącu od strzyżenia to powiedziała, że w ogóle nie mam zniszczonych włosów i pytała się czego używam, bo tak to zawsze obowiązkowo końcówki, z resztą patrzę na zdjęcia na moje pasemka blond robione rozjaśniaczem i włosy są zdrowe i błyszczące:):D
- ładny zapach, który się długo utrzymuje
- musi faktycznie regenerować, tudzież chronić przed zniszczeniem
- nawilża

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:wiele:)

Super !!! Polecam

Super wydajna i pieknie pachnaca. Kupilam ja przez przypadek zamiast bambusa :P. Nie zaluje pomylki. Trzeba uwazac, zeby nie nakladac za duzo i dobrze splukac, bo tlusci. Zastapila mi Ziaje Olejek rycynowy bez splukiwania (teraz uzywam jej tylko w kryzysowych sytuacjach na koncowki). Nakladam ja na polowe wlosow wiec nie tlusci. Naprawde nieco regeneruje wlosy. Mieszam ja z bambusem, bo po niej wlosy sa gladkie.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Wręcz idealny

Plusy:
-włosy są miłe w dotyku, mięciutkie
-nadaje połysk
-króki czas trzymania na włosach
-odżywka jest bardzo wydajna

Wady:
- dziwny zapach "miodu", ale to jest raczej indywidualna ocena...

Działaniem odżywki oceniam na 5 :) W najblższym czasie zamierzam kupić następne opakowanie :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Placebo jakieś

Eee, taka sobie ta odżywka. Cudów na moich włosach nie zdziałała... Nie miałam ani bardziej zregenerowanych, nawilżonych, tylko dobrze się po niej rozczesuje... Ale jest bardzo niewydajna. Zapach też mnie trochę odraża, chociaż generalnie lubię połączenie miodu i mleka w kosmetykach.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie w lipcu