Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

Gruchy na wierzbie

Moim zdaniem obiecywanie gruszek na wierzbie przez firmę jest totalna głupota. Powiem więcej : to strzał w kolano. No bo jak cos co położyliśmy na twarz ( a do tego cos kolorowego) ma nie brudzić. Pomysłem samym byłam zachwycona. " wkoncu kupie sobie ta biała bluzke w sklepie, ktora została ostatnia na wyprzedaży, bo nikt jej nie chce, ponieważ jest zwyczajnie ubrudzona". Pomyslałam, ze podkład musi zastygnąć na twarzy, w sumie to jest możliwe. Używałam kiedys żelowego podkładu z rimela( ktory noe wiem czemu ale został wycofany) ktory tak wlasnie robił. Niestety. Ten podkład maze wszystko dookoła, ma paskudny kolor i klei sie. Spadać na drzewo z takimi podkładami :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491736].usefull || 0 }}% pomocna.

Niebrudzący?!

Uzyłam go kilka razy i przerzuciłam się z powrotem na stary podkład. Bardzo mi nie odpowiada. Czasami użyję go w lato, jak jestem bardziej opalona i jeżeli mam w nim pochodzić tylko chwilę (na przykład do sesji zdjęciowej, albo do testowego makijażu)

+ nie zapycha
+ dość dobrze się rozprowadza
+ przyjemna konsystencja

- jest bardzo brudzący - po rozmowie przez telefon ekran jest
- mało trwały - po kilku godzinach prawie go nie miałam na twarzy
- najjaśniejszy kolor i tak jest pomarańczowawy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403801].usefull || 0 }}% pomocna.

Trwały podkład

Zalety:
- ujednolica koloryt skóry, perfekcyjnie się z nią stapia
- wygładza skórę
- sprawia że niedoskonałości są mniej widoczne (średni stopień krycia)
- konsystencja dobrze się stapia ze skórą
- ładne szklane opakowanie
- jest trwały nie ściera się

Wady:
- pompka trochę się zacina
- pompka może trochę wylewać
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348826].usefull || 0 }}% pomocna.

Świąteczny makijaż

Stara wersja jest super, nowa okropna!

Od lat używałam starej wersji i idealnie sprawdzała się na mojej tłustej cerze - zakrywała niedoskonałości, nie spływała, a twarz przez dłuższy czas wyglądała świeżo i się nie świeciła.
Potem ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić nową wersję, zmienić składniki, a przy okazji zepsuć dobry produkt. W nowej wersji podkład jest ciężki, tłusty, szybko spływa, a po godzinie moja twarz okropnie się świeci. Niestety muszę szukać nowego podkładu, bo ten do niczego się nie nadaje :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325706].usefull || 0 }}% pomocna.

zmienił się na niekorzyść

Ten w starej wersji (takiej jak na zdieciu) był nawet dobry i używałam go baaardzo długo ale po "ulepszeniu" tak się zmienił skład że dosłownie chwila po nałożeniu buzia się świeci. A po godzinie to już cały podklad spływa i bardzo brudzi. Zmieniła się też gama kolorów tak ze podklad porcelanowy beż 100 jest o wiele za ciemny w porównaniu do tego z poprzedniej wersji. Do tego najjasniejszy odcien nowej wersji -czyli już porcelanowy beż 50 - dostępny jest tylko przez internet. Absolutnie nie polecam dla cery tłustej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224511].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nie..

Podkład pierwszy raz zobaczyłam u mojej mamy - dostała go gratis do zamówienia z YR. Po krótkich oględzinach i oczarowana zapachem tego podkładu - postanowiłam go kupić. I na tym, że ładnie pachnie kończą się jego plusy..
Podkład po 0.5 h na twarzy zbiera się wszędzie tam gdzie nie powinien - na załamaniach zmarszczek mimicznych, na nosie, na brwiach - dosłownie wszędzie! Jak tego nie kontroluję to wyglądam jak pajac bo on po prostu 'spływa z twarzy' zostawiając plamy... Zużyłam pół opakowania i tak sobie leży - 40 zł wyrzucone w błoto. Drugi raz nie chciałabym go ani za darmo..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182328].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

No jakoś nie mogliśmy się dogadać... Niby miało być "zero niedoskonałości" no i nie wyszło:/ Podkład ma przyjemny zapach, nie obciąża, nie wysusza skóry, jednak słabo kryje, nie matuje (kilka razy w ciągu dnia musiałam poprawiać się pudrem) i jest zbyt leisty. Opakowanie wygodne, jednak niehigieniczne (brak jakiejkolwiek osłony na pompkę). Dużym plusem jest na pewno duża gama kolorystyczna i naturalność tych kolorów. Myślę, że cena jest wygórowana, gdyby produkt był tańszy, to może dałabym mu jeszcze jedną szansę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180118].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Sama nie wiem co napisać bo czasem mam wrażenie że jest nawet ok bo twarz delikatna po nim gładka a czasem tragedia bo nakładam nakładam i nic nie widać. Dobrze się rozsmarowuje i jest troszkę brudzący. Nie tworzy maski. Nie nadaje się na cerę problematyczną. Moich rumieńców też nie ukryje. Podkreślał suche skórki na twarzy. Wymaga poprawek w ciągu dnia. Nie użyję go na imprezę. Dostałam go za 1 grosz w YR. Myślę że normalna cena jest zbyt wygórowana. Pompka się rusza. Wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106396].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Mam cerę mieszaną/tłustą, do tego trądzikową. Na efekt matowienia jakichkolwiek produktów już dawno przestałam zwracać uwagę, gdyż prędzej czy później po każdym produkcie zaczynam się świecić.

Lubię ten podkład za kolor, jako, że jestem blada, jest to podstawowe kryterium (moim kolorem jest jasny porcelanowy róż). Krycie ma średnie, zawsze używam dodatkowo korektora, ale na skórze wygląda bardzo naturalnie i ładnie.

Jego największą zaletą poza jasnym kolorem jest to, że nie pogarsza stanu mojej skóry. Zauważyłam, że nawet po nocach przespanych w makijażu (każdemu się zdarza) nie dzieje się ze skórą nic złego, więc pod tym względem czuję się w nim bezpiecznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030177].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkład!

Moja cera jest tłusta ze skłonnością do wyprysków.
Podkład kupiłam w yves rocher, ponieważ akurat
miałam na niego zniżkę.

Plusy:
* roślinny skład
* naturalna kompozycja
* dobre krycie
* duża gama kolorystyczna
* konsystencja
* dobrze się rozsmarowuje
* dość trwały

Minusy:
* cena
* po kilku godzinach świeciłam się jak bombka

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027918].usefull || 0 }}% pomocna.