Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Teint Fluide Zero Default

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 12

zmienił się na niekorzyść

Ten w starej wersji (takiej jak na zdieciu) był nawet dobry i używałam go baaardzo długo ale po "ulepszeniu" tak się zmienił skład że dosłownie chwila po nałożeniu buzia się świeci. A po godzinie to już cały podklad spływa i bardzo brudzi. Zmieniła się też gama kolorów tak ze podklad porcelanowy beż 100 jest o wiele za ciemny w porównaniu do tego z poprzedniej wersji. Do tego najjasniejszy odcien nowej wersji -czyli już porcelanowy beż 50 - dostępny jest tylko przez internet. Absolutnie nie polecam dla cery tłustej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie, nie, nie..

Podkład pierwszy raz zobaczyłam u mojej mamy - dostała go gratis do zamówienia z YR. Po krótkich oględzinach i oczarowana zapachem tego podkładu - postanowiłam go kupić. I na tym, że ładnie pachnie kończą się jego plusy..
Podkład po 0.5 h na twarzy zbiera się wszędzie tam gdzie nie powinien - na załamaniach zmarszczek mimicznych, na nosie, na brwiach - dosłownie wszędzie! Jak tego nie kontroluję to wyglądam jak pajac bo on po prostu 'spływa z twarzy' zostawiając plamy... Zużyłam pół opakowania i tak sobie leży - 40 zł wyrzucone w błoto. Drugi raz nie chciałabym go ani za darmo..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182328].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

średni

No jakoś nie mogliśmy się dogadać... Niby miało być "zero niedoskonałości" no i nie wyszło:/ Podkład ma przyjemny zapach, nie obciąża, nie wysusza skóry, jednak słabo kryje, nie matuje (kilka razy w ciągu dnia musiałam poprawiać się pudrem) i jest zbyt leisty. Opakowanie wygodne, jednak niehigieniczne (brak jakiejkolwiek osłony na pompkę). Dużym plusem jest na pewno duża gama kolorystyczna i naturalność tych kolorów. Myślę, że cena jest wygórowana, gdyby produkt był tańszy, to może dałabym mu jeszcze jedną szansę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180118].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 64

Mieszane odczucia

Sama nie wiem co napisać bo czasem mam wrażenie że jest nawet ok bo twarz delikatna po nim gładka a czasem tragedia bo nakładam nakładam i nic nie widać. Dobrze się rozsmarowuje i jest troszkę brudzący. Nie tworzy maski. Nie nadaje się na cerę problematyczną. Moich rumieńców też nie ukryje. Podkreślał suche skórki na twarzy. Wymaga poprawek w ciągu dnia. Nie użyję go na imprezę. Dostałam go za 1 grosz w YR. Myślę że normalna cena jest zbyt wygórowana. Pompka się rusza. Wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106396].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Lubię

Mam cerę mieszaną/tłustą, do tego trądzikową. Na efekt matowienia jakichkolwiek produktów już dawno przestałam zwracać uwagę, gdyż prędzej czy później po każdym produkcie zaczynam się świecić.

Lubię ten podkład za kolor, jako, że jestem blada, jest to podstawowe kryterium (moim kolorem jest jasny porcelanowy róż). Krycie ma średnie, zawsze używam dodatkowo korektora, ale na skórze wygląda bardzo naturalnie i ładnie.

Jego największą zaletą poza jasnym kolorem jest to, że nie pogarsza stanu mojej skóry. Zauważyłam, że nawet po nocach przespanych w makijażu (każdemu się zdarza) nie dzieje się ze skórą nic złego, więc pod tym względem czuję się w nim bezpiecznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030177].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

Bardzo dobry podkład!

Moja cera jest tłusta ze skłonnością do wyprysków.
Podkład kupiłam w yves rocher, ponieważ akurat
miałam na niego zniżkę.

Plusy:
* roślinny skład
* naturalna kompozycja
* dobre krycie
* duża gama kolorystyczna
* konsystencja
* dobrze się rozsmarowuje
* dość trwały

Minusy:
* cena
* po kilku godzinach świeciłam się jak bombka

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027918].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Daje radę!

Jestem raczej wierną fanką podkładów BB z Graniera do cery tłustej. Postanowiłam jednak znaleźć coś bardziej kryjącego. Nie mam problemów z cerą, czasami okazyjnie jakieś niedoskonałości się pojawią ale nie narzekam. Problemem jest za to świecenie cery.
Podkład kupiłam przypadkiem, byłam w galerii handlowej w Opolu, czekałam na pociąg to zajrzałam sobie do Yves Rocher. Dużo moich koleżanek chwali sobie produkty do twarzy z tej firmy, więc i ja się skusiłam. Pani poleciła mi tę serię do twarzy z niedoskonałościami, zakupiłam też korektor by zestaw dawał wspólnie radę ;)
Moja ocena:

Plusy:
+ konsystencja bardzo fajna;
+ pompka ułatwiająca aplikację podkładu w odpowiedniej dla nas ilości;
+ nie tworzy efektu maski, ładnie przylega;
+ buzia jest gładka i ja, rano jak go nakładam, mam wrażenie że dodaje jej zastrzyku energii ;);
+ cena niby wysoka, ale w Yves Rocher są często promocje i kupiłam go za 35 zł, a kosztuje ponad 50.

Minusy:
- makijaż jednak trzeba poprawiać, trzyma się dużo krócej niż 14 h, taka prawda;
- jak masz cerę bardzo tłustą, to podkład niestety odpada, zauważyłam że twarz lubi po nim świecić się jeszcze bardziej.

Używam tego produktu od: paru dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026336].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 173

Napisanych recenzji: 573

bardzo dobry podkład

Kupiłam ten kosmetyk dlatego, że uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji ciała od YR. Od jakiegoś czasu stosuję bazę z różą tej marki i postanowiłam skusić się na coś jeszcze z kolorówki.
Mój podkład jest zamknięty w innej butelce niż na zdjęciu ale z opisu wynika że to ten sam kosmetyk (niebrudzący, 14 h trwałości, nazwę ma tę samą).
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym podkładem. Prawdopodobnie jeszcze kiedyś się na niego skuszę, chociaż produkt ma kilka wad.

(Mam cerę normalną/mieszaną, bez niedoskonałości, codziennie stosuję filtr przeciwsłoneczny)

Podkład stosowany na lekkie serum lub lekki nawilżający krem nie sprawia mi żadnych problemów. Wygląda na twarzy pięknie. Ale w połączeniu z filtrem już bywa z nim różnie. Moja recenzja dotyczy kosmetyku aplikowanego na filtr przeciwsłoneczny.

Plusy:
-podkład przepięknie wygląda na twarzy- cera jest rozświetlona, idealnie gładka, świeża po prostu wygląda dziewczęco i lekko
-kosmetyk ma średnie krycie- wolę lżejsze krycie ale nie liczę tego na minus bo podkład jest niewidoczny na twarzy
-nie ciemnieje w ciągu dnia
-tak jak producent zapewnia nie brudzi ubrań, telefonu itd
-utrzymuje się na twarzy aż do demakijażu, jest trwały
-ma lekką płynną konsystencję (chociaż nie jest to podkład oil-free) i idealnie wtapia się w skórę. Nie sposób sobie zrobić nim plamy, smugi itd
-kosmetyk nie waży się, nie podkreśla porów

Niestety noszony na filtrze potrafi się zbuntować w ciągu dnia (o czym poniżej)
Minusy:
-podkład nie posiada zakrętki. YR uwielbia te przekręcane pompki jednak dla osób, które gdzieś wyjeżdżają, podróżują są one nieprzyjazne. Zawsze jak gdzieś jadę to muszę ten podkład mieć przy sobie np. w torebce (podobnie jak bazę z różą)
-data ważności podkładu to 6 mcy od otwarcia. Nie jestem w stanie zużyć 30 ml podkładu w 6 mcy tym bardziej, że obecnie mam w użyciu dwa podkłady... Niestety ale podejrzewam, że będę musiała część kosmetyku wyrzucić
-podkład noszony na przepisowej ilości filtra zachowuje się różnie. Czasami wygląda ładnie przez cały dzień a czasami w ciągu dnia staje się lekko widoczny
-połączenie filtra i podkładu szybko powoduje błyszczenie się twarzy więc poprawki w ciągu dnia są konieczne.

Nie jest to niezawodny podkład. Raczej taki codzienny, weekendowy. Moim niezawodnym podkładem jest obecnie Marc Jacobs GG. MJ GG mogę bez obaw nosić na filtrze, użyć go na imprezę i po prostu nie myśleć o makijażu. Tutaj niestety muszę się liczyć z poprawkami w ciągu dnia (bibułki matujące, puder) i faktem, że czasami połączenie spf i tego podkładu to dla mojej cery trochę za dużo (chociaż ja używam podkładu dosłownie kroplę tylko po to aby ujednolicić kolor twarzy i czuć się jak w starannym makijażu).

Podsumowując recenzję- gdybym nie stosowała kosmetyków przeciwsłonecznych to nie wydawałabym pieniędzy na MJ GG. Podkład od YR jest średniokryjący, lekki, niemal niewidoczny na twarzy, daje naturalne, ładne wykończenie. Twarz z jego pomocą wygląda nieskazitelnie. Jednak jeśli korzystamy z kosmetyków z spf warto mieć w kosmetyczce coś niezawodnego, co nie przyspiesza przetłuszczania się skóry. Dlatego wolę MJ- bo jest niezawodny.
Cieszę się, że przetestowałam ten podkład, myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022319].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

całkiem niezły

Kupiłam go w promocji. Byłam zadowolona z pudru w kamieniu i chciałam wypróbowac ten podkaład. Całkiem niezły wybór odcieni, ja mam najjasniejszy i idelanie stapia seie z moja skórą. lekko matuje, delikatnie kamufluje niedoskonałości, trwałośc taka sobie na mojej mieszanej cerze. Ale na lato jest okej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008795].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Dla mnie to dobry podkład ale na chłodniejsze dni, teraz moja skóra po nim robi się tłusta. Świeci się z kilometra. Aczkolwiek w i chłodne dni na zdaje egzamin na 5.

Plusy:
-łatwo się rozprowadza
-długo utrzymuje na twarzy
-wydajny

Minusy:
-powoduje nadmierne przetłuszczanie skóry gdy jest ciepło

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004844].usefull || 0 }}% pomocna.