Murad, Acne, Exfoliating Acne Treatment Gel (Żel złuszczający drobne niedoskonałości skóry)

Żel złuszczający przeciw drobnym niedoskonalosciom skóry. Żel oczyszczający o silnym działaniu pomaga zapanować nad wypryskami i zapobiegać ich powstawaniu. Po umyciu twarzy należy go wmasować i pozostawić do wchłonięcia. Nie spłukiwać.

oczyszczające, wygładzające, antybakteryjne
enzymatyczne
tłusta, trądzikowa
w buteleczce
żel

na moją buzię super

Zakładam, że skuteczność kosmetyku w sporej mierze zależy od indywidualnych cech naszej skóry - na mojej (kapryśnej - muszę zaznaczyć) ten żel, jak i reszta serii Murad do cery trądzikowej, sprawdza się rewelacyjnie.
Mam spore grudki na twarzy i nic nie chciało ich ruszyć. Byłam na zabigach kwasem migdałowym, po których obiecywano mi superhipergładką skórę. Dodam, że kosztowały mnie one dużo więcej, niz ten żel, a rezultat, poza lekkim podrażnieniem - żaden.
Żel Murad natomiast po niecałych 3 tyg. stosowania sprawił w magiczny sposób, że grudki zaczęły się chować. Nie stosuję tego kosmetyku wystarczająco długo, żeby stwierdzić, czy zrobi mi z twarzy alabaster, ale efekt póki co jest najlepszy ze wszystkich kosmetyków tego typu, których próbowałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Kosmetyczny szatan istnieje

a dowodem na to jest ten produkt. Obiecuje wiele: zmniejszone pory, odświeżenie kolorytu skóry, zapobieganie wypryskom. I to wszystko już nawet po 3 dniach używania! Zostałam skuszona. Otrzymałam w zamian drenaż portfela i poza tym - wielkie nic. Na stronach Murada ten żel ma ponad 95% pozytywnych recenzji. Jestem realistką i nie spodziewałam się cudów, ale jednak spodziewałam się CZEGOŚ. A tu nic. Zero, null, niente. No, może skóra jest trochę podrażniona, bywa z lekka zaczerwieniona i wypryski pojawiają się częściej. Takie efekty jednakowoż można otrzymać wydając dużo mniejszą kwotę. Na czekoladę na przykład. Albo spirytus salicylowy. Albo na godzinę w solarium. Byłam dzielna i używałam tego paskudztwa w różnych konstelacjach, częstotliwościach i porach dnia i nocy. Moja wielkoduszność nie została nagrodzona... Strzeżcie się!

NIETESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

Liczba zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie