Eva Active Sport, Woda perfumowana

Eva Active Sport, Woda perfumowana

Dzięki połączeniu cytrusów i bazylii z nutami jaśminu, irysa florenckiego, czarnej porzeczki, róży, maliny oraz frezji, wzmocnionymi nutą drzewa sandałowego z odrobioną piżma, powstała zniewalająca i kusząca propozycja.
Polubią ją kobiety wysportowane, prowadzące aktywny tryb życia.

lata 90te

Nie używałam go osobiście, ale to kosmetyk - symbol lat 90tych, więc pozwolę sobie na ocenę, bo znam go bardzo dobrze,choć nie z autopsji.

Zapach, na który mógł sobie pozwolić absolutnie każdy, kosztował nie więcej niż paczka czipsów.

Kompozycja zapachowa - świeża, ale i banalna, nic specjalnego. Spośród zapachów z tej półki cenowej wyróżniał się tym., że nie mordował otoczenia swoją nachalną intensywnością rodem z bazaru.

Butelka - koszmar.
Kartonik - koszmar do potęgi:P
Wspomnienia z czasów podstawówki - bezcenne:)

Używam tego produktu od: każdy wokół używał, ja byłam za mała:)
Ilość zużytych opakowań: zero. Mama mi nie pozwalała ;) może to i lepiej

Fajna była

Niestety producent wycofał ją z oferty ;(
Bardzo trwały i przyjemny zapach. Naprawdę długo utrzymywała się na skórze.
Zapach nie był może mistrzowską kompozycją, ale do pracy się nadawał a stosunek cena/jakość przebijała wszystko.
Szkoda że nie ma jej już w ofercie

Używam tego produktu od: przez 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

aktywna nastolatka

uwielbiałam ten zapach jako szesnastolatka- miałam wode, dezodorant i antyperspirant.

Zapach był stworzony dla mnie- mocny, lekko słodki, ale bardziej zmierzał w kierunku słodkiej świeżości niż pudru.

Na rynku go z 5 lat nie widziałam,a szkoda:(

Używam tego produktu od:używałam z 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Smokey eyes H&M

Średnia klasa

Perfumy obecnie do nabycia wyłącznie w sklepie u producenta za śmieszną cenę 5 zł.

Zapach perfum jest znośny. Nie pachnie oryginalnie, powiedziałabym nawet, że banalnie. Jednakże nie drażni mnie, lubię go "nosić", choć tylko na codzień.

Trwałość tejże wody jest natomiast zadziwiająca. Nigdy, ale to nigdy, nie spodziewałabym się, że perfumując się wodą za 5 zł mogę pachnieć ok. 4-5 godz. Przebija pod tym względem o wiele droższe, nawet niektóre markowe pachnidła.

Esetyka opakowania jest bardzo kiepska, ale czepiać sie tego nie zamierzam.

Generalnie uważam, że warto zakupić ten zapach - mnie nie rozkochał w sobie, ale lubię go na tyle, iż z pewnością zdecyduje się jeszcze na jego zakup.
Używam tego produktu od:4 msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Rewelacyjny

Przede wszystkim zastanawiam się, czemu zapach jest zapomniany, skoro można go kupić chociażby na stronie producenta. I bardzo dobrze, bo za śmiesznie niską cenę można pachnieć naprawdę pięknie. Zapach zupełnie nie kojarzy mi się sportowo. Jest bardzo ciepły, ma w sobie jakiś składnik, który po prostu zawraca mi w głowie, dodaje elegancji i powabu. Używam go często i bez żalu, bo w każdej chwili mogę bez wyrzutów sumienia zamówić nawet 3 flakoniki :) Co do trwałości, to na mnie jest rewelacyjna. Pachnie kilka godzin.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Bardzo miły - niesztuczny

Zapach jest świeży, na co dzień. Ja lubię zapachy ciepłe, raczej te z brązowego flakonika niż z zielonego czy niebieskiego... ten postawilabym w kategorii świeży ale ciepły. Jest zwyczajnie miły i nie czuć go sztucznością. Cena świetna, ale to wyprzedaż w sklepie internetowym producenta. Kupię go ponownie, gdy skończy mi się ten flakonik... jeśli jeszcze będzie dostępny.

Używam tego produktu od: 3 czy 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Jestem zadowolona:)

Zaskoczyła mnie trwałość zapachu - bądź co bądź kupiłam go za 5,50pln (w sklepie internetowym producenta). Tak...kieszeń nastolatki nie była zasobna :)
Zapach jest ciepły, zdecydowany, kobiecy....mi bardzo odpowiada. Nie rozwija się. Plusem jest trwałość - jest godzina 14.00, a ja nadal go czuję na sobie (od 7.00).
Polecam, na pewno warto wypróbować.....

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

trwały i przyjemny

Pani z banku juz dwukrotnie mnie pytała czym tak ładnie pachnę. wiec chyba jest niezły. Mi sie tez podoba a przy tym jest bardzo bardzo trwały.

bardzo dobry

oprócz mojej klasycznej pumy to drugi zapach który wysoko cenię nie tylko dlatego że taki tani, ale przede wszystkim dlatego że pachnie cudownie wręcz przepysznie świeżymi owocami a pachnie naprawdę długo i się wbrew niektórym opiniom rozwija.

prosty

Używa go moja koleżanka, więc i ja parę razy się psiuknęłam przy okazji. Ciepły, choć nie nachalny i duszący. Kojarzy mi się ze słońcem, latem i zabawą, choć nie jest cytrusowy, ani świeży. Bardzo prosty, prawie w ogóle się nie rozwija. Dość trwały jak na tę cenę. Dla mniej wymagających, nastolatek, może być, na dzień i na wieczór, najlepiej na lato.

płytki

Gdybym nie wiedział przedtem jaka to firma, to wąchając go pomyślałabym, ze to któryś z zapachów z Avonu. Nie jest brzydki, jest lekki raczej dla młodych kobiet, ale na pewno nie zniewala swoim zapachem, który dla mnie jest tuzinkowy. Ale cena jest niewygórowana, i bądź co bądź polska, więc skoro klasa przypomina Avon, to wolałabym polskiego producenta.