OnlyBio, Żel do mycia ciała `Odżywienie/nawilżenie`

OnlyBio, Żel do mycia ciała `Odżywienie/nawilżenie`

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku, wytwarzając pianę, skutecznie, ale delikatnie myje skórę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega starzeniu, odżywia i posiada właściwości antyseptyczne.
Żel nie zawiera szkodliwych: SLS, SLES, parabenów, PEGów, silikonów, parafin, olejów mineralnych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, fosforanów, substancji petrochemicznych i zwierzęcych.
Produkt testowany dermatologicznie, biodegradowalny i wegański.

w butelce, z pompką
w żelu
sucha, normalna, wrażliwa
żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez parabenów

Z dobrym składem

Żel pięknie i elegancko prezentuje się w łazience.
Nie posiada zapachu, co mi nie przeszkadza, ale też nie cieszy, bo jednak preferuje kosmetyki z lekkim zapachem.
Dobrze się pieni, nie podrażnia skóry, posiada świetny skład, szczególnie dla wrażliwych skór.
Jest wydajny. Bardzo polecam!

Bardzo delikatny żel

Żel ma eleganckie, szklane opakowanie i pięknie prezentuje się w łazience.
Po zakończeniu używania usunęłam etykiety i stosuję jako dyspenser do mydła.

Jest to bardzo dieliktany kosmetyk o naturalnym składzie. Pieni się delikatnie i praktycznie nie posiada zapachu. Nie wysusza skóry.
Spełnia swoją funkcję. Idealny dla ludzi z problemami skórnymi i alergiami.

Delikatne mycie

Idealny do wrażliwej skóry, wielki plus za olej sezamowy w składzie, który dla mojego ciała jest najlepszym z olei. Nie ma mocnego zapachu, dobrze się pieni.

Robi to co ma robić

Żel pod prysznic doskonale oczyszcza i jest bardzo wydajny.
Czyli to co ma robić - robi
Nie pozostawia skóry wysuszone , odpowiednio się pieni i jest wydajny.
Może cena lekko wysoka, jedyna wada

Świetny naturalny żel

Polecam serdecznie każdemu ten żel ponieważ jego skład jest na tyle naturalny, że produkt jest bezpieczny do każdego typu skóry. Spoko aplikacji jest bardzo przyjemny. Żel ładnie się pieni i delikatnie pachnie. Pozostawia miękką i przyjemną w dotyku skórę.

Bogaty wewnętrznie

Żel idealny dla mojej skóry. Kupiłam go również ze względów estetycznych i zamierzałam wielokrotnie wykorzystać opakowanie. Niestety, po 2 tyg.używania popsuła się pompka, a wydobycie żelu ze szklanej butelki to naprawdę żmudna praca ????
Nie po to kupilam produkt bio za prawie 30 zł, żeby wylewać żel że szklanej butelki /łatwiej byłoby kupić zapasowe opakowanie i wlać do sloika/. Wada skutecznie zniechęciła mnie do marki i przyslonila zalety żelu

dobrze traktuje moją skórę

Najbardziej w produktach pod prysznic obawiam się, że przesuszą i podrażnią moją skórę, a po prysznicu i osuszeniu będę czuć nieprzyjemne ściągnięcie i swędzenie skóry. Dobrze działa na mnie olejek z Biodermy, ale chętnie próbuję coraz to innych produktów. Ostatnio dodatkowo częściej zwracam się w stronę kosmetyków o bardziej naturalnych składach. OnlyBio wzięłam na tapetę z rozmachem. Zaczęłam od szamponu, mam też żel do mycia twarzy, płyn micelarny i oczywiście ten żel.
Kosmetyk kupiłam jednak w tubie, nie w szklanej butelce z pompką. Wersja w tubie posiada mniejszą pojemność, 200 ml.
Tuba stoi na zakrętce i otwierana jest za pomocą klapki, co akurat osobiście preferuję. Przez niewielki otwór wydobywam odpowiednią ilość produktu i można kontrolować tę ilość bez marnowania kosmetyku. Udaje się to również dzięki półpłynnej, żelowej konsystencji produktu. Z drugiej strony tuba jest na tyle miękką, że można wycisnąć ostatnie krople.
Żel jest bezbarwny i bezzapachowy. Mnie to akurat odpowiada, czasem tylko sięgam po zapachowe kosmetyku pod prysznic. Bardziej jednak niż na zapachu zależy mi na działaniu.
Żel nie pieni się jakoś spektakularnie i to też zapisuję na plus. Efekt jest na tyle wystarczający by spienić na gąbce żel, ale nie osiągamy tu miękkiej i puchatej piany.
Produkt dobrze oczyszcza skórę z całodziennych zanieczyszczeń. Jednocześnie dobrze się spłukuje i pozostawia skórę miękka, czystą i nawilżona bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia i swędzenia, czyli to czego potrzebuję. Jest delikatny w działaniu, nie agresywny, nie podrażnia. Dla mnie jak najbardziej na plus. Chętnie będę wracać. Może nie gwarantuje on odżywienia, a w moim przypadku i nawilżenie wymaga wsparcia ze strony balsamu, ale najważniejsze, że kosmetyk spełnia swoją rolę bez negatywnych skutków.
Trudno ocenić mi wydajność, ponieważ nie używam regularnie tylko wymiennie z innymi produktami pod prysznic.