L'Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem Revitalift Filler [HA] pod oczy, ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, wypełnia zmarszczki, nadaje skórze objętość i wygładza doliny łez (strefie biegnącej od wewnętrznego kącika oka do kości policzkowej, która zapada się z upływem czasu). Dzień po dniu skóra wokół oczu staje się gładsza, opuchnięcia pod oczami zmniejszają się, a doliny łez odzyskują utraconą objętość. Już po 4 godzinach skóra jest idealnie nawilżona, bardziej napięta (+25%) i bardziej jędrna (+14%)*. Po 4 tygodniach zmniejszenie kurzych łapek (-11%)7 i wygładzenie doliny łzowej (-10%)**. Testowany pod kontrolą okulistyczną. Do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. *test instrumentalny w grupie 40 kobiet **badanie kliczniczne w grupie 58 kobiet ***badanie kliniczne w grupie 40 kobiet

w tubce
kremy pod oczy
liftingujące, przeciwzmarszczkowe

Wygładza zmarszczki!

Krem świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji skóry, która jest przesuszona z pierwszymi oznakami starzenia. Bardzo dobrze wygładza pojawiające się zmarszczki, a przy tym pielęgnuje cerę. Mam 30 lat, moja cera znacznie się zmieniła w trakcie stosowania tego kremu.

Fajna konsystencja, szybko się wchłania. Stosuję rano i wieczorem. Efekty tylko przy regularnym stosowaniu. ;)

Faktycznie działa i świetnie sprawdza się przy niewielkich zmarszczkach

Pierwszy krem pod oczy po którym faktycznie zauważyłam efekty. Ma bardzo przyjemne opakowanie, które jest praktyczne i łatwo się z niego dozuje produkt. W konsystencji jest bardzo lekki, wydajny i szybciutko się wchłania. Skóra pod oczami jest nawilżona i rozświetlona, a zmarszczki spłycone. Jest to zdecydowanie mój ulubieniec.

Świetny krem pod oczy !

Genialny, warty swojej ceny, bo jak na krem pod oczy nie kosztuje jakoś bardzo mało, moim zdaniem nie jest tani ale warty swojej ceny.
Produkt świetnie wygładza okolice oczu, delikatnie napina skórę I daje świetne uczucie nawilżenia.
Krem szybko i ładnie się wchłania, dobrze się aplikuje, dzięki konsystencji która jest dość lekka łatwo się rozprowadza.
Opakowanie bardzo ładne, takie profesjonalne, w świetnej,przyciągającej wzrok kolorystyce.
Godny polecenia, warto spróbować

Mój nowy ulubieniec

Dobry krem pod oczy to mój must have w codziennej pielęgnacji.

Krem Revitalift Filler jest świetny. Dobrze nawilża, wygładza I napina skórę pod oczami. Spojrzenie jest bardziej promienne.

Kosmetyk jest bardzo wydajny , jego aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Nie uczula , nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Krem ma lekką konsystencję , która szybko się wchłania. Metalowa końcówka idealnie nadaje się do masażu skóry.

Regularne używanie kosmetyku sprawia , że zmarszczki są mniej widoczne a skóra świetnie zaopiekowana.

Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Warto wypróbować

Krem kupiłam w okazyjnej cenie i jestem bardzo zadowolona z efektów jego stosowania. Tubka kremu z wygodnym aplikatorem zakończonym metalową końcówką dającym uczucie chłodnego odprężenia jest bardzo ciekawym dodatkiem. Sam krem jest koloru białego i posiada lekką konsystencję, jednak pozostawia delikatny tłusty film. Nie piecze i nie podrażnia wrażliwych okolic oczu, dobrze nawilża i skutecznie uelastycznia skórę sprawiając, że drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest wydajny pomimo niewielkiej pojemności na długo wystarcza. Warto go wypróbować. Uważam, że jest to jeden z lepszych kremów dostępnych w drogeriach.

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z kwasem hialuronowym, Revitalift Filler Anti-Age , L'Oreal

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z kwasem hialuronowym kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to mała smukła tubka o pojemności 15 ml, zapłaciłam około 40 zł.
Krem nawilża, wygładza, napina, ujędrnia, efekty widoczne już po 2-3 zastosowaniach.
Krem ma lekką konsystencję dobrze i szybko się wchłania, nie uczula, nie podrażnia jest wydajny.
Dodatkowy plus za wygodny metalowy roller który zapewnia łatwą aplikację i przyjemnie chłodzi okolice oczu.
Podsumowując bardzo fajny krem pod oczy nawilża, wygładza, łagodzi obrzęki jest skuteczny i wydajny na pewno kupię kolejne opakowanie.
Serdeczne polecam !

Jestem na nie!

W moim przypadku działanie tego kremu było naprawdę widoczne od pierwszego zastosowania. Żaden inny kosmetyk nie wywołał u mnie takiego pieczenia jak ten produkt (nawet kosmetyki z kwasami), a nigdy nie miałam jakoś szczególnie wrażliwej ani alergicznej skóry. Po zastosowaniu go na noc wyglądałam jak po kilku nieprzespanych i przepłakanych nocach (ba! nawet po całym tygodniu pracy na 3 zmianę i zapomnieniu wklepania czegokolwiek pod oczy wyglądałam o niebo lepiej). Pojawiły się cienie i wory pod oczami których wcześniej nie miałam. Produkt zamiast odmłodzić kilka lat dodał mi chyba z 10. Zamiast upiększyć, oszpecił. Strata pieniędzy bo nawet w promocji do najtańszych nie należy. Jestem zawiedziona i tym samym zaskoczona tyloma pozytywnymi opiniami ze względu na które kupiłam ten krem. Zalecam trzymać się z daleka od tego produktu.

MEGA HIT!!! Najlepszy

Według mnie najlepsza seria kosmetyków z retinolem. Czysty retinol z mega efektami działania. Odpowiednie stosowanie według zaleceń producenta daje naprawdę efekt w miarę krótkim czasie. Polecam każdej osobie borykającej się z utratą jędrności skóry i zmarszczkami.

Super chłodzi i masuje.

Krem jest w srebrnej tubce z zakończeniem do masażu skóry o pojemności 15 ml, ma aksamitną konsystencję i szybko się wchłania. Moja skóra jest teraz delikatniejsza w dotyku i nawilżona, u mnie nie powoduje podrażnień, ani uczuleń. Aplikator przy tym kremie chłodzi okolice oczu podczas aplikacji, krem szybko się wchłania i ma zapach raczej neutralny, niewyczuwalny, nie ma tłustego filmu, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Redukuje drobne zmarszczki. Krem jest wydajny i często w cenie promocyjnej. Kupiłam go w Rosmannie.

Do przeciwzmarszczkowego kremu pod oczy Revitalift Filler z kwasem hialuronowym wracam regularnie ponieważ w mojej ocenie to jeden z lepszych kremów pod oczy o odmładzającym działaniu.
Krem mieści się w srebrnej tubce z metalowym zakończeniem do masażu skóry o pojemności 15 ml. Ma odpowiednią, aksamitną konsystencję i szybko się wchłania. Pozostawia skórę delikatną i nawilżoną. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się wygładzona i napięta. Nie powoduje podrażnień.
Często można kupić go w promocji w dobrej cenie w popularnych drogeriach.

nie da się go nie lubić

Co w nim lubię to to że idealnie nadaje się pod makijaż, bardzo szybko się wchłania w skórze, nie powoduje przesuszenia . Jest to krem który zapewnia skórze pod oczami nawilżenie. Krem za zadanie wypełnić nam drobne zmarszczki.
U mnie drobnych linii nie zlikwidował pod oczami ,cudów się po nim nie spodziewam jeśli chodzi o pozbycie się zmarszczek które już są na skórze. Może on jednak być pomocny jeśli chodzi o powstawanie kolejnych.
Krem w pełni bezpieczny dla moich wrażliwych oczów, nie zauważyłam żadnego uczulenia , zaczerwienień.
Fajnie mi się go używało, aplikator wygodny do nakładania kremu, produkt wydajny, krem jest tak lekki że czasami go sobie dokładałam więcej niż potrzeba.
Warto go kupić na promocji, ja będę do niego wracać z pewnością. Jest to jeden z lepszych kremów pod oczy jakie można dostać w drogeriach stacjonarnych.

Bardzo dobry krem pod oczy

Jeden z moich ulubionych kremów pod oczy. Metalowy aplikator fajnie chłodzi okolice oczu podczas aplikacji, dodatkowo łagodzi obrzęki. Krem szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżona i miękką. Zapach raczej neutralny, niewyczuwalny. Bardzo ładne opakowanie.