Kredki do oczu

Kredki do oczu

Miękkie kredki do podkreślania oprawy oczu, można nimi ładnie podkreślić oko miękką, wyraźną lub lekko rozmazaną kreską. Występują w różnych kolorach: czarna, brązowa, kolory pastelowe.

Cena: ok. 20 zł

Wysoka jakość

kilka lat temu uzywałam namietnie tych kredek w odcieniach fioletu i granatu. Kredki mają idealnie wyważone proporcje, ani za miękkie ani za twarde, intensywne metaliczne kolory , super trwałość, rysiki nie łamią się i nie kruszą , łatwo się je temperuje. Cena niewygórowana. Bardzo wydajne. Szkoda ze firma Arcancil znikła z Polski. Kupię ponownie jak tylko je gdzieś dorwę.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

najlepsza jaką miałam

Kupiłam czarną kredkę Arcancil kilka lat temu i mimo częstego używania wciąz ją mam (!!!) i nadal jest w świetnym stanie. Od razu zaznaczam, że nie lubię i staram się nie używać kredek wodoodpornych, więc nie oczekuję super trwałości i niezmazywalności.
To czym urzekła mnie ta kredka to optymalna twardość/miękość i fakt, że idealnie i precyzyjnie, bez problemu mogę nią narysować kredkę nawet na tłustszym cieniu (np perłowym Bourjois). No i ta wydajność - niesamowita!
Kredka ściera się w ciągu dnia, ale nie robią przy tym szkody makijażowi - po prostu "znika" i można spokojnie dokonać poprawki bez uprzedniego demakijażu.

Nie daję tytułu KWC, bo być może istnieją kredki mające powyższe zalety, ale trzymające się cały dzień;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1 (!)

w sam raz

Nie za miękka, nie za twarda, taka w sam raz. Rysuję ładną, precyzyjną kreską, dobrze się temperuje. Trwałość przeciętna, ale przynajmniej się nie rozmazuje. :)
*** z małym plusem.

ilość zużytych opakowań: 1

Manicure - geometryczny french

polecam

Mam kolor pastelowy niebieski i chętnie kupiłabym jeszcze czarną, ale nie wiem gdzie :( Firma nie należy do popularnych w moim mieście. Kreska poprowadzona tą kredką jest wyraźna za pierwszym razem bez poprawiania, nie za ostra, można ją fantazyjnie rozmazac jak ktoś lubi. Daje trwały efekt, trzyma się długo bez bazy. Nie ma problemów z jej zmywaniem.