Bioaqua, Animal Sheep Nourish Face Mask (Odżywcza maska w płacie `Owca`)

Bioaqua, Animal Sheep Nourish Face Mask (Odżywcza maska w płacie `Owca`)

Maska w formie płachty nasączonej nawilżającą esencją. Płat z nadrukiem owcy uprzyjemnia chwile spędzone na codziennej pielęgnacji twarzy.
Dla cery suchej, odwodnionej, potrzebującej nawilżenia.

materiałowe/w płatach
sucha, mieszana, wrażliwa
nawilżające
w saszetce
materiałowa / w płatach

Bardzo dobre nawodnienie suchej cery:)

Lubię maski firmy Bioaqua i jest to moja kolejna maseczka z tej serii z nadrukiem. Moim zdaniem maski te są niedrogie, ale bardzo dobrej jakość.
Ja widzę same plusy tych maseczek więc je kupuję regularnie. A oto zalety :
* działanie- odpowiednie nawodnienie mojej suchej cery (zazwyczaj czekam tak 30 min. zanim nałożę resztę pielegancji na twarz ) ,skóra wyglada na bardziej promienną, jest miększa w dotyku
* nadruk na płacie fajny, zawsze to jakaś odskocznia od zwykłej białej płachty
* płachta nie za cienka, więc nic nie rozrywamy podczas rozkładania-jedyne malutkie ,,ale ,,to otwór na oczy :) trochę za mały :)
* bardzo dużo esencji więc maseczka dobrze nasączona plus dodatkowo jak nam wyschnie szybciej płacha w jakimś miejscu to zawsze jeszcze z saszetki można wykorzystać esencję
* lekki przyjemny zapach
* plusik za to że po wchłonięciu się esencji nie zostaje lepka cera-nie przepadam za tym:)
* nie powoduje zapychania cery podczas łączenia jej z pielęgnacją dzienną czy nocną
* cena niewielka- ja dawałam coś ok 3-4 zł za sztukę ,ale na drogerii internetowej.

Ja na pewno będę do nich wracać bo je lubię, jak i inne wersje tej serii maseczek z Bioaqua :)

Pozytywna

Maseczke kupiłam jakiś czas temu z ciekawości , bo spodobał mi się nadruk owcy na płachcie. Produkt kosztuje ok 6 zł , a sama maska dzięki temu że jest w plachcie jest przyjemna w używaniu.

Dobra maska

Spełnia wszelkie oczekiwania co do maski w płachcie we względnie niskiej cenie. Skóra ładnie nawilżona, wygładzona. Płachta dobrze przylega do skóry, płyn się z niej nie wylewa.

Bioaqua - maska baranek

Miałam wszystkie maseczki z tej kolekcji. Nie są drogie, a naprawdę super się sprawdzają. Płachta ma śmieszny wzór owcy, dobrze przylega i można się w niej swobodnie przemieszczać. Z wszystkich masek z tej serii jestem zadowolona. Koszt maski na Aliexpress to ok 5 zł.Nie uczula, ani nie podrażnia. Płachta jest dobrze skrojona i nawilżona. Nie kapie z niej. Po zdjęciu płachty cera jest odżywiona i dużo gładsza. Zdecydowanie polecam maski z tej serii.