Yves Rocher, Jardins du Monde - płyn do kąpieli

Yves Rocher, Jardins du Monde - płyn do kąpieli

Płyn do kąpieli w trzech wersjach zapachowych: róża marokańska, lawenda prowansalska i karaibski aloes. Myje ciało zachowując naturalne pH, nadaje mu aksamitną gładkość i pozostawia na skórze delikatny aromat.

Cena: 20 zł

Delikatne piękno ; )

Mam dwie takie sztuki, jedno w postaci mleczka do mycia, drugi to żel do mycia.

+dobrze myje
+wygładza
+nawilża
+koi
+pielęgnuje
+nie podrażnia
+wspaniale się pieni. Wystarczy niewielka ilość, jest wyyydaaajnyyyy!

Jedyna maleńka rzecz jaka mi nie pasuje, to zapach:
+jest piękny, bo różany, delikatne piękno, kwiat
-za mało ; P
Chciałabym by zapach był bardziej intensywny i dłużej się utrzymywał.

Używam tego produktu od: rok-1,5

niektóre zapachy ;)

Kupuję co jakiś czas, gdy którys ze zmieniających się zapachów przykuje moja uwage. Aktualnie zachwycam sie pomarańczowym -świezo, pachnące cudo, idealnie pasujące do konca lata ;) Kupię ponownie, jak znajdę.
Cena przyzwoita, wydajnośc dobra, opakowanie łądne, choc za duzy otwór moze spowodowac wylewanie zbyt duzej ilosci zelu. No i zamkniecie - ja wolę miec otwarte i nie łąmac sobie paznokci ;)
Dla soczystej i wyrazistej pomarańczki - 4 * :D

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

godny polecenia

Bardzo fajny praktycznie pod każdym względem. Ja akurat miałam zapachy migdałowy i afrykańskiego masła karite. Obydwa bardzo przypadły mi do gustu. Migdałowy miał nawet śliczny zielony kolor :)
Skóra po użyciu jest bardzo gładka i dobrze nawilzona, zapach długo się na niej utrzymuje. Chociaż może się wydawać, że przy takiej buteleczce kosmetyk nie starczy na długo, jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest trudne do otworzenia opakowanie, ale na pewno kupie go ponownie

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Ladnie pachnacy

Na poczatku musze dac ogromny plus za zapach tego plynu,dosyc intensywny ale swiezy ...probowalam juz kazdy dostepny zapach z tej serii...ogolnie plyn godny polecenia ,ladnie sie pieni,dobrze oczyszcza i co dla mnie jst bardzo wazne nie wysusza skory ciala...jedyny minus to trudno go otworzyc jakos nie porecznie zrobili to"zamykadelko"...malo paznokci na tym nie polamalam...mocno sie zatrzaskuje co na jedno jest dobre bo uniemozliwia to wylanie sie plynu nawet jak sie przewroci...ale wez to czlowieku otworz...i za kazdym razem mam ten sam problem....

piękne zapachy

Używałam marokańskiej róży (ok 5 buteleczek) i lawendy (2)
właściwie tylko ze względu na piękne zapachy :),
uważam, że są dość drogie, ale poza zapachem, mają też inne plusy: są dość wydajne, mają ładne opakowania, dobrze się pienią, zostawiają na skórze zapach :).
Polecam!

pachnacy

teraz mam mimoze i kwiat pomaranczy. Slicznie pachna. Nie sadze by poza zapachem ten zel mial jakies inne cudowne wlasciwosci (poza tym ze myje jak kazdy inny zel pod prysznic), ale mnie te zapachy niesamowicie odprezaja i daja namiastke wakacji (mimoza pachnie troche jak akacja :-) ). Mycie sie tymi zelami to jak najczystsza przyjemnosc!
Dosc wydajne. Szkoda tylko ze opakowania nie mozna postawic "na glowie" celem oproznienia buteleczki do konca ... Coz, zawsze mozna ja wyplukac w wannie i tym samym uzyc zamiast plynu do kapieli ;-).
Polecam. W ofercie zreszta sa smiesznie tanie - cena porownywalna do produktow Nivei.

Uwielbiam

Używam wersji Aloes Karaibski, kocham ten zapach: dyskretny ale trwały. Doskonale nawilża, idealny nawet dla wrażliwej skóry. Kilka razy nawet zdarzyło mi się umyć nim buzię.
Konsystencja w sam raz, dobrze się pieni i zostawia warstewkę ochronną. Mimo wszystko używam balsamu, ale to chyba kwestia wstrętnej kranówy...
Bardzo wydajny. Można do kompletu dobrać antyperspirant.
Niewygodne zamknięcie,ale przez 5 lat można się przyzwyczaić :-)

cudna lawenda

uwielbiam lawendowy zapach zwlaszcza na wieczorna toalete jest stworzony uspokaja i tak dobrze sie potem spi ja najlepiej otoczylabym sie lawenda mam kadzidelka a ostatnio kupilam nawet woreczki z prawdziwa lawenda i powiesilam w szafie zeby sie mole nie przyplataly, pani dala mi jeszcze kertke z informacja na co jeszcze dobra jest lawenda - i wiecei co? na komary sie nadaje nalezy postawic czarke z pokruszona lawenda na oknie i cala noc mamy spokojna...

dobry

sliczne zapachygestydobrze sie pienimoglby lepiej nawilzaczel jest niestetyy malo wydajny i ma niewygodne zamkniecie

Uroczy

Prześlicznie pachnący kosmetyk, świetnie sie pieni, jest wydajny. Po jego użyciu skóra jest gładka i pachnąca. Nie sposób też nie docenić działania aromaterapeutycznego.Kąpiel z jego uzyciem to przyjemność i relaks :)

Rozkoszny!

Wg mnie najładniej pachnie "indyjski jaśmin". Zniewalająco,głęboko i zmysłowo. Całkiem nieźle się pieni.Moim zdaniem mało wydajny więc powinno być go troche więcej w butelce.Ale i tak do niego będę wracać każdą jesienną i zimową porą. ... Ilość zużytych opakowań:kilka ...

bardzo fajny

Miałam lawendowy, rewelacyjny, uspakajający zapach, naprawdę można się zrelaksować. Chętniej bym do niego wróciła, gdyby miał więcej zapachów do wyboru, bo z trzech proponowanych przez firmę odpowiada mi tylko ten jeden. Tak czy inaczej w promocji na pewno go jeszcze kupię.Ilość zużytych opakowań: jedno.