Pomadka ochronna do ust z filtrem UV

Pomadka ochronna do ust z filtrem UV

Pomadka chroni skórę przed działaniem promieni ultrafioletowych. Daje się bardzo dobrze rozprowadzić cienką warstwą na ustach. Nie powoduje uczucia nadmiernej tłustości.

straszny zapach

Zapach ma tak okropny, że nie pomogą dobre właściwości natłuszczające, ochrona ust zimą i filtry. Śmierdzi to cholerstwo jak nie wiem co, a szkoda bo jest bardzo fajna jeżeli wziąć pod uwagę, że bardzo dobrze chroni usta przed mrozem, wiatrem i zimnem i jest niedroga.

bardzo dobry produkt

ja testowalam wersje na zime i jest to dla mnie najlepszy sztyft, jedyny ktory nie stwardnial mi na lodowcu przy -19 stopniach. Pomadka na zime ma niebieskie opakowanie, ale nazywa sie tak samo,wiec to chyba ten sam sztyft. Polecam go goraco, dla mnie jest lepszy od neutrogeny, wygladza i natluszcza usta na dlugo, bez koniecznosci poprawiania co pol godziny, nawet jak snieg topi sie na ustach. Nie nadaje sie pod pomadke, jak kazda pomadka odzywcza :)

okropny zapach

Kupiłam go, bo skusił mnie piękny w opakowaniu zapach... Na ustach okazał się okropny. Ledwo ją zużyłam. Dobrze się rozprowadza, ma dobry poślizg, dość miękka. Lekko nawilża, natłuszcza i chroni. Byłaby całkiem niezła, ale ten chemiczny zapach był nie do zniesienia.