Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Cena już od 99,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy podkład marki Clinique, o działaniu silnie korygującym. Zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry. Efekt udoskonalenia kolorytu skóry i poprawy jej wyglądu jest trwały, przy dłuższym używaniu podkładu. Dostępny w 13 odcieniach.

Średni

Niestety ale jest to kolejny podkład clinique, którego nie mogę polecić. Nie stapia się ze skórą, strasznie uwidacznia pory. Daje efekt maski i w zależności od słońca i pory dnia zmienia swój kolor. Nie polecam. Jestem totalnie zawiedziona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542226].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony!

+ niesamowicie wydajny
+ bardzo dobry kolor dla bladolicych
+ długo się trzyma
+ łatwo rozprowadza zarówno palcem, gąbeczką jak i pędzlem
+ dobrze się wyciska z opakowania

Nie wiem, czy ma jakieś wady!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405676].usefull || 0 }}% pomocna.

rozsądna jakość za rozsądną cenę

Używam od dłuższego czasu na zmianę z serią rednes solution i jestem zadowolona. Są to jedyne podkłady, którym jestem wierna od jakiś 4 lat - zanim na nie trafiłam co chwilę testowałam nowości.
Zalety:
1. bardzo ładnie kryje, wystarczy równomiernie rozprowadzić niewielką ilość na twarzy (robię to beauty blenderem)
2. długo się trzyma - makijaż robię rano, zwykle koło 7, zmywam wieczorem po 21, w ciągu dnia używam sporadycznie bibułek lub pudru sypkiego
3. nie zatyka porów
4. nie daje efektu maski
5. jest wydajny
6. cena jest bardzo rozsądna
wady:
niezauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393886].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

Mam mieszane uczucia

Poleciła mi do pani w drogerii jako idealny do cery problematycznej (mam skórę mieszaną -> tłustą, z wypryskami i rozszerzonymi porami). Jest lekko kryjący (przy czym odnoszę wrażenie, że jest mało wydajny, bo trzeba całkiem sporo go użyć). Niestety nie stapia się ze skórą - podkreśla pory (mam buzię w kropki - podkład ulokował się moich porach :( ), zbiera się nawet w małych zmarszczkach i do tego nie matuje skóry. Mogę powiedzieć, że już po nałożeniu się świecę.

Podsumowując :
krycie takie sobie, koloryt wyrównany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378661].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie będę obiektywna...

...bo ten podkład na mojej twarzy dyskwalifikuje jedna rzecz. Mianowicie wyskakują mi po nim ogromne bolące podskórne guzy. Nie tyle pryszcze co właśnie guzy i to po każdym użyciu tego podkładu. Ale żeby nie było ze go pochopnie oskarżam, podkład odstawiłam i za jakiś czas, w którym oczywiście nic nie wyskoczyło, użyłam go znowu i znowu to samo. Musiałam sprzedać za bezcen. Jak na taka markę jestem strasznie zawiedziona. Po za tym nie miałam większych zastrzeżeń, chociaż wole pompkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294871].usefull || 0 }}% pomocna.

mój podkład

Najlepszy podkład, jaki kiedykolwiek miałam. Na zimę - odcień 3, na lato - 4. Jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś 4-5miesięcy, choć maluję się codziennie., czasem dwa razy dziennie. Delikatnie obchodzi się z moją wrażliwą skórą, jednocześnie skutecznie kryjąc niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249663].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych

Podkład jest baardzo dobry. Nie oceniam jego właściwości rozjaśniających przebarwienia, bo z tym sobie kremy nie poradzą, a co dopiero podkład...

+ najważniejszy plus tego podkładu - nie wchodzi w pory! Mam rozszerzone pory na nosie i niestety poza ELDW każdy podkład je podkreśla, jeśli nie od razu, to w ciągu dnia lub po przypudrowaniu. W przypadku EB nawet przy trzecim pudrowaniu nosa, nic takiego nie ma miejsca. Pory są niewidoczne :-)

+ kolejny plus- trwałość. Od podkładu wymagam, żeby przetrwał cały dzień na twarzy. Zaznaczam, że zawsze przypudrowuję twarz. EB pięknie łączy się z pudrem sypkim, staje się niewidoczny na twarzy i trzyma cały dzień.

+ naprawdę wydajny. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie twarzy. Myślę, że opakowanie starczy na około pół roku.

+ krycie jest naprawdę dobre. Nie wiem czybprzykryje większe przebarwienia bez korektora. Ale osobiście nie lubię masek na twarzy i nie wyobrażam sobie nosić mocno kryjącego, gęstego podkładu. Lepiej chyba punktowo dodać korektor. Krycie określiłabym jako średnie (przykrywa spokojnie zaczerwienienia, krostki, cienie) do mocnego (można budować).

+ konsystencja i rozprowadzanie. Rozprowadza się ładnie i bez smug.

+ w składzie fajne wyciągi, w tym masło muru muru :-) grejfrut, co jest raczej niespodziewane w podkładach.

+ inne plusy: opakowanie-wygodna tubka, neutralny zapach, komfortowo się nosi na twarzy.

Minusy:

- filtr przenikający w składzie. No ale nie widziałam innego w żadnym podkładzie...

- caprylyl glycol może zapychać. Ja używam na zmianę kilku podkładów, więc staram sie tego efektu uniknąć.

- brak żółtych odcieni w kolorystyce. Wszystkie są beżowe, ale pozbawione żółtych tonów, co nie jest korzystne dla mojej tonacji. Generalnie chyba każda karnacja wyglądałaby lepiej z dodatkiem ciepłego pigmentu, chociaż odrobinkę. Nie mam tu na myśli pomarańczy.
Mam kolor 5/ neutral. A generalnie jestem pomiędzy 3 a 5, w zależności od pory roku. Podkład się adaptuje, tak czy inaczej.

4,5 gwiazdki daję od ręki :)
Efekt na kwc.
Zapychacz w skladzie i filtr - coś tam ujmuje z całości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228598].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity podkład

Używam odcienia 01- Alabaster. Moja skóra jest mieszana, czasem wyskoczy jakaś niespodzianka.
Plusy;
+NIESAMOWICIE WYDAJNY( ogólnie podkłady Clinique są bardzo wydajne)
+wygląda bardzo naturalnie i nie ciemnieje w ciągu dnia
+mój odcień idealny dla bladolicych
+ wygodne opakowanie i dozowanie produktu
+ uwielbiam taką konsystencję podkładu, dopiero po jakimś czasie zastyga
+ nie zapycha, ani nie uczula
+ krycie- średnie do średnio-mocnego ( przy większych problemach ze skórach nie sprawdzi się )
Minusy;
- Trwałość- niby wytrzymuje 8 godzin, ale po jakiś 5 h skóra zaczyna się świecić jak kula dyskotekowa i wymaga poprawek. Pod koniec dnia próżno go szukać na brodzie czy nosie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181378].usefull || 0 }}% pomocna.

myslalam, ze bedzie lepszy

Ten podklad to takie troszke maziajstwo.
Bardzo lubie marke Clinique i chyba jeszcze z zadnej marki nie mialam tyle produktow, co z tej. Ten podklad jednak nie przypadl mi do gustu.

KONSYSTENCJA I NAKLADANIE
Jest dosyc lekki i latwo sie rozprowadza. Nie tworzy smug i dosyc wolno zastyga na twarzy. Nie roluje sie na kremie i wprawdzie nie osadza w zmarszczkach ale w porach juz tak i trzeba cierpliwosci, zeby go stamtad wydobyc (wlasciwie nie jest to efekt typowego osiadania w porach, tylko po prostu wokol porow wyglada jakos tak brzydko).

EFEKT
Raczej naturalny. Nawet jak sie nalozy za duzo, mozna latwo rozetrzec.
Podklad kryje raczej slabo, przeznaczony dla ladnych cer. Daje dosyc mocny blysk bezposrednio po nalozeniu i wykonczenie mocno swiecace . Bez pudru na wierzch sie nie obejdzie, nawet przy suchej cerze.

DZIALANIE i TRWALOSC
Trzyma sie na twarzy wprawdzie caly dzien, ale dosyc szybko nie wyglada juz swiezo i poprawki konieczne. Nie zapycha, nie obciaza skory, nie podraznia (mam skore normalna). Niestety nic a nic nie wygladza, rozszerzone pory rzucaja sie bardzo w oczy.

FILTR
Posiada SPF 15. To zdecydowany plus.

WYDAJNOSC
Genialna. Meczylam go rok. Dzisiaj sie skonczyl.

Podsumowujac to nie jest podklad dla mnie. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106916].usefull || 0 }}% pomocna.

I tak, i nie.

Jako, że z dnia na dzień się niestety starzeje ;-) w mojej kolekcji muszę mieć dość spory arsenał podkładów dla mojej bardzo grymaśnej cery.
Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 jest jednym z nich.
Oceniam kolor: 07 VANILLA.
Moja cera:
1) dość jasna (gdy zachodzi potrzeba korzystam z solarium),
2) mieszana - tłusta w strefie T, policzki mieszane w kierunku suchych, naczynkowa,
3)towarzyszą mi delikatne niedoskonałości z lat młodości, czasem pojawiają się również OBCY,
4) główna zmora - rozszerzone pory, z którymi żadne zabiegi nie dają sobie rady.
Tak więc moje wymagania odnośnie podkładów są na stosunkowo wysokim poziomie.
Opinia:
Kolorystycznie latem jest dla mnie idealny, zimą wypada na zbyt ciemny.
Podkład jest dość lekki, krycie średnie - uważam, że wystarczy podczas codziennego stosowania.
Krycie można stopniować, więc efekt maski również można uzyskać ;)
Na mojej cerze utrzymuje się ok. 6/8h (praca w warunkach klimatyzowanych), nie mam czasu na poprawki w ciągu dnia, więc w miarę optymalnie.
Nie podkreśla suchych skórek, ładnie wyrównuje koloryt, na mojej cerze po jakimś czasie zaczyna się błyszczeć, włazi w pory i powoduje zapychanie.

Wyjaśnienie dlaczego zabrałam tyle gwiazdek, mimo dobrej opinii:
jestem w trakcie przerwy w stosowaniu, ponieważ po jakimś miesiącu od codziennego stosowania spowodował u mnie ogromny wysyp - cera była w bardzo opłakanym stanie, ciężko mi było ją wyprowadzić do w miarę przyzwoitego wyglądu.
Za każdym razem gdy go zastosuję (nawet jednorazowo), problem powraca, więc zastanawiam się czy go kończyć, czy sobie darować - w końcu wydałam na niego 160zł więc kieszeń troszkę zabolał zakup, którego być może nie uda mi się wykończyć.

Cena wyższa, trzeba przemyśleć czy warto zakupić, ponieważ uważam że jest kilka dużo tańszych zamienników o bardzo podobnym działaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058251].usefull || 0 }}% pomocna.