Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Even Better, Makeup SPF 15

Cena już od 89,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy podkład marki Clinique, o działaniu silnie korygującym. Zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry. Efekt udoskonalenia kolorytu skóry i poprawy jej wyglądu jest trwały, przy dłuższym używaniu podkładu. Dostępny w 13 odcieniach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 14

mój podkład

Najlepszy podkład, jaki kiedykolwiek miałam. Na zimę - odcień 3, na lato - 4. Jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś 4-5miesięcy, choć maluję się codziennie., czasem dwa razy dziennie. Delikatnie obchodzi się z moją wrażliwą skórą, jednocześnie skutecznie kryjąc niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249663].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 933

jeden z lepszych

Podkład jest baardzo dobry. Nie oceniam jego właściwości rozjaśniających przebarwienia, bo z tym sobie kremy nie poradzą, a co dopiero podkład...

+ najważniejszy plus tego podkładu - nie wchodzi w pory! Mam rozszerzone pory na nosie i niestety poza ELDW każdy podkład je podkreśla, jeśli nie od razu, to w ciągu dnia lub po przypudrowaniu. W przypadku EB nawet przy trzecim pudrowaniu nosa, nic takiego nie ma miejsca. Pory są niewidoczne :-)

+ kolejny plus- trwałość. Od podkładu wymagam, żeby przetrwał cały dzień na twarzy. Zaznaczam, że zawsze przypudrowuję twarz. EB pięknie łączy się z pudrem sypkim, staje się niewidoczny na twarzy i trzyma cały dzień.

+ naprawdę wydajny. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie twarzy. Myślę, że opakowanie starczy na około pół roku.

+ krycie jest naprawdę dobre. Nie wiem czybprzykryje większe przebarwienia bez korektora. Ale osobiście nie lubię masek na twarzy i nie wyobrażam sobie nosić mocno kryjącego, gęstego podkładu. Lepiej chyba punktowo dodać korektor. Krycie określiłabym jako średnie (przykrywa spokojnie zaczerwienienia, krostki, cienie) do mocnego (można budować).

+ konsystencja i rozprowadzanie. Rozprowadza się ładnie i bez smug.

+ w składzie fajne wyciągi, w tym masło muru muru :-) grejfrut, co jest raczej niespodziewane w podkładach.

+ inne plusy: opakowanie-wygodna tubka, neutralny zapach, komfortowo się nosi na twarzy.

Minusy:

- filtr przenikający w składzie. No ale nie widziałam innego w żadnym podkładzie...

- caprylyl glycol może zapychać. Ja używam na zmianę kilku podkładów, więc staram sie tego efektu uniknąć.

- brak żółtych odcieni w kolorystyce. Wszystkie są beżowe, ale pozbawione żółtych tonów, co nie jest korzystne dla mojej tonacji. Generalnie chyba każda karnacja wyglądałaby lepiej z dodatkiem ciepłego pigmentu, chociaż odrobinkę. Nie mam tu na myśli pomarańczy.
Mam kolor 5/ neutral. A generalnie jestem pomiędzy 3 a 5, w zależności od pory roku. Podkład się adaptuje, tak czy inaczej.

4,5 gwiazdki daję od ręki :)
Efekt na kwc.
Zapychacz w skladzie i filtr - coś tam ujmuje z całości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228598].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Przyzwoity podkład

Używam odcienia 01- Alabaster. Moja skóra jest mieszana, czasem wyskoczy jakaś niespodzianka.
Plusy;
+NIESAMOWICIE WYDAJNY( ogólnie podkłady Clinique są bardzo wydajne)
+wygląda bardzo naturalnie i nie ciemnieje w ciągu dnia
+mój odcień idealny dla bladolicych
+ wygodne opakowanie i dozowanie produktu
+ uwielbiam taką konsystencję podkładu, dopiero po jakimś czasie zastyga
+ nie zapycha, ani nie uczula
+ krycie- średnie do średnio-mocnego ( przy większych problemach ze skórach nie sprawdzi się )
Minusy;
- Trwałość- niby wytrzymuje 8 godzin, ale po jakiś 5 h skóra zaczyna się świecić jak kula dyskotekowa i wymaga poprawek. Pod koniec dnia próżno go szukać na brodzie czy nosie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181378].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

myslalam, ze bedzie lepszy

Ten podklad to takie troszke maziajstwo.
Bardzo lubie marke Clinique i chyba jeszcze z zadnej marki nie mialam tyle produktow, co z tej. Ten podklad jednak nie przypadl mi do gustu.

KONSYSTENCJA I NAKLADANIE
Jest dosyc lekki i latwo sie rozprowadza. Nie tworzy smug i dosyc wolno zastyga na twarzy. Nie roluje sie na kremie i wprawdzie nie osadza w zmarszczkach ale w porach juz tak i trzeba cierpliwosci, zeby go stamtad wydobyc (wlasciwie nie jest to efekt typowego osiadania w porach, tylko po prostu wokol porow wyglada jakos tak brzydko).

EFEKT
Raczej naturalny. Nawet jak sie nalozy za duzo, mozna latwo rozetrzec.
Podklad kryje raczej slabo, przeznaczony dla ladnych cer. Daje dosyc mocny blysk bezposrednio po nalozeniu i wykonczenie mocno swiecace . Bez pudru na wierzch sie nie obejdzie, nawet przy suchej cerze.

DZIALANIE i TRWALOSC
Trzyma sie na twarzy wprawdzie caly dzien, ale dosyc szybko nie wyglada juz swiezo i poprawki konieczne. Nie zapycha, nie obciaza skory, nie podraznia (mam skore normalna). Niestety nic a nic nie wygladza, rozszerzone pory rzucaja sie bardzo w oczy.

FILTR
Posiada SPF 15. To zdecydowany plus.

WYDAJNOSC
Genialna. Meczylam go rok. Dzisiaj sie skonczyl.

Podsumowujac to nie jest podklad dla mnie. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106916].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

I tak, i nie.

Jako, że z dnia na dzień się niestety starzeje ;-) w mojej kolekcji muszę mieć dość spory arsenał podkładów dla mojej bardzo grymaśnej cery.
Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 jest jednym z nich.
Oceniam kolor: 07 VANILLA.
Moja cera:
1) dość jasna (gdy zachodzi potrzeba korzystam z solarium),
2) mieszana - tłusta w strefie T, policzki mieszane w kierunku suchych, naczynkowa,
3)towarzyszą mi delikatne niedoskonałości z lat młodości, czasem pojawiają się również OBCY,
4) główna zmora - rozszerzone pory, z którymi żadne zabiegi nie dają sobie rady.
Tak więc moje wymagania odnośnie podkładów są na stosunkowo wysokim poziomie.
Opinia:
Kolorystycznie latem jest dla mnie idealny, zimą wypada na zbyt ciemny.
Podkład jest dość lekki, krycie średnie - uważam, że wystarczy podczas codziennego stosowania.
Krycie można stopniować, więc efekt maski również można uzyskać ;)
Na mojej cerze utrzymuje się ok. 6/8h (praca w warunkach klimatyzowanych), nie mam czasu na poprawki w ciągu dnia, więc w miarę optymalnie.
Nie podkreśla suchych skórek, ładnie wyrównuje koloryt, na mojej cerze po jakimś czasie zaczyna się błyszczeć, włazi w pory i powoduje zapychanie.

Wyjaśnienie dlaczego zabrałam tyle gwiazdek, mimo dobrej opinii:
jestem w trakcie przerwy w stosowaniu, ponieważ po jakimś miesiącu od codziennego stosowania spowodował u mnie ogromny wysyp - cera była w bardzo opłakanym stanie, ciężko mi było ją wyprowadzić do w miarę przyzwoitego wyglądu.
Za każdym razem gdy go zastosuję (nawet jednorazowo), problem powraca, więc zastanawiam się czy go kończyć, czy sobie darować - w końcu wydałam na niego 160zł więc kieszeń troszkę zabolał zakup, którego być może nie uda mi się wykończyć.

Cena wyższa, trzeba przemyśleć czy warto zakupić, ponieważ uważam że jest kilka dużo tańszych zamienników o bardzo podobnym działaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058251].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 133

Warty uwagi - jeden z lepszych!

Zacznę od tego, że wg mnie nie ma podkładów idealnych - chyba, że ktoś ma idealną cere - ale wtedy podkładu chyba nie potrzebuje :)
Ja niestety posiadaczką idealnej cery nie jestem ( przebarwienia, rozszerzone pory, świecenie...) i wiem, że żaden podkład cudów na mojej buzi nie zdziała - natomiast na pewno poparwi jej wygląd, a gdy dodamy do tego dobry puder to efekt jest zadowalający.
Z racji problematycznej cery używałam już mnóstwo podkładów zarówno z wysokiej jak i niższej półki cenowej i mogę z całą pewnością stwierdzieć że ten podkład od Clinique jest warty zakupu.
Do rzeczy:

PLUSY:

- przyjemna, lekko lejąca się konsystencja ( ale taka w sam raz)
- dozowanie produktu ( mimo braku pompki spokojnie możemy wycisnąć tyle produktu ile potrzebujemy )
- nakładanie podkładu to sama przyjemność ( patrz: konsystencja:)) ładnie stapia się z cerą i nadaje efekt nowej ale nie nachalnej skóry
- niesamowicie wydajny, uzywam go juz kilka miesięcy i ciągle jest i jest
-nie tworzy efektu maski, jest lekki a przy tym koryguje drobne niedoskonalosci
- nie wchodzi w zmarszczki czy pory, nie uwidacznia ich - wrecz przeciwnie
- neutralny zapach
- utrzymuje się przyzwoicie przez cały dzień ( z tym ze ja uzywam go z pudrem La Prairie )
- filtr SPF 15 - niby nie za dużo ale zawsze to coś , zwlaszcza gdy zapomne nałozyc kremik z filtrem, a zdarza mi się to czasem :)

MINUSY:

- świecenie, mam wrażenie że przez swoją kremowa, masełkową konsystencje moze powodowac wieksze świecienie niż niektóre podkłady, ale tez nie aż takie żebym z niego musiała rezygnować - dobry puder czy bibulki matujące w ciagu dnia załatwią sprawe :)
- brudzi ubrania czy telefon, wiec trzeba uwazac( ale to wada zdecydowanej wiekszosci podkladow)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011097].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Nic nadzwyczajnego

-Nie jest trwały. Utrzymuje się do 4 godzin.
-Wysoka cena

+Ładne odcienie, matowe
+Wydajny. Mała ilość pokrywa całą twarz i dekolt

Do wyjścia "na chwilę" jest idealny. W ciągu całego dnia zupełnie się nie sprawdza...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008855].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 23

Nie koryguje a prized wszystkim nie wytrzymuje całego dnia

Niestety nie mój typ; ani nie koryguje tak jak obiecuje Clinique a najgorsze, że nie trzyma się skóry i najzwyczajniej wyciera się w ciągu dnia. Pracuję 10-12 godzin i bywało, że wieczorem prawie go już nie miałam na twarzy. Mam cerę z przebarwieniami i długo pracuję więc szukam podkładu, który; koryguje, utrzymuje się cały dzień i nie wysusza cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004670].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Słaby ....

Mam odcień Ivory. Zaraz nałożeniu i jeszcze 2 - 3 godziny podkład wygląda dobrze i za to 2 gwiazdki, potem plackami znika z twarzy, głównie z nosa. Skórę na czole i pod oczami wysusza niemiłosiernie.
Łatwo go przypadkowo zetrzeć, brudzi ubrania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997973].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Nie Nie Nie

Jak cenię sobie podkład clinique anti - blemish tak even better u mnie sprawdza sie jako even worse!
Twarz niemiłosiernie się świeci, podkład wygląda ciężko, tworzy maskę wygląda nienaturalnie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990804].usefull || 0 }}% pomocna.