Pomadka ochronna z witaminami A i E

Pomadka ochronna z witaminami A i E

Witaminy A i E oraz wysokiej jakości składniki tłuszczowe sprawiają, że wargi są właściwie nawilżone i chronione przed nadmiernym wysuszeniem spowodowanym działaniem czynników atmosferycznych. Pomadka daje się bardzo dobrze rozprowadzić cienką warstwą na ustach. Nie powoduje uczucia nadmiernej tłustości.

Średniaczek

Pomadka ta jest typowym przeciętniakiem. Ma przyjemny, delikatny smak, lekko kremowy. Konsystencja jest odpowiednia- nie za tłusta, nie za twarda, nie za miękka i nie zmienia się pod wpływem temperatury. Dość dobrze nawilża, likwidując szorstkość, ale niestety nie na długo. Dość często trzeba aplikację powtarzać. Przez to pomadka jest niewydajna. Opakowanie tez pozostawia wiele do życzenia- bardzo delikatny plastik szybko popękał ,a napisy zaczęły się ścierać już po kilku użyciach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mówię jej głośne ! NIE !

Wystarczyły trzy aplikacje by stwierdzić, że pomadka nie da mi nic wartościowego... Skóra na moich ustach po 10 min była wysuszona i ściągnięta, do tego zapach jest aż nad to chemiczny :/
Żałuję że przy jej zakupie nie poswięciłam nawet 3 sek na przeanalizowaniu składu, bo olej parafinowy który jest praktycznie na samym początku, spowodował że nie było mi szkoda wyrzucić tej pomadki do kosza.
"Lip care"?
Nie sądzę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

Sweet and fatty

Jakoś rzadko mogę trafić na naprawdę dobre pomadki/balsamy do ust p0nieważ większość tych najbardziej rozchwytywanych jest mocno przereklamowana np. ChapStick.

Ta pomadka jest bardzo przyzwoita, fakt jest odrobinę tłustawa lecz mi to odpowiada bo dzięki temu chroni na długo. Oprócz tego ładnie pachnie (słodkawo) i jest niedroga. Uważam, że ta pomadka jest lepsza od wazeliny tej samej firmy, przynajmniej pod względem wygodności używania, a napewno jest lepsza od tych Nivea (pomadek).
Łatwo posmarować nią usta, jest gładka i ma odpowiednią gęstość czyli nie za twarda lecz też się nie rozpływa.

Niestety ma drobne mańkamenty, jest to opakowanie - trochę jarmarczne tzn. obudowa duża, zawartość mała (kiedy otworzyłam po raz pierwszy pomadka wypadła z niego:P) i przez co, może nie tyle niewydajna lecz zużyłam ją szybciej niż inne które miałam.

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Manicure - glitter nails

może być

skusiłam się na nią, gdyż była niedroga i potrzebowałam czegoś innego niż Nivea, która nie jest zła, ale czułam potrzebę zmiany; miałam małe przejścia z Carmex\'em - nie wspominam ich dobrze ze względu na to całe mrowienie, które było nie do wytrzymania; wracając do Flos*Lek\'a: ogólnie nie jest zła, dzięki witaminkom A i E chroni i nawilża, jednak nie przekonuje mnie do końca, uważam, że za bardzo natłuszcza usta, co mi bardzo przeszkadza, ciężko nałożyć na nią szminkę; pozostało mi jej niewiele, więc prawdopodobnie zaryzykuję i wypróbuję z tej samej serii inną, może tę zwykłą bez żadnych bajerów? albo przetestuję inną firmę;) cena to ok. 5-6 PLN, kupiona w Rossmannie, ale podejrzewam, że skoro to Flos*Lek to jest ogólnodostępna

Dobra

Miałam bardzo wysuszone usta, szczególnie w kącikach. Nie lubię pomadek, błyszczyków i szminek, ale do tej się przekonałam. Nie jest tłusta, nie ma intensywnego zapachu. Poprawiła mi wygląd ust. Jest wydajna, i nie ma wygórowanej ceny. Nie wiem czy kupię ponownie, mam ochotę wypróbować inne pomadki.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

całkiem niezła

Pomadka jest całkiem fajna, pozostawia na ustach delikatny ale nie tłusty film, delikatnie je nawilżając choć dla mnie troszkę za mało, co chwilkę muszę nakładać nową warstwę.Zapach bardzo delikatny i przyjemny.Jak dla mnie, przy codziennym stosowaniu jest dosyć wydajna.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Taka przeciętna

Zapach dziwny, niby delikatny, ale ... Usta są po niej śliskie, daje delikatny połysk. Trwała. Wydajna. Tania. Dla mnie opakowanie trochę za duże. Pomadki tyle co w Bebe, a oprawka taka duża :( (ale przynajmniej się nie zawieruszy nigdzie).

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Podbasowała mi

Kupiłam ja kiedys i ta pomadka to był super zakup, wart swojej ceny, napewno!
Pomadka:
+dawała ładny delikatny zapach i smak
+delikatny połysk, bardzo dyskretny
+super nawilżenie, natłuszczała na 100%
To jedyna pomadka, która mi podpasowała, nie kruszyła się , nie łamała nie ważyła, po prostu super pomadka, ochrona i nawilżenie przez prawie cały dzień! Polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś

chroni i pielęgnuje

Pomadka o delikatnych, subtelnym zapachu.
Doskonale nawilza usta, ale nie czyni ich tlustymi.
Bez problemu mozna nalozyc od razu blyszczyk lub szminke.
Wlasnie ta, z wit. A i E, jest bardziej miekka od tej z maslem kakaowym. I to kolejna zaleta tego produktu.

najlepsza

zawsze miałam problem z ustami były wysuszone, ale to przeszłość odkąd zaczęłam używać tych pomadek. Mam dwie: tą i z witaminą E. Używam ich naprzemian i różnica dla mnie tylko taka że ta zielona jest bardziej miękka (ale to plus). Obie dobrze się rozprowadzają, nie są za tłuste, usta nie świecą się, i jeszcze niska cena.

taka sobie

Podobna do innych z tej serii. Zapach chemiczny, sztuczny. Miękka, dobrze się nakłada i rozprowadza. Nie za dobrze nawilża, raczej natłuszcza. Nieprzyjemnie czuć ją na ustach, choć nie lepi się, jest bardzo śliska. Wydajna. Wolę kupić co innego, ciężko ją było zużyć, nieprzyjemnie się jej używa.