Szminka Soft Sensation (stara wersja)

Szminka Soft Sensation (stara wersja)

Szminka w wielu odcieniach, w srebrnym opakowaniu. Nawilża, pielęgnuje i nadaje długotrwały kolor.

Cena: 28 zł

świetna

odcień 005. uwielbiam ją. trwała, nawilża usta, nadaje piękny i zarazem delikatny kolor. super chroni też przed zimnem, moze sluzyc jako pomadka. Stoi u mnie na półce już parę lat i wciąż nadaje sie do użytku, nie zmieniła konsystencji. Jedynie nie ma już takiego ładnego zapachu jak kiedyś. Rewelacja jak dla mnie

Używam tego produktu od: baaaaaaardzo dlugo (może nawet z 5lat już będzie)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

suszyła mi wargi na pieprz

Lubiłam starą wersję Astorek - "Margaret Astor" w czarnym opakowaniu, słodko pachnącą jakimś masłem kakaowym lub czymś innym równie smacznym. Byle ta pomadeczka była świeża, nie zleżała, to pięknie układała się na ustach miękką, tłustawą ale lekką w sumie warstewką. Cudnie pielęgnowała usta. Kupno tej ocenianej, starej obecnie, a kiedyś nowej i "lepszej" wersji zniechęciło mnie do szminek Astora. Ta kompletnie nie nawilżała mi ust, była jakaś taka "lajtowa" co zawsze oznacza jednak coś zubożonego o cenne składniki. Taki miraż dla naiwnych. Przyszłam do sklepu, zobaczyłam, kupiłam i wyrzuciłam w kąt.
Używam tego produktu od: chyba przed siedmiu laty
Ilość zużytych opakowań: ani jednego nie zużyłam całkowicie

taka sobie

Mam nr 436,kolorek zdecydowany,konsystencja szminki w sam raz i jest ona dosyć trwała,podoba mi się to, że ma taki metaliczny połysk,dyskretny-nieźle to wygląda.

Jednak muszę przyznać,że lekko wysusza usta,podkreśla zadziorki i dlatego stosuję pod nią pomadkę ochronną, wg mnie ta szminka nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - velvet nails

Fajna :)

Bardzo lubię tę szminkę. Mam numer 488, krwista czerwień :D ale nałożona cieńką warstwą daje bardzo ładny efekt. Nieskromnie powiem, że należę do tej grupy kobiet, którym czerwienie pasują ;)
Pomadka szczególnie nie nawilża, ale też nie wysusza ust.
Zazwyczaj stosuję na nią bezbarwny błyszczyk i efekt jest na prawdę super :)

Używam tego produktu od:

Dość dobra ...

Mam ją od niedawna, ale dość często używam, kolorek to delikatny brązik nr.065. Kremowa dość miękka , ładnie pokrywa usta, kolor średniej trwalości ale intensywny i równomierny. Wydajna i nie wysusza ust, opakownie ładne , fukcjonalne i trwale.

Używam tego produktu od:2tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1.

calkiem fajna

Co tu dużo pisać - fajna szminka, ale to stare opakowanie bylo o wiele lepsze. To nowe ciągle mi się otwiera, co jak wiadomo skutkuje wysuszaniem pomadki, albo jej rozmiękczeniem w tych upałach. A już i bez tego niestety, ale wysuszała usta. Nie jest też jakoś specjalnie trwała. I dlatego 3 gwiazdki.
Natomiast bardzo podoba mi się paleta barw, teraz mam różową 202, podoba mi się efekt i brokat, to, że nie trzeba jej nakładać dużo, że się nie babrze, że jest wydajna i w miarę niedroga. Dobrze się ją wykorzystuje jako róż do policzków;) i jakoś tak do niej się przywiązalam.

Jak długo stosowane: różnie, z przerwami, jakiś rok

całkiem,całkiem

Gdyby nie kilka minusów zostałby moim ideałem :) Znalazłam idealny kolorek ceglasto-rudą czerwień.Długo utrzymuje się na ustach,niestety po obiedzie i wypiciu kawki troszke"zeszła" z ust.A szkoda bo gdyby nie ten minus byłaby moją ulubioną.Wysusza też usta i podkreśla tzw. zadziorki.Mimo tego polecam.

Lubię

Posiadam ją jeszcze w starym opakowaniu (resztka :() i musze stwierdzic że jestem zadowolona z jej działania. mam kolor czekoladowo-ceglany :),który ślicznie wygląda na ustach . pomadka jest raczej matowa(ale ja takie uwielbiam) dobrze kryje i nie zayważyłam aby podkreślała mankamenty czy wysuszała. Długo pozostaje na ustach i zjada się bardzo równomiernie. Dobra szminka

ble...

Dostalam ja od mamy, bo jej sie znudzila... I coz... jest beznadziejna: wysusza usta, ma kiepska konsystencje, i nawet sam kolor jest brzydki (taki matowy i kryjacy)(mam 821). Dla mnie bubel!! I jak oni w ogole smia nazywac ta szminke "Soft Sensation"!!!>:(

moze byc

uzywalam jej jak jeszcze byla w starym opakowaniu. Kolor nr 21 teraz to mial byc 210 nie wiem nie sprawdzalam, taki chlodny bez. Byla miekka wiec szybko sie zlamala ale mozna bylo ja wymalowac do ´konca, nawilzala moje usteczka wiec mimo ze bylo upalne lato byly w dobrym stanie...

może być

mam kolorek jasnoróżowy. sam na ustach wyglada nieciekawie ale gdy nalozymy blyszczyk-calkiiem ok.jest troche za tempa jak dla mnie,niezbyt trwała.szybko mi sie złamala:(

kolor trwa

Nie bardzo lubię Astora i sama bym sobie tej pomadki nie kupiła, ale dostałam dwie i nie jest taka zła. Miałam kolor 550, taki ceglastoczekoladowy, świetny na imprezy i zupełnie inny, super naturalny 755, idealny dla mnie. Dobrze się nakłada, ale trzeba to robić przed lusterkiem, bo wymaga precyzji, inaczej jest bardzo widoczna. Niestety, podkreśla każdą nierówność i zadraśniętą skórkę, dlatego wymaga idealnie wypielęgnowanych ust. Nie nawilża, raczej wysusza. Nie chroni. Trwała, nawet gdy ochronna warstewka wyparowała, kolor trwa i trwa. Zjada się równomiernie, nie zbiera się w kącikach ust.