Lancome, Exfoliance Douceur (peeling do twarzy- stara wersja)

Lancome, Exfoliance Douceur (peeling do twarzy- stara wersja)

Zgłoszony przez DominikaS: Delikatny peeling w żelu do twarzy. Zawiera złuszczające substancje chemiczne i okrągłe kuleczki. Rewelacyjny efekt nawet bez intensywnego masażu (wystarczy tylko nałożyć). Bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień i zadrapań.

zbyt drogi

Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Oczyszcza skórę, lekko napina ale niczym nie różni się od peelingów z niższej półki. Jedyne co mnie w nim urzekło to zapach, ale to kwestia gustu, nie każdemu musi się podobać, no i zapach znika po zmyciu peelingu i nałożeniu kremu. Więcej go nie kupię.

bardzo dobry

Dokładnie oczyszcza naskórek, ale działa bardzo delikatnie - nadaje się również do cery suchej lub wrażliwej.Jest wydajny i przyjemny w użyciu.

Warto mieć

Dobrze się rozprowadza, oczyszcza bardzo dokładnie, wygładza, skóra jest napięta, świeża, wyrównany koloryt. Polecam.

depilacja czego nie wolno

Oceniam na 4.00

Ma trzystopniowy system złuszczający - niestety nie doczytałam w ulotce na czym to polega ale mam wrazenie że mechanicznie drobinki ścierające i zel działa po wyschnięcu jak "gumka do mazania" a oprócz tego pewnie substancjie chemiczne rozpuszczające warstwe martwych komorek naskórka. Jest przy tym bardzo delikatny i nie powoduje (przynajmniej u mnie )podraznien. Bardzo dokładnie złuszcza naskorek.