BingoSpa, Shea Body Butter Almonds (Migdałowe masło shea do ciała)

BingoSpa, Shea Body Butter Almonds (Migdałowe masło shea do ciała)

Delikatne masło do ciała o zapachu olejku migdałowego. Niezwykłe bogactwo odżywczych substancji, witamin i antyutleniaczy zawartych w mieszaninie masła Shea i masła kakaowego -  sprawia, że skóra jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zrelaksowana. Naturalne antyoksydanty chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.
Masło Shea i masło kakaowe są biozgodne ze skórą, co oznacza, że są w pełni tolerowane przez skórę i nie powodują uczuleń.  Wszystkie składniki odżywcze są błyskawicznie wchłaniane.
 Shea Body Butter Almonds intensywnie nawilża i ujędrnia, wyrównuje koloryt skóry. Efekt wygładzenia i miękkości skóry zauważalny już po pierwszym zastosowaniu. Delikatna konsystencja  nasyca skórę odżywczymi składnikami. Odżywiona i zregenerowana skóra staje się miękka, nawilżone i pełna promiennego blasku.

100 – 250ml
Struktura
lekkie
masło

Masło BingoSpa

Na chłodne i szarobure zimowe dni do pielęgnacji ciała kupiłam treściwe masło o urzekającym migdałowym zapachu. Urzekającym bo gdy otworzyłam w domu opakowanie nie mogłam się oprzeć aby masełka nie użyć, zapach jest słodko-kremowy i intensywny, długo utrzymuje się na ciele. Przyjemnie mnie się zasypia z tym zapachem gdyż masła używam po wieczornym prysznicu.
Opakowanie to plastikowy słoiczek z zakrętką, bez problemu wydobywamy odpowiednią ilość, opakowanie pozwala zużyć masełko do samego końca.
Konsystencja jest dość zbita i gęsta ale jednocześnie kremowa i delikatna. Pod wpływem ciepła dłoni i ciała bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Skóra nie jest oklejona bo masło nie jest tłuściochem, nic się nie klei i nie bieli.
W składzie wysoko masło kakaowe, gliceryna, parafina, trochę dalej tytułowe masło shea, oczywiście parabeny i to na tyle. Szkoda, że w składzie nie znajdziemy naturalnych olejów. Ale pomimo takiego składu nawilżenie jakie zapewnia to masło utrzymuje się dobre kilka godzin. Skóra jest mięciutka i delikatna, nie swędzi i nie jest podrażniona.
Masło jest wydajne, dzięki tej konsystencji jest przyjemne i łatwe w użyciu.
Cena no cóż...za taki skład, mogłaby być niższa, parabeny i chemiczne nawilżacze. Skład kontrowersyjny raczej nie dla wielbicielek naturalnej pielęgnacji.
Dostępność - jest ok - supermarkety, drogerie internetowe i sklep internetowy producenta,
Czy kupię ponownie raczej nie, posiadam masło melonowe i muszę je zużyć a także poszukam kosmetyku z bardziej naturalnym składem.