Płyn do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej

Formuła płynu do higieny intymnej opracowana została specjalnie po to, by delikatnie oczyszczać intymne części ciała współgrając z ich naturalnym poziomem PH. Nie zawiera alkoholu i jest bezpieczny do codziennego stosowania. Został przetestowany dermatologicznie.

Lata temu....

Używałam tego kosmetyku lata temu, zawsze brałam go na wakacje, bo buteleczka była mała i poręczna. Z tego co pamiętam rewelacyjnie odświeżał, miał boski zapach, lecz przy dłuższym stosowaniu mógł się szybko znudzić, dobrze się pienił, był gęsty, nie podrażniał. Teraz bym go chyba nie kupiła, na wakacje biorę obecnie mniejsze płyny, a do łazienki wolę większe z pompką, w dodatku nie kupuję już kosmetyków testowanych na zwierzętach, cena obecnie też jest za wysoka.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:uu było trochę

Bardzo dobry

Bardzo dobry i przyjemny w użyciu płyn do higieny intymnej:

+ gęsta konsystencja
+ nie podrażnia i nie wysusza
+ łagodzi drobne podrażnienia
+ skutecznie odświeża
+ dobrze myje
+ przyjemnie pachnie
+ wydajny

Opakowanie w porządku, estetyczne, nie psuje się, dość wygodne ale szkoda, ze nie ma pompki.
Do wad zaliczyłabym jedynie cenę, według mnie trochę za wysoka tym bardziej, ze znam równie skuteczne produkty tego typu w niższych cenach. Mimo to na pewno jeszcze do niego wrócę, głównie ze względu na zapach, który bardzo przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: około miesiąca

baardzo przyjemny

Zrobiłam skok w bok od lactacydu i zakupiłam wersję aloesową powyższego.Podpasował mi bardzo. Jest niezwykle przyjemny i łagodny w użytkowaniu , odświeża, a o to głównie chodzi,łagodzi, subtelnie pachnie i ma fajną krystaliczno żelową konsystencję. Na plus według mnie, że bezbarwny.Na wydajność mogłabym troszke popsioczyć,bo dziwnym trafem zużyłam go szybciej niż inne płyny o tej samej pojemności,ale że go tak lubię,a do tego bardzo drogi nie jest, to nie będę :-) Pewnie zatrzymam się przy nim na dłuższy czas.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niedługo wykończę 1

fakty i mity depilacja

Dobrze, że był za darmo

To najgorszy kosmetyk do higieny intymnej jaki do tej pory miałam. Nie wiem czy robi cokolwiek po za myciem. Inne emulsje do hig. intymnej mają działania kompleksowe - przede wszystkim odświeżają, łagodzą, mają działanie antybakteryjne i jeszcze ładnie pachną, a ten ani nie odświeża, ani nie łagodzi i jeszcze chyba w ogóle nie pachnie.
Jest taki niewiadomo jaki, daję 2*, a nie 1*, bo w sumie nie szkodzi skórze.
Dobrze, że był dodawany gratis do wkładek, bo szkoda pieniędzy na niego.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Łagodzi

Dostałam ten płyn gratis do wkładek. Miałam wersję z aloesem.
Płyn naprawdę łagodzi, a to dla mnie najważniejsze. Dość przyjemnie odświeża. Ma łagodny zapach, dobrze się pieni. Ma ładne opakowanie.
Nie wiem jak z wydajnością, bo płyny do higieny znikają u mnie w zatrważającym tempie.
Ogólnie, jest to płyn, który ostatnio zrobił na mnie największe wrażenie i pewnie kupię go niebawem znowu.

Używam tego produktu od: miesiąc, dwa?

nie jest zly

oj, duzo trojek dzisiaj wystawiam;)
ten plyn przypomina mi zapachowo emulsje z avonu. pieni sie dosyc mocno, a ja tego nie lubie. odswieza na dosc dlugo (odczuwalne w trudne dni), a butelka calkiem praktyczna-inna niz na zdjeciu, z rozowym zamknieciem, ktore jest wygodne i ciezko z niej wylac cos, gdy sie przerwoci:)

nie mma sie do czego przyczepic

Używam tego produktu od:kilku tyg
Ilość zużytych opakowań:1-sze

ok

nie jest tak dobry jak ten, ktorego uzywam na codzien, ale daje rade ;) Ma fajny zapach, bardzo mily, delikatny. Fakt, ze pieni sie slabo, ale akurat mi to za bardzo nie przeszkadza.
Nie jest bardzo wydajny.
Uczucie swiezosci wg mnie wystarczajace.
Ale na pewno sa lepsze plyny do higieny intymnej!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

BADZIEW :/

jeden z gorszych jakie używałam (jedynie gorszy był płyn firmy kerfura :]) nie jest wydajny ani opłacalny do tego odświeża na krótko mam porównanie z wieloma innymi , krótko nie polecam !!!Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

Bardzo dobry!

Płyn ten zasługuje naprawdę na chwilę uwagi. Cały czas używałam Nivea, ale jakoś postanowiłam na ten. Pięknie, delikatnie pachnie, dobrze się pieni (dlaczego u niektórych nie, to nie mam pojęcia) i co najważniejsze- daje uczucie świeżości. Mnie nic więcej do szczęścia nie potrzeba.
P.S. Ostatnio kupiłam ten płyn w Niemczech (mieszkam niedaleko przejścia granicznego) i.... jest o wiele lepszy od polskiego. Nie mam pojęcia od czego to zależy, skład ten sam i w ogóle, ale jednak. Polski odpowiednik również jest extra, więc z pewnością kupię ponownie!

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy

niezły, ale to nie to

chciałam go wypróbować no i to zrobiłam ale raczej powtórki nie będzie. taki sobie. jak dla mnie zbyt płynna konsystencja. ponieważ się nie pieni mam jakieś takie dziwne wrażenie, że nie odświeża i nie myje tak jak powinien. no i faktycznie uczucie świeżości jest krótkotrwałe:(
mdły zapach, praktycznie żaden. no ale nie podrażnia, jest dosyć wydajny. cena nie jest proporcjonalna do jakości absolutnie.
2 gwiazdki bo widziałam gorsze kosmetyki. no i krzywdy nie robiUżywam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno

bardzo dobry

Uważam ten produkt za naprawdę wielki hit.W przypadku kosmetyku tej kategorii zapach jest rzeczą zupełnie zbędną, a wręcz mogącą podrażniać dlatego bardzo mnie cieszy,ż wreszcie znalazłam cos, co go nie posiada.pianę toleruję tylko w szamponach i paście do zębów i to, że jej tu nie mam też uważam za duzy plus.czuję się po nim bardzo świeżo. Zero podrażnień. Jest niesamowicię wydajny jedną buteleczkę użwam ok roku.

rozczarowanie

Żel mocno poniżej przeciętnej; zapach byle jaki, żel praktycznie sie nie pieni, w ogóle jakiś taki 'śliski' jest, odświeżenie krótkotrwałe, mało wydajny, cena nieadekwatna do pojmności i jakości. A dwie * za to że w ogóle myje. Nie spodobał mi sie zdecydowanie!