Nature Queen, Olej z pestek truskawek zimnotłoczony

Nature Queen, Olej z pestek truskawek zimnotłoczony

Olej z pestek truskawek posiada subtelny zapach i jest łagodny dla skóry. Zawiera naturalne tokoferole oraz kwas elagowy, posiadający właściwości przeciwbakteryjne. Skóra staje się miękka i nawilżona. Ciągłe stosowanie poprawia elastyczność skóry. Olej sprawdzi się także w pielęgnacji włosów, suchej skóry na łokciach czy do odżywiania skóry wokół paznokci.

Idealny dla każdego rodzaju skóry szczególnie suchej oraz dojrzałej.

sucha, normalna, dojrzała
antybakteryjne, nawilżające
w butelce, z pompką
olejek
olejki

NIE!!!

Beznadziejny.
Skóra podrażniona, zaczerwieniona.
Włosy po olejowaniu nim są suche, wyglądają na zniszczone. Stosowany po naturalnym suszeniu włosów wgniatany w końcówki włosów puszy je, są matowe.

wszystko mi w nim odpowiada

Jak w tytule - wszystko mi w nim odpowiada. Ma 100-procentowo naturalny skład, jest to czysty olej, bez żadnych domieszek.

Olejek ma przyjemny, delikatny, naturalny zapach i ciemnozielony kolor. Świetnie się rozprowadza na skórze i dobrze się wchłania. Mam wrażenie, że zostawia na mojej skórze mniej tłustą warstwę niż większość innych olejków, które stosuję.

Produkt stosuję na noc jako ostatni etap pielęgnacji. Dzięki niemu moja skóra jest gładsza, bardziej promienna i miękka. Rano wygląda po prostu zdrowiej.

Na plus oceniam też opakowanie - szklaną buteleczkę z ciemnego szkła z pompką, która dozuje akurat tyle produktu, ile mi potrzeba.

Szczerze rekomenduję ten olejek!

Idealny dla suchej skóry i nie tylko

Olej to mój ostatni etap pielęgnacji wieczornej. Nakładam niewielką ilość na noc. Rano skóra jest elastyczna, miękka i sprężysta. Czego chcieć więcej?
Zawiera też niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 i omega-9. Ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, a także przeciwnowotworowe.