Dentica by Tołpa, Dental Protection Mint Fresh Mouthwash (Płyn do higieny jamy ustnej)

Płyn do płukania jamy ustnej Mint Fresh pielęgnuje dziąsła i długotrwałe odświeża oddech. Zawiera fluorek sodu (470ppmF).Nie zawiera alkoholu.

oczyszczające, ochronne, odświeżające
z fluorem
płyny do płukania jamy ustnej

Przyjemny, łagodny , skuteczny

Przyjemny płyn, który można kupić chyba w każdym Carrefourze.
Opakowanie to prosta, plastikowa i przezroczysta butla, która pozwala kontrolować stopień zużycia produktu.
Sam płyn ma zielony kolor i przyjemny smak łagodnej mięty. Co ważne, smak mięty bez alkoholowego posmaku.
Producent wywiązał się ze swoich obietnic. Płyn na długo, aczkolwiek łagodnie odświeża oddech. Działa też kojąco na dziąsła, zmniejsza ich stany zapalne.
Jeżeli ktoś lubi świeżość mięty bez alkoholowego posmaku , to jest to płyn jak najbardziej wart wypróbowania.
Płyn wystarcza na długo i jest niedrogi.
Daję pięć gwiazdek.

Bardzo delikatny

Jest to jeden z najłagodniejszych w smaku płynów, jakich próbowałam. Używa się go naprawdę z przyjemnością. To taka prawdziwa, lekka mięta.
Odświeża, ale nie pozostawia dominującego i uporczywego posmaku w ustach. Nie pieni się mocno, nie wysusza mi błony śluzowej.
Cena również zachęca do kupowania. Ja kupuję go w Netto, wcześniej był Carrefourze; nie wiem gdzie jeszcze jest dostępny.

Polecam szczególnie wrażliwcom.