Ziaja, Pielęgnacyjny przysmak, Ochronny krem do rąk `Straszliwa słodycz - Dynia z imbirem`

Ochronny krem do rąk o straszliwie słodkim zapachu karmelizowanej dyni i imbiru. Zapewnia dłoniom niezbędne nawilżenie w chłodne zimowe dni. Aromatyczna pielęgnacja pozostawia Twoją skórę miękką i smakowicie pachnącą. Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie

kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
w tubce
sucha

Ładnie pachnie, trochę słabo nawilża

Krem ma pastelowo pomarańczową, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję. Ma łagodny, słodkawy zapach ciasteczek z nutą dyni w tle. Bezpośrednio po aplikacji skóra jest nawilżona i wygładzona, ale uczucie to szybko zanika, zwłaszcza przy mocno wysuszonej skórze dłoni. Kosmetyk ma standardową objętość 50 ml, ale w rzeczywistości starcza na krótki czas przez to, że musi być często aplikowany, więc nie jest zbyt wydajny. Zimą nie poradzi sobie z mocno spierzchniętą skórą, ale latem będzie idealny dzięki lekkiej, nietłustej formule.

Nie tylko na jesień, zimą też się sprawdzi

Ochronny krem do rąk od marki Ziaja to kosmetyk zamknięty w miękką tubkę z wygodnym zamknięciem na klik. Jest to kosmetyk o prostej szacie graficznej z charakterystycznym akcentem rysunkowym "straszliwej dyni", który pokazuje nam z jakim możemy spotkać się zapachem podczas aplikacji kremu. Jest to kosmetyk o pomarańczowej barwie, odpowiedniej konsystencji typowej dla kremów do rąk, pojemności 50 ml. Krem ma przyjemny, delikatny zapach, który przyjemnie otula skórę.
Krem ma dobry skład, w którym znajdziemy olej canola a także roślinną glicerynę.
Ochronny krem od marki Ziaja szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze, jest bardzo wydajny. Przyjemnie nawilża skórę na moich dłoniach, nie powoduje ich wysuszenia, choć dla osób, które mają nadmierne wysuszenie dłoni może być za słaby. Dłonie są miękkie w dotyku, pachnące, wyglądają na zadbane, a także solidnie chronione przed wszelkim przesuszeniem się, szczególnie teraz o tej porze.
Jest to produkt o dobrej dostępności i przyjemnej niskiej cenie.

Uwielbiam ten kremik!

Moje dłonie kochają ten kremik. Dzięki niemu są cudownie miękkie i nawilżone, a tego mi trzeba było. Suche i spierzchnięte dłonie to już przeszłość, tej zimy pomógł mi krem od Ziaji straszliwa słodycz. Uwielbiam zapach tego kremiku, jego konsystencję i działanie. Bardzo polecam!

Mniam

Matko! Jak ten krem magicznie świątecznie pachnie! Kupiłabym go dla samego zapachu. Nie wiem jak pachnie dynia z imbirem, ale ten krem pachnie słodko i korzennie. Przyjemnie nawilża, choć słabo efektywnie. Krem idealny na zimową porę, ładnie się rozciera i szybko wchłania. Opakowanie takie sobie, ale czy to ważne? :)

Jest okej, szału nie ma

Po pierwsze - ten kosmetyk nie pachnie dynią! Jeśli spodziewacie się aromatu jak świeca sojowa o zapachu pumpkin spice, to się rozczarujecie, Niemniej jednak zapach jest przyjemny, podobnie jak jasnopomarańczowy kolor. Krem ma odpowiednią dla mnie konsystencję (jest niezbyt gęsty), szybko się wchłania. Niestety nie zauważyłam, by nawilżał na dłużej. Nie wpływa też na kondycję paznokci. Plus za to, że dość długo unosi się zapach. Jeśli będzie w promocji, to pewnie jeszcze raz kupię.

Sama słodycz, a nawilżenie skóry chwilowe.

Kolejny ciekawy wariant kremu do rąk od Ziaja idealny na jesień. Tubka wykonana z białego plastiku z zamknięciem na klik o standardowej pojemność 50 ml. Z łatwością ustawiamy opakowanie na nakrętce. Produkt przebadany dermatologicznie, zawiera naturalne pH. Po każdym myciu rąk oraz przebywaniu na zewnątrz mam wręcz manie kremowanie dłoni i sięgam po wielu kremów do rąk z różnych półek cenowych oraz dostępnych wariantów. Niestety w tym przypadku czuje lekki zawód, krem ma śliczny delikatny pomarańczowy kolor obłędny słodziutki zapach idealny na jesienną aurę. Niestety konsystencja jest rzadka, należy często aplikować krem przez co staje się mało wydajny. W pierwszej chwili czuję zapach, chwilowe nawilżenie i otulinie dłoni filmem ochronnym. Zaledwie kilka minut później wyraźnie odczuwam brak odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry i dokładam krem dyniowy lub zamieniam na inny. Wydajność mnie rozczarowała, zużyłam opakowanie w ponad tydzień stosowania kilka razy dziennie. Szkoda, raczej więcej nie kupię tego wariantu.

Dyniowy Skarb

Produkt zakupiony w markecie, zamknięty w białej tubie z motywem dyni halloween krem ma gęstą konsystencję barwy pomarańczowej ma cudowny dyniowy zapach szybko się wchłania dobrze nawilża zmiękcza skórę pozostawiając ją gładką miłą w dotyku w lepszej kondycji polecam

uzależniający

krem o niebiańskim zapachu- szczerze uzależnia :)
Jest tak przyjemny że nie wyobrażam sobie dnia bez użycia go.
Krem jest tani i wydajny.
Bardzo dobrze wchłania się, nie zostawia tłustego filmu i nie brudzi.
Zapach jest cudowny- dość długo się utrzymuje
Rece po stosowaniu są gładkie, miękkie w dotyku, nawilżone odżywione i wyglądają dużo lepiej- widać że są zadbane i zdrowe. Po systematycznym stosowaniu widać poprawe w kondycji skory. Rece sa mniej przesuszone i zniakaj suche skórki.

Krem typu torebkowego

Krem ładnie pachnie. Coś w stylu tarty dyniowej i wanilii. Dobrze i szybko się wchłania i wygładza dłonie. Dużym minusem- przynajmniej w moim przypadku- była bardzo mała wydajność. Zużyłam krem w niecałe dwa tygodnie. Myślę, że jest to pojemność bardziej nadająca się do torebki, do użycia raz na jakiś czas.

Nie.

Jak dla mnie, krem nie robi nic oprócz tego, że pachnie. Po nałożeniu produktu, natychmiast się wchłonął i nie czułam żadnego komfortu, nawilżenia czy ulgi. Nie podoba mi się, że Ziaja w tym przypadku postawiła na zapach i nazwę,a nie na działanie.

Idealna słodycz na jesień...

Krem zamknięty jest w białej, miękkiej tubce z charakterystyczną dynią.
Opakowanie ma pojemność 50ml.
Krem o pomarańczowej barwie ma dość gęstą konsystencję. Przepięknie pachnie karmelizowaną dynią, imbirem i słodkością. Połączenie jest naprawdę cudowne i poprawia mój nastój w smutne jesienne dni :)
Niewielka ilość kremu jest w stanie przynieść ulgę w chłodne dni.
Aromatyczna pielęgnacja pozostawia skórę dłoni miękką, nawilżoną i pachnącą.
Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu.
Jest idealny do codziennego stosowania.
Nie mam do niego żadnych uwag, szczerze polecam.
Osobiście uważam, że dyniowe kosmetyki Ziaji to jest MUST HAVE tej jesieni.

Całkiem dobry krem do codziennego stosowania - a zapach dyni z imbirem idealnie wpisuje się w jesienne klimaty! <3

Krem otrzymałam w lutym tego roku, jednak zaczęłam używać go dopiero od września - przyznaję, że zarówno nazwa (''straszliwa słodycz''), jak i aromat tego kremu niemal zmusiły mnie do pozostawienia go na okres jesienny.

Mała, miękka i zgrabna tubka o pojemności 50 ml, zwieńczona klapką (którą bardzo łatwo otworzyć, bez obaw o paznokcie) skrywa w sobie lekko barwiony na żółto, pięknie pachnący krem. Wyczuwalna jest głównie nuta imbiru, z dodatkiem karmelizowanej dyni - jest słodko, jesiennie, a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że nieco świątecznie (wiecie, kiedyś Ziaja miała taką zimową serię kremów z butlach z pompką i tam był identycznie pachnący krem!).
Krem jest ochrony, producent zaleca stosować go po każdym myciu dłoni - i tutaj rzeczywiście należy tak robić, raz, że tylko takie działanie zapewnia nieustanną ochronę i nawilżenie skóry, dwa - krem jest stosunkowo lekki.
Wchłania się dość szybko, bez pozostawiania lepkiej czy tłustej warstwy - po wmasowaniu niewielkiej ilości można cieszyć się miękką, gładką i dobrze nawilżoną skórą, w bonusie zaś mamy piękny zapach.
Krem wygładza, niweluje spierzchnięcia oraz uczucie ściągnięcia. Od razu zaznaczę: on nie jest produktem typu SOS, serum, intensywna regeneracja itp.
To po prostu zwykły krem do codziennego stosowania, dopasowany do potrzeb skóry normalnej, ewentualnie lekko suchej.
Moje dłonie obecnie są w dość dobrym stanie, dlatego jestem w stu procentach zadowolona z działania tego produktu - mam ładne, zadbane ręce, a o to przecież chodziło. Jestem jednak pewna, że w przypadku egzemy czy silnego przesuszenia nie sprawdziłby się - to nie ten typ kosmetyku.
Warto dodać, iż mimo silnego naperfumowania oraz barwników krem nie uczula - a mam do tego skłonność, jak to alergik z AZS.
Dość wydajny, stosuję od nieco ponad miesiąca, codziennie po 2-3 razy, a mam ponad połowę tubki - moim zdaniem, stosunek pojemności do ceny jest jak najbardziej okej - za tę niewielka tubkę zapłacicie ok 5-6 zł.

***Podsumowując: to mój ulubiony, jesienny krem do codziennej pielęgnacji. Skóra jest miękka i gładka, nawilżenie bez zarzutu, nic mnie nie uczula, nic się nie lepi, ot, jedynie zapach pozostający na dłoniach oraz ich miękkość wskazują na to, że cokolwiek zostało nałożone - a to bardzo dobrze, bo krem dzienny powinien być niewidoczny, a jednak działać - ten działa i dlatego go polecam, warto!***