Henkel, Denivit - pasta przeciw przebarwieniom

Henkel, Denivit - pasta przeciw przebarwieniom

Pasta do zębów opracowana przy współudziale dentystów. Nowa formuła Denivit o sprawdzonej klinicznie skuteczności oferuje wyjątkowy kompleks przeciw przebarwieniom z 3-fazowym systemem działania.
1. Penetruje przebarwienia na powierzchni zębów
2. Skutecznie usuwa przebarwienia bez uszkodzenia szkliwa
3. poleruje powierzchnię zębów pozostawiając ją gładką i błyszczącą
Codzienne mycie zębów pastą Denivit zapewnia, że przebarwienia zostaną usunięte, a zęby odzyskają ich naturalną biel.
zawiera 0,23 & fluorku sodu (= 1000 ppm fluoru)

Cena: / 50ml

Dobra jako wybielająca.

Używałam tej pasty ok 5 lat. Bardzo dobrze się sprawowała, naprawdę zęby są białe i spełnia oczekiwania.
Minusem jest to że nie toleruje innych past-u mnie przy używaniu rano tej wieczorem innej zęby stały się żółte.

Musiałam odejść od tej pasty bo stomatolog mi zabronił-mam słabe szklkiwo i musze zastosować coś co utrzymuje fluor wiecej chwil niz tylko podczas szczotkowania.

Ilość zużytych opakowań: dużo.

Pasta jak pasta

Kupiłam ją podczas promocji urodowej w Biedronce. Nie uważam, że wybija się nie wiadomo jak nad inne pasty.

Zalety:
- przyjemny smak
- dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza zęby
- zostawia przyjemne odświeżenie w ustach na dłuższy czas
- dostępność

Wady:
- zamknięcie na korek - wolę klik
- pod koniec trudno ją wycisnąć do końca
- nie zauważyłam efektów wybielenia
- dość wysoka cena za małą pojemność

Używam tego produktu od: Marzec - kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno

szału nie ma.

używałam go kilka miesięcy temu, pierwsze opakowanie jak najbardziej na plus ponieważ spełnił obietnicę, i faktycznie zęby stały sie bielsze, nawet partner to zauważył (coś w tym musi być :D )

jednak ma pare minusów, takie jak brak piany - uczucie mycia samą wodą. zero odświeżenia ( często mam chęć umyć raz jeszcze inną pastą! )

mimo tego daje szanse drugi raz, i próbojemy z drugim opakowaniem, zobaczymy czy efekt \'bieli\' będzie i tym razem.

2,5 gwiazdki, ale warto przetestować, cena nie jest aż tak wysoka .

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Swietnie działa

Uzywalam tej pasty kilka lat i daje zamierzony efekt- miałam problem z kamieniem i przebarwieniami spowodowanymi paleniem i piciem kawy i gdy na ok miesiąc zmieniłam paste na zwykła zauważyłam ze kamień zaczął sie osadzac i zeby zaczęły zolknac.
Ta pasta cudownie nie sprawia ze nagle żeby bedą snieznobiale ale nie jest to dla mnie problem bo wiem ze taki efekt można izyskac tylko u specjalisty :)
Jedyny minus jaki ma ta pasta to to, ze mało sie pieni i szybko znika, pod koniec szczotkowabia ma sie wrażenie jakby mylo sie żeby tylko woda

Wielkie nic

Przyznam szczerze, że gorszej pasty nie miałam. W ogóle ciężko to nazwać pastą
minusy:
- nie pieni się, przez co miałam wrażenie jakby nie usunęła osadu z zębów, ma wodnistą konsystencję. Wyglądało to tak jakbym myła żeby mlekiem, dosłownie.
- nie wybiela, nie usuwa przebarwień
- mała pojemność, tylko 50 ml
- cena, za taką wydajność cena powinna być zdecydowanie niższa
- nie odświeża oddechu

Na plus mogę dodać tylko to, że zęby błyszczą i nic więcej.

W sumie to ta pasta nie robi nic. Ani nie wybiela, nie usuwa przebarwień, nie myje i ogólnie jest straszna w użytkowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Dno

Wiem, że pasty wybielajace nie wybielają, ale było by przyzwoicie z ich strony, gdyby chociaż pozostały pastami do mycia zębów!

Ta pasta nie jest dobra. Nie wybiela.

Konsystencja jest lejąca, rzadka, niedobra. Potrzeba ją dokładać kilka razy na szczoteczkę, aby mieć wrażenie choc trochę wyczyszczonych zębów.

Nie pieni się, nie daje nawet minimalnego wrażenia, że zęby zostały umyte.

Nie znalazłam w tej paście ani jednego plusa. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!

Ta pasta, to coś okropnego!
Po pierwsze, nie wybiela! Nic a nic. Stosowałam ją regularnie przez około 1.5 tygodnia kilka razy dziennie zgodnie z zaleceniami producenta, ale nie dostrzegam najmniejszej różnicy pomiędzy wyjściowym odcieniem zebów, a odcieniem uzyskanym po intensywnym użytkowaniu tej pasty. Być może różnica ta zauważalna jest przy dłuższym użytkowaniu produktu, ale ja o tym się nie przekonam, gdyż na pewno nie kupię jej ze wzglęgów podanych poniżej.
Po drugie jest bardzo mało wydajna! Po owym 1.5 tygodnia użytkowania porzuciłąm ją na rzecz innej pasty. Treaz jednak chciałam opróżnic opakowanie a ilośc pasty wystarczyła na ok. 5 myś zębów.
Po trzecie nie pieni się! Zupełnie nic! Wobec czego mam wrażenie, że nie spałnia ona swojego podstawowego celu, gdyż dla mnie każda pasta- nie wazne czy za 5, czy 30 zł ma przede wszystkim MYĆ!
Po czwatre podrażnia dziąsła! Dosłownie plułam krwią po jej zastosowaniu. Nawet wrogowi nie polecam!
Zakup tej pasty to zdecydowanie pieniądze wyrzucone w błoto!

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie

Nie wiem

-nie wybiela lepiej niz zwykle pasty
-nie pieni sie
-lekko mietowa w smaku
-slabo odswieza
Nie wykonuje swojego zadania jakim jest wybielanie.
Jedna z gorszych past ktore mialam okazje wyprobowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

nic nie robi

Podstawowe zadanie tej pasty to wybielanie, czego niestety nie robi mimo regularnego uzywania. Mało wydajna, wodnista konsystencja. Słabo odswierza, jestem zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

pogorszyła się?

Kiedyś używałam i była moim ideałem wybielającym, widać było wyraźnie różnicę.

Teraz kupiłam znowu, po długiej przerwie, i nie wiem - czy zmienili skład, czy jakaś trefna mi się trafiła.. Ale nie działa nic a nic. W ogóle nie ma działania wybielającego, więc szkoda na nią kasy.

Gwiazdkę dałam jedną - bo może po prostu trzeba szukać nie trefnej tubki, co jest marnym pocieszeniem, bo to przecież nie loteria..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 - i czekam na koniec

bardzo dobra pasta!

Musze przyznac ze dzialanie wybielajace jest widoczne. Pije duzo kawy tak wiec moje zabki sa narazone na przebarwienia. Ta pasta bardzo skutecznie je usuwa. Musze powiedziec ze ma "smak" troszke za malo mietowy i slabo sie pieni ale najwazniejsze dla mnie ze efekt jest.
Myje i oczyszcza zeby jak kazda pasta dodatkowo je wybiela tak wiec wszysto tak jak byc powinno :)
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze

Nigdy więcej.

Ta pasta ma dla mnie więcej minusów niż plusów, niestety. Zacznę od tego, że konsystencja tej pasty jest bardziej wodnista, niżeli w przypadku zwykłych past, przez co miałam wrażenie "niedomytych" zębów. Jak dla mnie jest mało miętowa. Zęby po jej użyciu błyszczą się, wyglądają na ładniejsze, ale nie mogę zaakceptować tego uczucia "po".Dlatego zawsze po jej użyciu, muszę umyć zęby zwykła pastą.