Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Cena już od 26,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• SO4 - 2862 mg/l,
  • Cu - 75 mikrog/l,
  • Mn - 154 mikrog/l,
  • Si - 42 mg/l,
  • Ca - 600 mg/l,
  • Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

Genialna na ciepłe dni.

Może cena jest wysoka, jednak szczególnie latem fajnie włączyć taki produkt do swojej pielęgnacji.
Moja mieszana cera świetnie dogadała się z wodą termalną i muszę przyznać, że pokochałam ten efekt odświeżenia oraz lekkości.
Aż dziwne, że tak świetny produkt odkryłam dopiero teraz :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 182

od lat do niej wracam

Uwielbiam ten produkt! Stosuję codziennie po umyciu twarzy zamiast toniku, następnie od razu nakładam krem nawilżający. Woda niesamowicie koi skórę bo wszelkich zabiegach złuszczających, maseczkach, po opalaniu. Mam wrażenie, że zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w postaci wyprysków. Wspomaga nawilżenie skóry. Atomizer jest bardzo wygodny. Zawsze mam tą wodę w kosmetyczce!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235833].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 27

Nie mogę znaleźć dla niej zastosowania:/

Jako tonik do twarzy wysusza i mam wrazenie, ze zaognia wrażliwość cery. Do wlosow sie nie sprawdza, po depilacji szczypie. Na zmiany tradzikowe nie pomaga. Jedynie jako odświeżenie twarzy na upały jest ok. Nie jestem fanką na pewno więcej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230616].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 5

Najlepsza!

Woda nawilża i koi moją suchą cerę. Świetnie też sprawdza się podczas upałów do odświeżenia. Rozpylam też odrobinę na koniec makijażu co daje efekt scalenia wszystkich warstw, zdejmuje nadmierną pudrować i dodatkowo nawilża. Jest też świetna po depilacji, odkąd jej używam zniknął problem czerwonych krostek na nogach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Na stałe zagościła w mojej pielenacji

Moja cera jest dojrzała, tłusta, wrażliwa, płytko unaczyniona, łatwo się czerwieni. Po umyciu twarzy żelem i wodą z kranu moja skóra lubi się delikatnie ściągać i czerwienić. Wtedy właśnie spryskuję twarz wodą od Uriage, która daje mojej skórze ukojenie i uczucie delikatnego nawilżenia. Lubię też spryskać nią pędzel przed aplikacja podkładu. Nie przepadam za słonym smakiem tej wody oraz za rozpylaczem, który wypada niekorzystnie w porównaniu w wodą termalną z LRP. W przypadku tej drugiej aplikator rozpyla woda idealną mgiełką, a Uriage jakby bardziej punktowo i pod większym ciśnieniem. Z kolei cena wody Uriage jest konkurencyjna w porównaniu do innych wód marek aptecznych. Mając kartę Lifestyle często otrzymuję kupon, dzięki któremu mogę kupić wodę o pojemności 150 ml w cenie 12,99 zł. Podsumowując: najlepsza woda termalna w najlepszej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223611].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Polecam.

Bardzo przydatny produkt. Nawilża i koi skórę. Idealna jako zwieńczenie lub odświeżenie makijażu. Niezastąpiona na upały. Ja używam jej także do zwilżania maseczek z glinki nałożonych na twarz, do tego celu również świetnie się sprawdza. Często można ją dostać na promocji. Jak na produkt w sprayu jest całkiem wydajna. Czasem przeszkadza mi w niej tylko wyraźny zapach soli.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217826].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudowna!!!

Kocham tą wodę, latem zuzywaam w ilościach hurtowych. Super chłodzi, koi, tonizuje, łagodzi, odświeża makijaż. Słowem milion zastosowań :) Nie trzeba jej osuszac, jest najlepsza! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209113].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Mój najlepszy wybór

Testowałam różne wody termalne, zużyłam kilka opakowań Vichy, La Roche Posay, w niemieckim dmie kupiłam nawet taniutką wodę termalną Balea. I byłam z nich wszystkich zadowolona, w sumie to chyba nie wiedziałam co mają robić ze skórą, po prostu się nimi psikałam, fajnie orzeźwiały i tyle mi to w sumie dawało. Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam się interesować kosmetykami, uczę się czytać składy i wybieram kosmetyki nietestowane na zwierzętach, dlatego swoje poprzednie wody musiałam wyrzucić, bo Vichy i La Roche Posay niestety testują. Szukałam innej wody, aż trafiłam na Uriage, którą poleca wiele dziewczyn z YouTube... I jestem zauroczona:) Teraz nie wyobrażam sobie dnia beż mojej Uriage, pryskam się rano, wieczór i w południe:) Nawet jak mam makijaż to lubię się popryskać, bo po wchłonięciu nie świeci mi się już tak skóra.. noszę w torebce zamiast pudru czy chusteczek matujących. Super orzeźwia, zwłaszcza teraz jak mamy 30 stopni na dworze, trzymam ją w lodówce i świetnie się sprawdza. Ogromnym plusem jest rozpylacz, tworzy się delikatna mgiełka i woda nie ścieka z twarzy. Ja swoją stosuję też na całe ciało, zwłaszcza po depilacji, ale też jak czuję jakieś pieczenie, czy ściągnięcie. Uważam, że ta woda naprawdę nawilża skórę. Poza tym mam skórę trądzikową i po 3 miesiącach regularnego stosowania widzę działanie tej wody, skóra się poprawiła ogromnie, nawet jak coś mi wyskoczy (najczęściej w czasie miesiączki czy przed) to szybko znika. Skóra już mi nie schodzi płatami tak jak kiedyś, ma też lepszy kolor, mniej zaczerwieniona jest. Nie stosuję toniku, ponieważ jeszcze nie znalazłam tego, któy by mi odpowiadał. Na razie funkcję toniku ma woda termalna Uriage. Bardzo polecam wam wypróbować to małe cudo. Ja swoją kupuję w Super Pharmie, z kartą lifestyle ostatnim razem kupiłam butelkę 300 ml za 25 zł (oczywiście od razu kupiłam 2 sobie, 1 mamie i 1 teściowej). Warto jest na nią polować:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200728].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Nie wyobrażam sobie dnia bez niej

Zaczęło się chyba od jakiejś promocji w Super Pharmie. Trochę używałam, a trochę o niej zapominałam. Ale od obojętności przeszłam pełną drogę do jednego z produktów, bez którego nie wyobrażam sobie dnia. Orzeźwia, odświeża, nawilża. W pracy, w domu, w samochodzie (szczególnie przy długiej drodze!). Mam ją zawsze pod ręką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186493].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 185

niecodzienne zastosowanie

Kocham wielofunkcyjne kosmetyki. Nie chciało mi się wierzyć, że woda termalna działa cuda i kupiłam ją z myślą o chłodzeniu ciała latem, jednak z czasem znalazłam wspaniałe zastosowanie, całkiem odmienne od pierwotnych zamierzeń.

WYGŁADZA, NAWILŻA I ODŚWIEŻA WŁOSY. Nie przepadam za stosowaniem odżywek (raz w tygodniu używam lekkiego balsamu), gdyż mam bardzo kapryśne włosy i kłopotliwą w pielęgnacji skórę głowy. Użyłam wody termalnej i byłam zachwycona (rozpylam na suche włosy). Świetnie dyscyplinuje kosmyki.

UTRWALA MAKIJAŻ
Po pomalowaniu twarzy, spryskuję ją wodą i czekam aż wyschnie. Makijaż wygląda idealnie przez długi czas.

Jako nawilżacz ciała i twarzy woda nie sprawdziła się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174833].usefull || 0 }}% pomocna.