Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Cena już od 28,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• SO4 - 2862 mg/l,
  • Cu - 75 mikrog/l,
  • Mn - 154 mikrog/l,
  • Si - 42 mg/l,
  • Ca - 600 mg/l,
  • Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

Do wszystkiego

Zakupiłam dawno temu 2 duże opakowania w super cenach i od tego czasu już dokupuję nowe. /chociaz ostatnio odkryłam polski super produkt/
Używam właściwie do wszystkiego. Nie podrażnia.
Duże opakowanie 300ml można czasem wyhaczyć za 28-30 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577716].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham ten produkt!!!

Mój kosmetyk nr 1

Sama świadomość jego zawartości zmusza mnie do tej miłości ;)

+dobroczynne składniki w zawartości
+łagodzi
+chłodzi przyjemnie, zwłaszcza latem
+można aplikować na makijaż
+atomizer jest ekonomiczny, nie mam wrażenia marnowania produktu

Minusów nie znajduję, używam regularnie, taki must have

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569661].usefull || 0 }}% pomocna.

przydaje się w upalne dni :)

Kupiłam ją jak jechałan na urlop do Hiszpanii, było wtedy ponad 40 stopni :/ bez niej bym sobie nie poradziła, dawała lekki chłód i ukojenie rozgrzanej skórze. Dodatkowo przyjemnie nawilża i zapobiega odwodnieniu skóry. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562496].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Swietnie łagodzi podrażnienia

Plusy
+łagodzi podrażnienia- szczególnie sprawdza się, gdy skóra jest ściągnięta lub zaczerwieniona
+odświeża cerę
+idealna na lato- sprawdza się w upały
+całkiem wydajna
+opakowanie- proste, typowo apteczne :D

Minusy
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544956].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna mgiełka.

Jest to moja ulubiona woda termalna do odświeżania w ciągu dnia, w upalne lato.

Spryskiwacz jest wyjątkowy - mgiełka wydzielana przez produkt jest delikatna, jak chmurka otula naszą skórę. jest jak delikatny podmuch powietrza - nie pozostawia na naszej skórze kropel wody

Woda bardzo fajnie nawilża, odświeża, ładnie także scala wszystkie warstwy makijazu i usuwa pudrowy efekt ze skóry. Używałam jej także jako odświeżenia w trakcie treningu - cudownie się do tego sprawdza i fantastycznie koi skórę.

Minusem jest dostepność miniaturowych opakowań, które idealnie nadają się do torebki. Duże opakowanie nie zawsze się do niej mieści.
Jest bezzapachowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528771].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Z jednej strony przy codziennym stosowaniu nie widzę absolutnie żadnych efektów, a cena jest dość wysoka, żebym nie chciała go kupić ponownie. Z drugiej strony, gdy mam przesuszoną, podrażnioną skórę albo dopada mnie alergia, woda Uriage jest jedynym, co może mi przynieść choć chwilową ulgę.
Nie wiem, czy kupię ją ponownie. Wydaje mi się, że nie jest warta swojej ceny i przez większość czasu po prostu stoi na półce, ale są takie chwile, kiedy okazuje się bezcenna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518486].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przekonuje mnie

Mając porównanie produktów konkurencyjnych stwierdzam, że ta woda termalna nic mi dobrego ani złego nie zrobiła. Stosowanie jest przyjemne, bo jest to chłodna mgiełka- w upalny dzień czy zgrzaną buzie rewelacja. Jak każda! Ale nie zauważyłam ani nawilżenia, ani ukojenia podrażnień. Do tego przy aplikacji czułam jakiś dziwny zapach plastiku? Silikonu? Nie jestem pewna, ale przy innych wodach termalnych tego nie czułam, a Uriage użyłam dwa opakowania. Ponadto użyta na podrażnioną skórę mojego partnera, wywołała reakcje pieczenia i szczypania, a u mamy z trądzikiem różowatym podobnie. Cena przeciętna. Kupiłabym, jeśli miałabym ochotę na przyjemną mgiełkę podczas upału(chociaż za taką cenę można kupić coś tańszego) , ale jeśli chcę leczyć uczulenia, koić podrażnienia i nawilżać, to sięgnęłabym po coś innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511011].usefull || 0 }}% pomocna.

woda termalna Uriage

Codziennie rano spryskuję nią twarz . Łagodzi poranną opuchliznę i zaczerwienienia oraz pozwala się obudzić. Działa kojąco na moją skórę. Dla mnie jest to produkt, który zastępuje mi tonik do twarzy. Dla mnie rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510161].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Mój musthave. Używam po kilka razy dziennie, świetnie się sprawdza na podrażnienia oraz do codziennej pielęgnacji. Ja głównie stosuje na twarz u dekolt - oprócz toniku rano i wieczorem (nie ścieram) oraz w ciągu dnia do przemywania twarzy w celu oczyszczenia z kurzu i brudu, a także bez wycierania jako odświeżacz i nawilżacz. Zdecydowanie poprawiła mi się cera, mam mniej zaskórników, jest sprężysta i nawilżona :) Mam małe opakowanie do torebki i duże do domu. Będę wypróbowywać przy noworodku bo podobni sprawdza się świetnie u małych dzieci. POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509036].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezwykła woda

Wodę kupuję zwykle na promocji w popularnej drogerii - jej regularna cena jest spora, a działanie wody tak dobre, ze kupuję jej sporo ;)

Woda jest napakowana minerałami i to czuć :)

- genialnie koi
- odświeża
- scala makijaż
- nie wymaga dotykania skóry dłońmi
- super atomizer
- nawilża skórę przed użyciem olejków

Nie wierzyłam w działanie wód termalnych, ale dzięki Uriage zmieniłam zdanie :)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506896].usefull || 0 }}% pomocna.