Uriage, Eau Thermale (Woda termalna)

Uriage, Eau Thermale (Woda termalna)

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

w sprayu, w butelce

• Cu - 75 mikrog/l,
  • Mn - 154 mikrog/l,
  • Si - 42 mg/l,
  • Ca - 600 mg/l,
  • Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

Świetna woda termalna!

To pierwsza woda termalna jaką miałam okazję wypróbować i przyznam szczerze, że żałuję, że dopiero niedawno poznałam ten wynalek.Jest świetna, zwłaszcza w upalne dni. Małe opakowanie, poręczne, idealne do torebki i natychmiastowego odświeżenia. Polecam!

Ideał

Woda termalna jest stosowana u mnie codziennie, na mojej skorze mieszanej wrazliwej i alergicznej ( tak wiem skore twarzy mam najgorsza niestety . Po przeczytaniu opinii na wizazu postanowilam kupic i wyprobowac wode na wlasnej skorze. Po kilku uzytych butelkach moge smialo wystawic recenzje a oto i ona :
Woda termalna pieknie nawilza skore, koi ja, lagodzi zaczerwienienia, odswieza, chlodzi, nie powoduje powstawanie niedoskonalosci wrecz przeciwnie zwalcza je. U mnie w rodzinie kazdy ja uzywa, nawet dzieciaczki ja pokochały.
Warto upolować ja w promocji w Super :) oraz wielki plus za rozne pojemnosci
Wiec dziewczyny nie zastanawiac sie tylko brac a skora Wam podziekuje za to :D

Genialna

Świetna woda termalna, łagodzi, odświeża i co najważniejsze nie trzeba jej wycierać tylko pozostawić do wchłonięcia. Ma bardzo atrakcyjną cenę i bardzo dużo minerałów. Mi się sprawdza, to zdecydowanie mój hit!

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mój hit

Woda termalna Uriage to niezbędnik w mojej kosmetyczce od kilku lat, jest to produkt, który w kryzysowej sytuacji załagodzi podrażnienie skóry, a stosowany na co dzień przyjemnie odświeża i koi wrażliwą, trądzikową skórę.

+ odświeża, koi, łagodzi podrażnienia
+ przyjemnie chłodzi (bezcenne np. w lecie na plaży lub po poparzeniu słonecznym)
+ uwielbiają ją dosłownie wszyscy z mojej rodziny i znajomych, działa świetnie w przypadku każdego typu skóry
+ opakowanie estetyczne, atomizer nie psuje się, bardzo dobrze rozpyla produkt
+ różne pojemności (większa - super stosunek cena/jakość, mniejsza - idealna na podróż czy do torebki)
+ cena w promocjach

Ulubieniec

Idealny kosmetyk kojący.
Doskonale sprawdza się po:
Depilacji
Oczyszczaniu cery
Opalaniu
W trakcie upałów

Używam od dawna i nie znam lepszej wody.

Jedynym minusem są psujące się atomizery.

Niezbędny latem

To była moja pierwsza woda termalna i jakże okazała się być strzałem dziesiątkę.
Latem służy mi do całego ciała gdyż jest zimna i daje orzeźwienie w upały. Dobrze też sprawdza się w makijażu- ściąga pudrowość i scala wszystkie produkty ze sobą.

Niezbędnik

W moim przypadku produkt spełnił się znakomicie w wielu aspektach. Zawiera mnóstwo składników mineralnych, które w pozytywny sposób wpływają na kondycję mojej cery.

Całość zamknięta jest w poręcznej buteleczce z atomizerem, który działa bez zarzutu. Produkt od razu trafia na naszą twarz w postaci subtelnej mgiełki a nie wielkich kropli. Woda termalną można dostać w różnych pojemnościach, co ułatwia sprawę np. podczas wyjazdów i pakowania walizek.

Więc tak... Po zastosowaniu czuję, że moja skóra jest odświeżona i nawilżona. Jest to mój niezbędnik w czasie upalnych dni. Zawsze mam przy sobie małą buteleczkę. Cudownie radzi sobie z podrażnieniami i stanami zapalnymi. Łagodzi zaczerwieniania i przynosi ukojenie mojej skórze. Po ,,przypieczeniu" przez słońce była ratunkiem dla moich bolących ramion. Czułam delikatne chłodzenie a pieczenie powoli ustawało. Wydaję mi się, że przyśpieszyła również proces regeneracji skóry.
Świetnie sprawdza się w roli przywracania naturalności cerze. Po skończonym makijażu używam tej wody, by zdjąć efekt pudrowości. Rzeczywiście działa
jak fixer !Wiele osób twierdzi, że również przedłuża trwałość makijażu. U mnie tego nie zauważyłam.

Na daną chwilę nie testowałam wód termalnych innych film, ponieważ ta mnie urzekła i nie zamierzam jej zmienić. I nie, nie jest to wcale żadna kranówa !

Odśnieżenie i nawilżenie w parę sekund

Wodę termalną polecił mi tata, kiedy najgorsze upały spędzałam w szpitalu z ograniczoną możliwością poruszania się. Miała służyć odświeżaniu się. A Uriage wybrałam ze względu na przystępną cenę. Wyszłam ze szpitala, ale woda została ze mną na stałe ;-). Odświeżenie jest natychmiastowe- twarz, która jeszcze przed chwilą była lepka i błyszcząca staje się gładka. Wspaniałe nawilża skórę. Jest to też zaletą atomizera- tworzy delikatną mgiełkę, której nie trzeba ścierać ani rozcierać na twarzy, bo sama pięknie się wchłania. Nie podrażnia, wręcz łagodzi podrażnienia. Nadaje się do najwrażliwszej cery (moja 7mioletnia córka też musiała wypróbować i pokochała efekt). Krótko mówiąc jest to doskonały sposób na błyskawiczne odświeżenie i nawilżenie skóry w ciągu upalnych dni.

Najlepsza

Jak wyżej. Dla mnie najlepsza woda termalna. Używam z wacikiem do zmycia makijażu, gdy mam go niedużo, do odświerzenia twarzy w ciągu dnia (UPAŁY), jako tonik, przy trzymaniu maseczki z glinki na twarzy, z nudów w ciągu dnia, żeby atakować znajomych bo przecież oni się tak słabo nawadniają i mają taką strasznie suchą skórę a w tym biurze to już w ogóle grzech nie używać. O, i do nasączenia pędzelka, gdy chcę użyć cienia do oczu do zrobienia kresek na powiekach. W domu mam zawsze dużą butelkę, po torebkach walają się małe. Nie jestem pewna czy to faktycznie potrzebne, ale przynajmniej czuję się trochę bardziej fancy. A, no i miło się nią spryskać kiedy ma się jakieś podrażnienia. Czyli jednak potrzebna. Prawda? (udaję, że tak)

Bardzo przyjemna

Uwielbiam ją do zwilżania twarzy przy maseczkach z glinek.Spryskuję nią wtedy twarz ci kilka minut żeby glinka nie wyschła na twarzy. Woda fajnie nawilża i łagodzi skórę.
Wygodne opakowanie, atomizer ładnie rozpryskuje.
Mam ją od kilku miesięcy i wydaje mi się że nie zużyłam nawet połowy mimo że często po nią sięgam.
Super sprawdza się latem w upały :)

Na upały - tak

Dostałam produkt od przedstawiciela. Zużyłam ją podczas upałów i uważam, że właśnie w takich sytuacjach się sprawdza - gorące lato, urlop na plaży. Odświeża, chłodzi, daje ulgę i ukojenie zmęczonej i rozgrzanej skórze. Poza tym żadnego innego rewelacyjnego działania nie odczułam.

Nie, ona nie nawilża

Zużyłam jedno duże opakowanie (300 ml) i jedno małe (50 ml) i zaręczam, że to, czego ta woda nie robi to absolutnie nie nawilża mojej skóry! Owszem, przyjemnie chłodzi latem (zimą jest to efekt już zdecydowanie mniej przyjemny) i fajnie odświeża, ale nic poza tym.
Woda rozpyla się w formie mgiełki (z dużej butli, z małej niekoniecznie). Jest bezzapachowa, lekko słona. Nie szczypie w oczy, nie uczula, jest wydajna. Stosowałam ją po goleniu na nogi i w pachwinach, bardzo ładnie łagodzi skórę i zapobiega na jakieś 80 % powstawaniu krostek.
Ale w sumie po co ona jest? Nie spełnia swojego podstawowego działania, więc jest to dość drogi składnik pielęgnacji...