Luksja, Relaxing Bath Foam (Relaksujący płyn do kąpieli)

Luksja, Relaxing Bath Foam (Relaksujący płyn do kąpieli)

Pojemność 1 500 ml

Relaksujący płyn do kąpieli Luksja.
Zanurz się w wannie pełnej płynu o delikatnym zapachu. Subtelne nuty kwiatu piwonii, magnolii i róży odprężą Twoje zmysły i zrelaksują po ciężkim dniu.
- delikatna piana
- łagodny dla całej rodziny
- przebadany dermatologicznie
- pH neutralne dla skóry

płyny do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
w płynie

Subtelny zapach bez działania pielęgnacyjnego .

Kąpiel w wannie stanowi dla mnie i mojego ciała ważny dodatek zarówno pielęgnacyjny jak i relaksacyjny. Płyny do kąpieli najczęściej kupuje w dużych, ekonomicznych opakowaniach, Przy okazji zakupów natrafiłam na trzy nowe zapachy Luksji które bez namysłu wylądowały one w moim koszyku.

Relaksujący płyn do kąpieli otrzymujemy w plastikowej zielonej butli z wygodnym uchwytem do trzymania , ułatwiającym dozowanie i nalewanie płynu do wanny, oraz zamykaniem typu "klik". Duża pojemność bo aż 1500 ml.
Przyjemna dla oka szata graficzna z kwiatami w tle nawiązującymi do nuty zapachowej.

W składzie nie znajdziemy nic ciekawego oprócz Sls-ów, i innych substancji myjących i pieniących , więc o jakimś działaniu pielęgnacyjnym możemy tylko pomarzyć. Ale mimo tego nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, uczuleń, ani też nie przesuszył mojej skóry.

Konsystencja jest gęsta, galaretowata w białym kolorze.
Zapach jest świeży, słodki i kwiatowy, przyjemny i subtelny, Wyczuwalne są nuty róży , piwonii i magnolii.Mimo swojej delikatności towarzyszy nam przez cały czas kąpieli , lecz na skórze nie utrzymuje się zbyt długo.

Płyn wlany pod strumień bieżącej wody natychmiast ulega spienieniu, wytworzona piana jest puszysta i pachnąca. Skóra po kąpieli jest gładka i przyjemna w dotyku, dobrze oczyszczona i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia czy suchości.
Działania nawilżającego czy pielęgnacyjnego na skórę nie zauważyłam , po kąpieli nie była ona w złej kondycji ale wymagała zastosowania kosmetyku nawilżającego. Jednak przy płynach do kąpieli najważniejszy jest dla mnie zapach dzięki któremu mogę się zrelaksować , odprężyć oraz właściwości oczyszczające i w tej kwestii nie mam zastrzeżeń.