Oriflame, Love Nature, Peel-off Mask Radiance Lychee (Dodająca promienności maseczka z liczi)

Wygodna w użyciu, jednorazowa maseczka typu peel-off z naturalnym ekstraktem z liczi. Zwiększa promienność cery, pomaga ujędrniać skórę oraz zmniejsza oznaki zmęczenia, zapewniając świeży wygląd. Formuła o zapachu liczi nadaje skórze miękkość i gładkość. Odpowiednia dla każdego typy cery.

Alkoholowe uderzenie

Maskę nabyłam w zestawie w atrakcyjnej cenie. Wygodna w użyciu, jednorazowa maseczka typu peel-off z ekstraktem z liczi. Po nałozeniu tej maski na twarz myślałam ,że się uduszę i to dosłownie. Moja twarz nie należy do jakiś delikatnych i pierwszy raz z czymś takim się spotkałam. Zapach, a raczej alkoholu był tak intensywny, że myślałam że wypali mi nos i oczy. Po kilkudziesięciu sekundach ten dyskomfort minął i udało mi się utrzymać tę maseczkę na twarzy, jednak nie zastygła ona w ogóle,a o jakimkolwiek ściągnięciu jej metodą "peel off" mogłam zapomnieć. Zmywało się ją tragicznie. Nigdy więcej. Boje się pomyśleć co by było gdyby użyła jej osoba z delikatną cerą .

Istna turtura

Skusiła mnie swoim miłym dla oka opakowaniem i zapowiedzią ciekawych efektów. Po nałożeniu jej, dosłownie, łzy lały mi się z oczu strumieniami. Niesamowity smród alkoholu sprawił, że zmyłam od razu, a oczy piekły mnie jeszcze dobre pół dnia. Naprawdę nie wiem, co autor miał na myśli.

Alkohol dosyć mocno wyczuwalny

W sumie nie wiedziałam jakiego zapachu się spodziewać, bo liczi nie szczególnie moim zdaniem pachnie jakoś charakterystycznie, a tu niespodzianka, zaraz po otwarciu czuć woń alkoholu, a więc tragedia. Po zaaplikowaniu na twarz od razu szczypią oczy, na szczęście efekty po krótkiej chwili znika, bo zapach się ulatnia. Konsystencja maseczki dosyć gęsta, ale łatwo się ją aplikuje na twarz. Aby maseczka zastygła całkowicie trzeba poświęcić minimum 25 min. Samo ściąganie maseczki nie boli, jak w przypadku innych z serii peel-off, co jest na plus.
Jakie efekty mamy po jej zastosowaniu? Skóra jest ujędrniona i wygładzona, a także delikatnie promienna. Na pewno nie widzę zmniejszenia oznak zmęczenia oraz miękkiej skóry.
Czy warto kupić produkt? Moim zdaniem nie, bo cena regularna jest dosyć wysoka, jak na jedno użycie się nie opłaca. Poza tym woń alkoholu dosyć mnie odstraszyła i nawet jakby zostało więcej produktu to bym go nie użyła po raz drugi, bo efekty nie są oszałamiające.

Zdecydowane NIE!

Nie , nie i jeszcze raz nie! Kiedy zaczęłam aplikować tą maseczkę na twarz to , strasznie mocno dawała alkoholem i mało się nie udusiłam. Patrzyłam na skład i fakt alkohol jest na drugim miejscu i co ważne na początku mnie piekło! Totalnie nic nie robi więc nie Polecam! Szkoda kasy na ten produkt!

Pół na pół

Byłam zachwycona inną maseczką z tej serii i myślałam, że ta również będzie takim hitem. Nie jest zła, ale do tej arbuzowej jej daleko. Nie podrażniła mojej skóry, jednak jakiegoś efektu wow nie było. Skóra była oczyszczona, ale jakiejś większej promienności (jak zapewnia producent) nie zaobserwowałam ;p No i szkoda, że jest to jednorazowa maseczka, bo jest dość droga jak na ilość w opakowaniu.

nie robi zupełnie nic

Jestem rozczarowana tym produktem. Cena do najniższych nie należy a efekt - niewidoczny. Co więcej, nałożona na świeżo złuszczoną cerę niemiłosiernie piecze. Śmierdzi alkoholem.