Dax Cosmetics, Sekrety Urody, Odświeżający tonik różany

Dax Cosmetics, Sekrety Urody, Odświeżający tonik różany

Do odświeżania twarzy, szyi, dekoltu. Działa antyrodnikowo, nawilża, tonizuje, przynosi natychmiastowe ukojenie. Do każdego rodzaju cery, ze szczególnym uwzględnieniem cery delikatnej, wrażliwej i wymagającej.
Zawiera wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu kojącym, ściągającym, łagodzącym podrażnienia, naturalną witaminę C o działaniu przeciwwolnorodnikowym, prowitaminę B5 o działaniu nawilżającym i kojącym.

Cena: 7zł

dziwny

Bez zadnych rewelacji. Calkiem przecietny tonik o delikatnym zapachu. Jedna rzecz najbardziej mi w nim przeszkadza - bardzo dlugo sie wchlania. Po zastosowaniu cera pozostaje mokra przez dluzszy czas i w dodatku zostaje na niej taki sliski film.
Minus za zakretke, ktora mi bardzo szybko pekla od wewnatrz :(

jednak średniaczek

Pod wpływem pozytywnych komentarzy na Wizażu kupiłam od razu dwa opakowania tego toniku wszak tak trudno go dostać, a ja mam właśnie cerę wrażliwą i delikatną i troszkę się rozczarowałam, niestety. Tonik subtelnie pachnie, ale zostawia jakiś taki lepki film na buzi, a poza tym niespecjalnie czuję po nim, że buzia jest odświeżona. Używam go na noc, bo lepkość wtedy nie przeszkadza mnie tak bardzo natomiast nie kupię go już więcej, bo są lepsze toniki.

Super

Świetny tonik za niewielkie pieniądze! Idealny do mojej wrażliwej cery, nie powoduje uczucia "ściągnięcia" pieczenia skóry, nigdy nie byłam przekonana do toników, bo uważałam że są zbędnę, a po tym zmieniam zdanie.

Manicure - geometryczny french

Bardzo przyjemny i dobry

Od kiedy usłyszałam gdzieś, że tak naprawdę nie warto inwestować zbyt wiele w toniki i mleczka a raczej należy skupić się (i nie żałować pieniędzy) na bardzo dobrej jakości kosmetykach, które ze względu na swój charakter działają na skórę dłużej (np. kremy, sera i maseczki), trudno mi było nie zgodzić się z tą opinia i zaczęłam szukać tańszych (ok. 10 zł) a dobrych jakościowo toników. I tak trafiłam na różany tonik Daxa, który uważam za bardzo udany zakup.
Tonik jest tani jak barszcz, bardzo wydajny, i przede wszystkim ładnie odświeża (czuć wit. C) i przemywa całą twarz. Faktycznie jest bardzo łagodny i można nim nawet zwilżyć okolicę oczu (nie szczypie, nie podrażnia). Ma miły, świeży zapach, nie zostawia klejącej warstwy i nie pieni się nadmiernie. Zostawia natomiast uczucie czystości i lekkiego nawilżenia. Słowem stanowi świetne przygotowanie pod krem - polecam wszystkim posiadaczkom suchej cery i nie tylko, zwłaszcza że swoją jakością w żaden sposób nie odbiega od podobnych mu a droższych (12-25 zł) toników innych firm.
Stanowczo muszę stwierdzić, że coraz bardziej lubię tą firmę :).

Wart polecenia.

Naprawdę bardzo porządny produkt za śmieszną wręcz ( szczególnie w promocji - 5 zł. ) cenę.
Bardzo dokładnie oczyszcza, ładnie nawilża, doskonale odświeża, nie lepi się na twarzy, pozostawia skórę doskonale gładką, miękką, promienną i wizualnie ( mam nadzieję, że nie tylko :D ) zdrowszą.
Stylistyce opakowania nie mam także nic do zarzucenia, butelka wykonana wprawdzie z dość tandetnego plastiku, jakkolwiek trudno za taką cenę żądać pozłacanej :D , no i w końcu to ja mam być piękna, czy półeczka w łazience ? ;)
Jedyne co mnie leciutko drażni to zapach kosmetyku identyczny z wonią duszącą i sztuczną maseczki wygładzającej z tejże serii. A tak już na marginesie, jeżeli tak pachnie róża to ja jestem primabalerina pewnikiem :D
Jakkolwiek sumując ogrom zalet i jedną, drobną wadę produkt świetny, zdecydowanie godny polecenia o wysokiej korelacji jakość-cena.

Odpowiada mi.

Tonik mi odpowiada i jak narazie jest najlepszym z tych najniższo-półkowych (a odkąd zaczęłam wątpić w rzekomą "konieczność" stosowania toniku używam tylko takich). Nie pozostawia takiej okropnej napiętej cery jak inne toniki. Ma okropne opakowanie. Dość... specyficzny zapach, nie zachwyca. Ale zdaje się, że dobrze wywiązuje się ze swojej roli, jaką jest tonizowanie. ;)
Dałabym mu 4 gwiazdki, gdyby nie to, że wiem podświadomie, że istnieją toniki w ładnych opakowaniach przyjemnie pachnące, jak np. Nivea.

dobry

Tonik ten w żaden sposób nie podrażnia skóry. Skóra nie szczypie, nie jest ściągnięta. Łagodzi, koi, lekko odświeża. Nie wysusza. Dobrze oczyszcza. A jednocześnie jest delikatny, nic się nie stało jak przecierałam nim skórę wokół oczu. Nawilża średnio.
Raczej słabo wydajny. Poza tym nie podoba mi się w ogóle opakowanie. I dodatkowo (tu mogę zdziwić poprzedniczki) okropnie drażni mnie jego zapach. W sumie zasługuje na 3+, na razie daję jednak ***, jeśli go jeszcze kupię i się przekonam, to zmienię ocenę.

lubię

Ah ten dax cosmetics, nie mogę sie go nachwalić. Tonik lekko rozjaśnie i rewitalizuje skórę, nie szczypie i nie podrażnia, raczej łagodzi. Można nim przecierać wszystko. Skóra go dobrze toleruje. I ten zapach...

dobry

Jeśli ktoś zakochał się w zapachu maseczki wygładzającej Daxa, z przyjemnością będzie używał tego toniku.
Odświeża średnio, może dlatego, że nie wytrzymuje konkurencji z Czystą Cerą. Albo przez te upały. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia oczu. Tani.
No i ten zapach.
Tylko, że to za mało.

różana ulga

Dobry nawilżający tonik.
Koi podrażnienia, które ma czesto moja tłsta cera.Lekko rozjaśnia i napina.Dobrze odświeża i oczyszcza, przywraca równowagę, po moim wieczornym oczyszczaniu cery żelem Daxa z mikrogranulkami.Mogę przetrzeć nim nawet skórę wokł oczu i nic złego się nie dzieje.
Jest dość wydajny i cena jest niska.
Polecam.

Bardzo dobry

Kupiłam po lekturze waszych opinii. Tani, więc nie za duzo się ryzykuje. po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona, teraz widzę wady. Najpierw jednak plusy: łagodzi, nawilża,ale ściąga pory i cerę, rozjaśnia, łagodny, można przecierać oczy, ładnie pachnie, świeżo, choc mało różanie. Minusy, tandetne poakowanie, ten plastik, nieporęczna nakretka, konsystencja, ma się wrażenie, że jest twardy jak twarda woda z kranu, nie zmiekcza cery. Najważniejsze, że ma wit. C. Coc na poakowaniu napisano, że to ten wyciąg z płatków róży jest bogaty w witamine C , to jednak w składzie zawiera oprócz róży wyciąg z kiwi (Actinidia Chinensis) - jest to znane źródło wit. C. tonik raczej odświeża niż nawilża, słabo wydajny, mimo to będę go kupować. ...

Bardzo dobry

Muszę przyznać,że nie byłam entuzjastką toników Daxa, po tym jak kiedyś kupiłam ten z serii Minerały i absolutnie mi nie odpowiadał.Różany nabyłam jednak z ciekawości, bo primo-uwielbiam zapach róży, secundo-byłam ciekawa jaki jest, tertio-był tani.Tym razem nie zawiodłam.Tonik pachnie ślicznie różą ,a przy tym bardzo dobrze nawilża skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy i nie "pieniąc się"-jak ten z "Minerałów".Buzia jest gładka i nie podrażniona.Polecam !