Różowa satyna - płynny talk z EcodermineTM

Różowa satyna - płynny talk z EcodermineTM

Nowatorska i unikalna! Zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzanie bez kłopotliwego osypywania!
Działa nawilżająco, kojąco, łagodząco i antybakteryjnie. Szczególnie chroni miejsca wrażliwe i narażone na podrażnienia (np. po depilacji), odparzenia i macerację naskórka (w przypadku osób otyłych). Dezodoryzuje i osusza, ograniczając nadmierną potliwość. Wygładza i wzmacnia skórę, czyni ją gładką i jedwabistą.

Cena: 17,10 zł

Szczerze powiedziawszy- nie wiem, do czego ten wielofunkcyjny 'więcej niż kosmetyk' [jak to reklamuje producent] służy. Talk poprawnie nawilża moją skórę, ale dużych wymagań ja i moje ciało pod tym względem nie mamy. Poza brzydkim, różanym zapachem i piankową konsystencją nie różni się niczym od zwykłego, przeciętnego balsamu [owe przynajmniej ładnie pachną].Te wszystkie cudowne właściwości [łagodzenie podrażnień, ochrona przed potem itp.] to zwykła bujda na resorach, czy ktoś jeszcze wierzy w taki wachlarz zastosowań? Rzeczy wielofunkcyjne zazwyczaj okazują się totalną szmirą i w tym wypadku również tak jest. Wydajność dobra, cena za wysoka, higieniczne opakowanie i wsio! Nie wspominam miło.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsz i ostatnie

niezły

Dość gęsty, higieniczne opakowanie, nie ma problemu z wyciśnięciem odpowiedniej ilości. Delikatny, ale niezbyt ładny zapach. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Lekko chłodzi i odświeża. Nie nawilża. Stosuję na upały na nóżki, co by się pod spódniczką nie pociły za mocno, ale trochę słabo dezodoruje. Niezły, ale bez zachwytu.

czy ja wiem

Zastanawiam się ile dac gwiazdek - może 3+Talk ma konsystencję delikatnego kremu o różowym kolorze i pięknym różanym zapachu, który doskonale się rozprowadza, nie zostawia żadnego filmu, tylko satynową skórę (podobnie jak po Dove Body Silk). Używam go do pielęgnacji mojego dziecka. Talk może rzczywiście zastąpić puder, ale chyba jednak puder jest lepszym rozwiązaniem - tańszym, bardziej wydajnym, i jednak wolę tę warstwę ochrona na skózze. Opakowanie jest ok - krem wychodzi bez problemu i jest estetyczne, zawiera 100 ml talku.