Power A (Krem pod oczy)

Power A (Krem pod oczy)

Produkt, który zawiera dwa typy retinolu, ma za zadanie walkę ze zmarszczkami. Dość tłusta konsystencja, daje uczucie odżywionej skóry, po pierwszej tubce zmniejsza zmarszczki mimiczne.

sredniak

A ja sie zawiodlam.
Malo nawilza, moze nawet wysusza, zupelnie nie dla mojej skory. Kiedy kupowalam inny krem pani w Douglasie powiedziala mi ze ten krem nie nadaje sie dla oczu niebieskich ktore maja bardzo cieniutka powloke skorna, no i musze jej przyznac racje.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/2

rewelacyjny

Najlepszy jaki miałam. Po moich eksperymentach z szukaniem odpowiedniego kremu, skóra pod oczami była BARDZO wysuszona. Kremik doskonale dał sobie z tym radę, no i zmarszczki zniknęły!!! Na efekty nie musiałam długo czekać. Szczerze polecam.

świetny krem pod oczy!

Jak na razie najlepszy mój krem pod oczy: gęsty, odżywczy, przy tym nie obciąża skóry, świetnie się rozprowadza. Nie wchłania się całkowicie, zostaje tłusta warstwa, dlatego używam go tylko na noc, nie wiem jak sprawdziłby sie w dzień. Nie uczula, mam równiez wrażenie, że lekko zmniejsza cienie. Jest niesamowicie wprost wydajny!!! Końca nie widać :)
Jedyny minus to tubka - nie jest plastikowa, tylko "metalowa" jak ja to nazywam, a więc odkształca się.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Mmmmmarzenie...

Przy okazji większych zakupów w Sephorze dostałam do wypróbowania pełne pudełeczko do próbek. Pomyślałam: "zużyję go w kilka dni i zacznę stosować ten, który zakupiłam". Tymczasem jakoś z tego pudełeczka go nie ubywa - jest fantastycznie wydajny.
Nie uczula (co dla mnie często jest dużym problemem). Jest gęsty, kremowy, co bardzo lubię, a jednocześnie znakomicie się wchłania i nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. A ona odwdzięcza się znakomitym nawilżeniem i widocznym (!!!) rozprostowaniem niewielkich zmarszczek (w tak krótkim czasie - to chyba cud!!!).
Coś mi się zdaje, że będzie to mój kolejny zakup, co uczynię z wielką przyjemnością...

fantastyczny

Swietny krem pod oczy! Doskonale nawilza, lekko natluszcza, redukuje w widoczny sposob glebokosc zmarszczek mimicznych pod oczami, odzywia, po ok. miesiacu regularnego stosowania zmniejsza wyraznie cienie pod oczami.
Konsystencje ma dosc tresciwa, ale swietnie sie wchlania.
Dodam, ze jest niezwykle wydajny i starcza na baaardzo dlugo.

Oceniam na 4.00

Świetnie się wchłania,redukuje cienie

Oceniam na 4.00

Widocznie zmiejsza pierwsze mimiczne zmarszczki. Ma dość tłustą konsystencje. Skóra wokół oczu jest wyraźnie odżywiona.Dość wydajny jak na krem pod oczy.