Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sally Hansen, Hard As Nails Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokciowej)

Sally Hansen, Hard As Nails Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokciowej)

Cena już od 10,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,3 ml

Zapewnia paznokciom twardą, gładką i zabezpieczającą przed odpryskami powierzchnię, która wzmacnia i pielęgnuje. Krawędzie paznokci zostają osłonięte warstwą, która chroni przed odpryskami, rozdwajaniem i łamaniem. Ponadto Hard as Nails daje długotrwałe zabezpieczenie, którego potrzebują Twoje paznokcie do szybkiego wzrostu.
Hard as Nails może być stosowane samodzielnie, bądź jako baza pod twój ulubiony kolorowy lakier.

Dobry!

+dobrze utwardza paznokcie
+zabezpiecza przed urazami mechanicznymi, pękaniem, rozdwajaniem
+dobrze nabłyszcza lakier jak preparat nawierzchniowy

Jest dobry! Polecam! Radzę jednak szukać go online nieco taniej niż jest np w Rossmannach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421296].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie...

Mam rozdwajające się, miękkie paznokcie. Spodziewałam się po tej odżywce delikatnej poprawy, jednak szybko się rozczarowałam.

-nie utwardza
-śmierdzi
-bardzo szybko zgęstniał i nie nadawał się do użycia
-cena

Odradzam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142011].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocne paznokcie

Z natury mam twarde paznokcie,przeciętnie łamliwe.Po tej odżywce jak ktoś niżej wspomniał,można wbijać gwożdzie.Nakladam jako baze pod lakier,szczerze polecam.

Odejmuję pol gwiazdki,bo ponoc ma skladniki rakotworcze :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033391].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

NAJLEPSZY

Najlepszy produkt pielęgnacujny do paznokci jaki miałam w swoich rękach. Moje paznokcie są w bardzo dobrym stanie i raczej nie mam z nimi problemów, ale często maluje i chciałam czegoś co je troche ochroni

+bardzo wydajny
+ genialna ochrona paznokcia przed dizałaniem lakieru
+szybko wysycha
+paznokcie rosną mi dużo szybciej
+paznokcie są wyraźnie twardsze
+po nałożeniu na nie lakieru wyglądają jak hybrydowe

jedyny minus to to że na pędzelku zostaje duzo produktu ale to typowe dla marki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012092].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny utwardzacz

Lakier kupiłam za ok.20zł w Rossmanie. Firmę Sally Hansen poleciła mi koleżanka, a że moje paznokcie nagminnie się łamały, postanowiłam zafundować im utwardzacz.
Jestem bardzo zadowolona. Lakier świetnie się nakłada, szybko schnie. Dobrze wygląda jako bezbarwny lakier, choć ja używałam go jako bazę pod kolor. Nakładam warstwę pod i na pomalowany na inny kolor paznokieć. Moje pazurki w końcu przestały się łamać, mogłam pozwolić sobie na nieco większą długość :-)

PLUSY:
* wygodna aplikacja - dobry pędzelek
* rzeczywiście utwardza paznokcie
* szybko schnie
* nałożony na wierzch opóźnia odpryskanie lakieru

MINUSY:
* cena (choć myślę, że warto zainwestować)
* nieco mała wydajność - przy dość częstym używaniu, od sierpnia zostało mi lakieru na wysokość mniej wiecej dolnego końca naklejki

Używam tego produktu od: Sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949667].usefull || 0 }}% pomocna.

rozmiękczacz a nie utwardzacz

jak dla mnie głownie minusy:
- okropnie śmierdzi - mam wrażenie, że gorzej niż inne tego typu kosmetyki
- beznadziejny pędzelek, ścieka po nim nadmiar kosmetyku, mimo wcześniejszego otarcia pędzelka o brzeg butelki
- długo zasycha, długo pozostaje miękki i łatwy do zdrapania
- po 1 dniu odpada płatami
- cena(!)

jedyny plus: jak już zaschnie to się paznokcie błyszczą :v

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909310].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze

Po dość długim stosowaniu mogę mieć wreszcie dłuższe paznokcie :)
Prawie wcale się nie łamią, choć przedtem miałam z tym ogromny problem. Przestały się rozdwajać, co też było moją zmorą.

Jeśli chodzi o wady: po jednym, dwóch dniach odrywa się całymi płatami z paznokci. Szybko także zgęstniało.

Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891553].usefull || 0 }}% pomocna.

Do każdego lakieru!

Jest super!

Wydłuża trwałość każdego lakieru, który miałam.

Zastanawiam się nad złymi opiniami poniżej, może koleżanki korzystały ze złych podkładów lub lakierów.

Ja go uwielbiam. Maluje nim paznokcie zazwyczaj na następny dzień od pomalowania kolorkiem. Jedynie inaczej jest w przypadku lakierów Sally Hansen, bo one same w sobie długo trzymają i na te lakiery nanoszę utwardzacz po paru dnia, żeby przedłużyć żywotność kolorku na paznokciach.

Tak jak lakiery tej firmy tak i ten utwardzacz odżywia paznokcie i rzeczywiście sprawia, że stają się twardsze i mocniejsze.

Bardzo dobrze się rozprowadza.

Malutki minus - robi się gesty, gdy zostaje go końcówka.
Polecam.

Używam tego produktu od: 3- 4 lata (2010 roku)
Ilość zużytych opakowań: zużyte do końca 4 buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886274].usefull || 0 }}% pomocna.

Utwardza

Produkt stosuje już od kilku dobrych lat w połączeniu ze złotą odżywką SH.
Faktycznie utwardza,dzięki niemu nie odpryskuje też lakier.
Nie radzi sobie natomiast z rozdwajaniem paznokci. Dodatkowo paznokcie żółkną dlatego odejmuje pół gwiazdki.
Warto go przetestować.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840105].usefull || 0 }}% pomocna.

syf

Nigdy więcej.

Wady:
- nie działa - paznokcie jak były miękie, tak pozostały; nie łamały się mniej, nie były zdrowsze, gładsze, ładniejsze, nie utrzymywały lakieru na dłużej - po prostu brak działania
- wysusza - nie katastrofalnie, ale zauważalnie: po czwartym, piątym użyciu stały się nieprzyjemne w dotyku
- schodzi płatami
- koszmarny skład - jak zauważyła moja poprzedniczka, rakotwórczy; tym można balsamować zwłoki
- fatalne opakowanie - nakrętka szybko mi się z jednej strony ukruszyła, więc musiałam zawsze owinąć buteleczkę czymś dodatkowym, żeby "odżywka" nie wysychała

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816338].usefull || 0 }}% pomocna.