Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Calypso, Natural Demake - Up (Gąbeczki do demakijażu)

Calypso, Natural Demake - Up (Gąbeczki do demakijażu)

Pojemność 2 szt

Miękka gąbka do usuwania makijażu. Dzięki zawartości toniku oczyszczającego dokładnie usuwa makijaż i zapewnia skórze uczucie czystości.

gąbki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jako wspomagacz

Używałam tych gąbeczek dodatkowo przy oczyszczaniu skóry po zmyciu wcześniej makijażu. Gąbeczki są delikatne dla skóry i bardzo wydajne. Nie polecałabym używać ich solo jako jedyny produkt do oczyszczania twarzy bo nie dałyby sobie rady poza tym nie wierzę aby jakiekolwiek akcesorium bez substancji która rozpuści makijaż mogło działać. Gąbeczki są bardzo tanie i można je przetestować bez ryzyka, że wyrzucimy pieniądze w błoto.

Każda musi je mieć :)

Gąbeczki kupiłam głównie do zmywania maseczek, zwłaszcza tych z glinkami. Zmycie ich za pomocą dłoni i wody to syzyfowa praca, zawsze potem okazuje się, że na ręczniku jeszcze ślady zostają...
Te gąbeczki są super - nie wyobrażam sobie bez nich już pielęgnacji, bez problemu domywam maseczki i zmywam resztki makijażu ( z twarzy, oczu nie tykam).
Bez problemu można je domyć pod bieżącą wodą. Naprawdę fajny gadżet do kosmetyczki :)
Przy myciu twarzy, lekko dociskając można uzyskać efekt delikatnego peelingu.

Mój must have!!!

Dla mnie gąbeczki są zdecydowanym must have! Używam ich do demakijażu wieczorem (myję twarz żelem, moczę gąbkę w ciepłej wodzie i przecieram nią skórę, następnie płuczę ją i powtarzam czynność), a także do zmywania maseczek, do czego sprawdzają się idealnie. Bardzo dobrze radzą sobie nawet z maseczkami z glinką, których zmycie wcześniej zajmowało mi zdecydowanie więcej czasu. Gąbeczki łatwo domyć pod ciepłą wodą.

Alcatel

Przełom!

Aż dziwne, że odkryłam ją dopiero teraz...
Kupiłam podczas promocji, w sumie z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o takim produkcie, nawet nie do końca wiedziałam jak się go używa :)
Bardzo oszczędna - niewielka ilość mleczka do demakijażu zaaplikowana na gąbkę pochłania nawet mocny makijaż - również oczu.
Mięciutka, przyjemna dla skóry, wydajna, łatwo ją utrzymać w czystości - wystarczy po demakijażu oczyścić ją mydełkiem.
Szybko wysycha i nie rozciąga się.
Super rozwiązaniem jest to, że w opakowaniu jest aż dwie gąbeczki co pozwala na częstą wymianę bez latania do sklepu.
Produkt jest tani co jest jego plusem
W mojej pielęgnacji całkowicie zastąpiły klasyczne płatki kosmetyczne i dobrze mi z tym! :)

Must have

Gąbeczke kupiłam przez przypadek w promocji rossmann za 3,99. Na początku pomyślałam jakiś bajer pewnie się nie sprawdzi a tu proszę świetnie zmywa, po zastosowaniu żelu nivea i gąbeczki daje uczucie dobrze oczyszczonej skóry, zaraz po umyciu mam wrażenie "rozjaśnionej skóry" . Nawet makijaż wygląda o niebo lepiej bo zbieram delikatnie suche skórki.
Dla bezpieczeństwa co jakiś czas przemywam ją mydełkiem antybakteryjnym protex.

Świetna sprawa

Wzięłam na spontanie w drogerii i to jest to. Używam jej codziennie do zmywania makijażu czy maseczek. Czuję, że dzięki niej moja skóra jest lepiej oczyszczona niż w przypadku używania samego żelu do mycia twarzy. Właściwie już nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji. Dodatkowo jest trwała (mam ją pół roku, używam codziennie i w ogóle nie jest uszkodzona) i mega tania.
Polecam każdemu, kto czuje, że sam żel do mycia twarzy to za mało. Albo do zmywania maseczek, gdyż jest to dużo łatwiejsze i szybsze.

Bardzo fajny produkt

Gąbeczki kupiłam z myślą o zmywaniu maseczek, ale używałam jednej do masek,a drugiej do zmywania makijażu, po nałożeniu odrobiny żelu na mokrą gąbeczkę idealnie zmywała makijaż i dodatkowo masowała twarz. Domywa się super nawet z tuszu do rzęs.

Zmyślna rzecz ;)

Mogłoby się wydawać, że jest to rzecz zbędna, a jednak okazuje się inaczej.
Skusiłam się na nią po recenzji jakiejś Youtuberki.
W sumie w jednym czasie zakupiłam gąbkę konjac i tę. Tej używam, a konjac jakoś przeminął z wiatrem ;)
Biorąc pod uwagę cenę; jest to bardziej opłacalna inwestycja na podobnym poziomie jakości.
Plusy:
-fajnie pieni słabo pieniące się produkty,
-świetnie zmywa zasychające maseczki (tutaj zasięgnęłam porad Wizażanek i zadziałało),
-delikatnie masuje i złuszcza skórę,
-łatwo ją utrzymać w czystości ,
-szybko schnie,
-solidna,
-niedroga.
Polecam spróbować.
Czasami , z pozoru niepotrzebne rzeczy stają się dla nas nięzbędne... ;)

Rewelacja

Gąbka idealnie nadaję się do zmywania makijażu i maseczek. Dodatkowo przy codziennym używaniu nie muszę używać standardowego peelingu, gdyż gąbeczka bardzo dobrze usuwa suche skórki. Wygładza, nie podrażnia, dla mnie idealna.

Świetne!

Idealne do zmywania makijażu, wszelkiego rodzaju masek i maseczek, a także do wykonania masażu peelingiem. Pod wpływem wody rosną, twardnieją przy wysuszeniu. Delikatne, o subtelnych właściwościach peelingujących, jak dla mnie lepiej sprawdzają się w sumie w codziennej pielęgnacji z żelem do mycia twarzy niż do demakijażu, ale w obu przypadkach działają bez zarzutu.

Przydatne akcesoria

Gąbeczek z celulozy używam głównie do zmywania maseczek z twarzy. Czasami zmywam nimi makijaż jednocześnie wykonując peeling twarzy, świetnie złuszcza naskórek. Nie stosuję ich jednak do demakijażu oka i nie polecam tym, którzy mają ekstremalnie wrażliwe oczy.

Prawda jest taka, że żadne inne gąbki z celulozy nie umywaja sie do tych z Calypso.. Miałam kilka z innych firm i okazały się wielką klapą (nie dało się ich domyć, robiły się wypłowiałe).. Te z Calypso są miękkie i nie podrażniaja skóry podczas pocierania.. Oczywiście, używając większej siły można zaczerwienić skórę, ale robiąc to z wyczuciem żadna krzywda się nie stanie nawet u tych z suchą czy wrażliwą skórą.

Bardzo dobrze się myją i szybko schną, tzn szybko twardnieją co zapobiega gromadzeniu się niechcianych bakterii. Za kilka złotych to naprawdę przydatny gadżet.. Co jakiś czas chętnie do nich wracam ;)

Przydatna.

Miękka ale trwała, skuteczna i delikatna myjka do demakijażu, którą mogę polecić każdemu.
Używam jej:
- do mycia twarzy, nakładam na nią odrobinę żelu i wody i przemywam twarz
- do domywania twarzy, jw.
- do peelingu, nakładam na gabeczkę peeling
- do zmywania maseczek na bazie glinki
- do aplikacji toników, itp.

Gąbeczka, w momencie zakupu jest miękka. Po pierwszym użyciu, umyciu i wysuszeniu staje się sucha, twarda i skręca się na boki. Po namoczeniu odzyskuje swój kształt.

Jest trwała i solidna, nie kruszy się nie rwie nie niszczy tak szybko.
Łatwo ją domyć.

Wymieniam co jakiś czas, ze względów higienicznych.

Tania, dostępna w Rossmanie, po 5 zł za dwie sztuki.