Calypso, Natural Demake - Up (Gąbeczki do demakijażu)

Calypso, Natural Demake - Up (Gąbeczki do demakijażu)

Pojemność 2 szt

Miękka gąbka do usuwania makijażu. Dzięki zawartości toniku oczyszczającego dokładnie usuwa makijaż i zapewnia skórze uczucie czystości.

gąbki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zmywa maseczki !

Tym produktem śmiało możesz zmyć każda maskę do twarzy, nawet te najbardziej zastygajace. Świetnie się sprawdza łatwo usuwa produkty ze skory. Opakowanie z 2 gąbeczkami.

Przydatne

Gąbeczki bardzo pomagają w dokładnym oczyszczeniu cery. Są delikatne dla cery, posiadaczki cer wrażliwych nie mają się czego obawiać. Zmywanie wszelkich maseczek jak i glinek jest dużo łatwiejsze przy ich użyciu. Gąbki są wytrzymałe, używam od trzech miesięcy i nic się z nimi nie dzieje. Łatwo utrzymać je w czystości jednak warto co jakiś czas wymienić, szczególnie, że cena jest niska.

Uwielbiam!

Kupiłam te gąbeczki przypadkowo. Zeszło się to w czasie z pomysłem wypróbowania przeze mnie oleju kokosowego do demakijażu (dam się posiekać za olej kokosowy zimnotłoczony z KFD), co okazało się strzalem w dziesiątkę. Było to dla mnie naprawdę wielkie odkrycie, ponieważ niestety wszystkie micele, płyny do demakijażu i żele do twarzy bardzo podrażaniają mi oczy. A tu wreszcie odkryłam pielęgnację dla siebie idealną. Oto jak wygląda moja procedura użytkowania płatków: nakładam na twarz olej kokosowy, masuję przez minutę palcami, następnie biorę obie gąbeczki uprzednio zmoczone wodą i zmywam to błotko z twarzy, płucząc gąbeczki pod kranem, aż twarz jest czysta i napita wody. Używam obu gąbeczek naraz, bo tak jest szybciej oraz łatwiej je potem umyć pocierając jedną o drugą. Zaraz po użyciu czyszczę gąbeczki, co jest szybkie i bezproblemowe, używając do tego szarego mydła (nie Białego Jelenia, tylko mażącego się prawdziwego szaraka) . Potem płuczę z mydlin, aż woda jest zupełnie czysta. Wymyte gąbeczki zostawiam do wyschnięcia w przewiewnym miejscu. Raz na tydzień gotuję je przez kilka minut w mydlinach, dzięki temu są wystarczająco zdezynfekowane. Gąbeczek używam zazwyczaj trzy razy dziennie: czyszcząc twarz rano i wieczorem oraz zmywając wieczorną maseczkę. Liczyłam się z tym, że gąbeczki szybko się zniszczą, a tymczasem mam je od pięciu tygodni i nie wykazują najmniejszych oznak zużycia. Jestem z nich bardzo zadowolona. Prawdziwa perełka: niedroga, niepozorna, a taka przydatna. Używanie tych gąbeczek to przyjemność. Zakupiłam drugie opakowanie na zapas, ale na razie leży zamknięte. PS.Byłam ostatnio na krótkim wypadzie zagranicznym, nie wzięłam z sobą puszki z olejem kokosowym, ale znakomicie zastąpił go krem półtłusty z Celii, którego użyłam do demakijażu za pomocą płatków. Było to równie skuteczne, a może to być sposób na zdenkowanie nietrafionych kremów. Gdybym miała wybrać swoje kosmetyczne odkrycie roku 2017, byłyby to bez wątpienia gąbeczki Calypso.

Jako wspomagacz

Używałam tych gąbeczek dodatkowo przy oczyszczaniu skóry po zmyciu wcześniej makijażu. Gąbeczki są delikatne dla skóry i bardzo wydajne. Nie polecałabym używać ich solo jako jedyny produkt do oczyszczania twarzy bo nie dałyby sobie rady poza tym nie wierzę aby jakiekolwiek akcesorium bez substancji która rozpuści makijaż mogło działać. Gąbeczki są bardzo tanie i można je przetestować bez ryzyka, że wyrzucimy pieniądze w błoto.

Każda musi je mieć :)

Gąbeczki kupiłam głównie do zmywania maseczek, zwłaszcza tych z glinkami. Zmycie ich za pomocą dłoni i wody to syzyfowa praca, zawsze potem okazuje się, że na ręczniku jeszcze ślady zostają...
Te gąbeczki są super - nie wyobrażam sobie bez nich już pielęgnacji, bez problemu domywam maseczki i zmywam resztki makijażu ( z twarzy, oczu nie tykam).
Bez problemu można je domyć pod bieżącą wodą. Naprawdę fajny gadżet do kosmetyczki :)
Przy myciu twarzy, lekko dociskając można uzyskać efekt delikatnego peelingu.

Mój must have!!!

Dla mnie gąbeczki są zdecydowanym must have! Używam ich do demakijażu wieczorem (myję twarz żelem, moczę gąbkę w ciepłej wodzie i przecieram nią skórę, następnie płuczę ją i powtarzam czynność), a także do zmywania maseczek, do czego sprawdzają się idealnie. Bardzo dobrze radzą sobie nawet z maseczkami z glinką, których zmycie wcześniej zajmowało mi zdecydowanie więcej czasu. Gąbeczki łatwo domyć pod ciepłą wodą.

Przełom!

Aż dziwne, że odkryłam ją dopiero teraz...
Kupiłam podczas promocji, w sumie z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o takim produkcie, nawet nie do końca wiedziałam jak się go używa :)
Bardzo oszczędna - niewielka ilość mleczka do demakijażu zaaplikowana na gąbkę pochłania nawet mocny makijaż - również oczu.
Mięciutka, przyjemna dla skóry, wydajna, łatwo ją utrzymać w czystości - wystarczy po demakijażu oczyścić ją mydełkiem.
Szybko wysycha i nie rozciąga się.
Super rozwiązaniem jest to, że w opakowaniu jest aż dwie gąbeczki co pozwala na częstą wymianę bez latania do sklepu.
Produkt jest tani co jest jego plusem
W mojej pielęgnacji całkowicie zastąpiły klasyczne płatki kosmetyczne i dobrze mi z tym! :)

Must have

Gąbeczke kupiłam przez przypadek w promocji rossmann za 3,99. Na początku pomyślałam jakiś bajer pewnie się nie sprawdzi a tu proszę świetnie zmywa, po zastosowaniu żelu nivea i gąbeczki daje uczucie dobrze oczyszczonej skóry, zaraz po umyciu mam wrażenie "rozjaśnionej skóry" . Nawet makijaż wygląda o niebo lepiej bo zbieram delikatnie suche skórki.
Dla bezpieczeństwa co jakiś czas przemywam ją mydełkiem antybakteryjnym protex.

Świetna sprawa

Wzięłam na spontanie w drogerii i to jest to. Używam jej codziennie do zmywania makijażu czy maseczek. Czuję, że dzięki niej moja skóra jest lepiej oczyszczona niż w przypadku używania samego żelu do mycia twarzy. Właściwie już nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji. Dodatkowo jest trwała (mam ją pół roku, używam codziennie i w ogóle nie jest uszkodzona) i mega tania.
Polecam każdemu, kto czuje, że sam żel do mycia twarzy to za mało. Albo do zmywania maseczek, gdyż jest to dużo łatwiejsze i szybsze.

Bardzo fajny produkt

Gąbeczki kupiłam z myślą o zmywaniu maseczek, ale używałam jednej do masek,a drugiej do zmywania makijażu, po nałożeniu odrobiny żelu na mokrą gąbeczkę idealnie zmywała makijaż i dodatkowo masowała twarz. Domywa się super nawet z tuszu do rzęs.

Zmyślna rzecz ;)

Mogłoby się wydawać, że jest to rzecz zbędna, a jednak okazuje się inaczej.
Skusiłam się na nią po recenzji jakiejś Youtuberki.
W sumie w jednym czasie zakupiłam gąbkę konjac i tę. Tej używam, a konjac jakoś przeminął z wiatrem ;)
Biorąc pod uwagę cenę; jest to bardziej opłacalna inwestycja na podobnym poziomie jakości.
Plusy:
-fajnie pieni słabo pieniące się produkty,
-świetnie zmywa zasychające maseczki (tutaj zasięgnęłam porad Wizażanek i zadziałało),
-delikatnie masuje i złuszcza skórę,
-łatwo ją utrzymać w czystości ,
-szybko schnie,
-solidna,
-niedroga.
Polecam spróbować.
Czasami , z pozoru niepotrzebne rzeczy stają się dla nas nięzbędne... ;)

Rewelacja

Gąbka idealnie nadaję się do zmywania makijażu i maseczek. Dodatkowo przy codziennym używaniu nie muszę używać standardowego peelingu, gdyż gąbeczka bardzo dobrze usuwa suche skórki. Wygładza, nie podrażnia, dla mnie idealna.