Ziaja, Petitini, Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Ziaja, Petitini, Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Delikatny krem z witaminami E i F, które regulują gospodarkę wodno-tłuszczową skóry, nie dopuszczając do jej wysuszenia i podrażnienia. Odpowiednio przygotowuje i zabezpiecza wrażliwą skórę dzieci i niemowląt przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Łagodzi otarcia oraz zaczerwienienia. Bardzo szybko się wchłania, nawilżając i jednocześnie lekko natłuszczając skórę.
Polecany dla dzieci i niemowląt, szczególnie po kąpieli lub przed spaceremi.
Substancje aktywne: witaminy E i F, gliceryna.
Atest-Instytut Matki i Dziecka

cena: 3,50 zł / 50 ml

korzystny ale tylko dla dłoni

Krem jest przeznaczomny dla dzieci powyżej 3 tygodnia życia więc pomyślałam że dla mnie, alergika, będzie łagodny i nie podrażni mojej skóry (ale jestem naiwna!) a tu przykra niespodzianka. Po posmarowaniu twarz szczypała, robiła się czerwona i świeciła się. Zaczęłam więc używać go do dłoni, tam świetnie się spisywał nawilżając odpowiednio spierzchniętą skórę. Zapach tego kremu nie bardzo mi odpowiadał. Nie oceniam najniżej bo tak do końca nie był taki bezużyteczny ;), przynajmniej dłonie skorzystały ;)

ilość zużytych opakowań: 1

dla mnie

używam tego kosmetyku sama. jest idealny na zimę, do rąk, do stóp, do kolan i łokci. nie jest tak "tępy" jak bambino, łatwo się go rozprowadza. zapach też jest ok. będe nim smarować swojego dzidziusia