Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Garnier, Color Naturals (Krem rozjaśniający)

Garnier, Color Naturals (Krem rozjaśniający)

Pojemność 1 szt

Krem rozjaśniający E0 Superblond z naturalnym olejkiem z oliwek. Rozjaśnia od 4 do 6 tonów. Długotrwały blond. Delikatny balsam pielęgnujący.

rozjaśniacze
rozjaśniające
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

Dla mnie najlepsza farba

Używam tej farby już od dobrych kilku lat i jeszcze długo z niej nie zrezygnuję. Próbowałam już innych firm, ale włosy po innych farbach robiły mi się jakieś żółte. Garnier Color Naturals to najlepsza farba ze średniej półki. Zawsze kupuję na promocjach lub w drogeriach internetowych i za dwie do moich półdługich włosów płacę 30 zł. Odcień blondu nr 10 jest przepiękny, nie jest żółty, wpada bardziej w białe tony. Kupię ją na pewno jeszcze nie raz :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369656].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Jestem bardzo zadolowona z tego produktu, używam odcienia 102 Lodowy opalizujący blond.

+ kolor wygląda bardzo naturalnie,
+nie niczy włosów, włosy po zastosowaniu produktu lśnią i są miękkie,
+ dołączona jest saszetka z odżywką,
+ łatwa obsługa,
+ nie ma żółtych refleksów co niestety w więkości blondów można zaobserwowac,
+ cena.

- niby to normalne, ale jednak zapach mi nie pasuje :)
i malutki minusik za stopień rozjaśnienia - mógłby o pół tonu bardziej rozjaśniać włosy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155891].usefull || 0 }}% pomocna.

Przestrzegam, nikomu nie życzę takich efektów.

Farbuję włosy nie od dziś - to u fryzjera, to samodzielnie w domu. Zawsze wychodził pożądany kolor, kondycja włosów nie ulegała zbytnio zmianie aż do teraz...
Farba nie ma dla mnie kompletnie żadnych plusów, same minusy:
- kolor wyszedł (na naturalnym blondzie) MIEDZIANY, gdzienigdzie z ciemnymi plamami a kładłam baardzo, dokładnie, wyglądam jak... mop?
- trzymałam farbę krócej a ona okrutnie PODRAŻNIŁA mi skórę głowy oraz okolice uszu, wyczuwam małe strupki...
- włosy przebrzydle, nienaturalnie się błyszczą,
- zero efektów pielęgnacyjnych jeżeli chodzi o załączoną odżywkę, slsowy oblepiacz,
- farba strasznie śmierdzi.

Nie mogę sobie darować tego co zrobiłam mojej głowie i włosom. Nigdy więcej garniera, choć kiedyś na prawdę się lubiliśmy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100226].usefull || 0 }}% pomocna.
Co zrobić z włosami pod czapką?

Kolor jak z salonu

Absolutnie genialny kolor 102. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Kolor jest cudny, opalizujący, naturalny. Zero żółci i zero białego włosa. Pięknie rozjaśnia odrosty, po miesiącu kolor trochę zszedł, ale trzymał się dobre trzy tygodnie, a przede wszystkim nie zrudział, ani nie żółciał. Mieszanka ma trochę fioletowy kolor, więc świetnie nada się do gaszenia żółtych włosów.

Znalazłam w końcu blond dla siebie, bardzo polecam ten odcień.

Co do zniszczeń, nie zauważyłam, na pewno trudno będzie spalić sobie tą farbą włosy.

Brawo Garnier!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050521].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra farba

Nałożyłam na włosy po kąpieli rozjaśniającej (zdjęcie pierwsze) odcień 111 super jasny popielaty blond, by ochłodzić ich odcień. Włosy wyszły jak na drugim zdjęciu. Kolor rzeczywiście chłodny.
Wiadomo, że nie tak jasny jak na opakowaniu, ale kolor wyjściowy super jasny nie był. Warto zaznaczyć, że blond Color Naturals wychodzą ciemniejsze, miałam też jasny blond i jeszcze jakiś i był dużo ciemniejsze, ale farba dosyc szybko się wypłukuje i kolor jaśnieje.

Kosztuje ok.15 zł, ale można na promocji za ok.8-9 zł kupić. Ja potrzebuję na półdługie gęste włosy prawie dwóch opakowań.
Nie niszczy włosów praktycznie wcale.

Ja ogólnie jestem zadowolona. Nawet zmoimi ciemnymi dorostami sobie radzi.

Używam tego produktu od: kilka mies.
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023121].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry rozjaśniacz

Używałam do tej pory wiele rozjaśniaczy. Ten chyba był najlepszy, aczkolwiek ma swoje wady.

Zacznę od tego, że jestem naturalną brunetką, jednak farbuję włosy na ciemne kolory. Rozjaśniałam pasemka, całe włosy, a ostatnio było ombre. Jednak ombre mi się znudziło i postanowiłam rozjaśnić całe włosy w celu ufarbowania na jakiś jasny odcień.

Rozjaśniecza Garniera użyłam dwukrotnie, ponieważ farbowane wcześniej włosy były oporne na rozjaśnianie. Zapach wiadomo- śmierdzący. Czas trzymania na włosach 2 razy po 30 min. Po zakończonym rozjaśnianiu użyłam maseczki więc moje włosy były w dobrej kondycji.

Ogólnie dobry produkt, ale gdyby nie ten zapach...

Używam tego produktu od: 2 razy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009207].usefull || 0 }}% pomocna.

UFAM JEJ

Kiedyś nie lubiłam się z kosmetykami do pielęgnacji włosów z Garniera, jednak wśród nich znalazłam kilka perełek i jest to między innymi ta farba do włosów.Mój naturalny kolor do ciemny blond, tej farby użyłam pierwszy raz 2 lata temu i jestem jej wierna po dzień dzisiejszy. Boję się testować inne firmy, bo raz spróbowałam i zamiast blondu uzyskałam ciemny brąz.....

PLUSY:
- cena
- dostępność
- efekt, który uzyskuję po farbowaniu
- przyjemna odżywka
- nie niszczy zbyt moich włosów

MINUSY:
- okropny, duszący zapach, muszę włosy farbować albo przy otwartym oknie, albo przy wiatraku... najgorzej jest zimą...

Jest to mój ulubieniec wśród farb do włosów.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796763].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Ciężko mi oceniać ten rozjaśniacz, bo w sumie przy moim naturalnym bardzo ciemnym brązie i tak dobrze się spisuje.
Od dawna już farbuję włosy na jasny blond, ale ciągle szukam farby/rozjaśniacza idealnego. Niestety po farbowaniu odrostów praktycznie każda farba/utleniacz pozostawia żółtawy odcień, ta też, ale jakby mniej, dlatego jej używam. Najpierw robię nią ciemne odrosty (wychodzi zółtawy jasny blond), a potem na całe włosy nakładam farbę o jaśniutkim odcieniu (obecnie Palette De Luxe Białe złoto). Po takim zabiegu włosy od skóry są naprawdę srebrzysto popielate, na długości są trochę bardziej złoto popielate, jakbym miała balejaż. Więc ogólnie jestem zadowolona z całości.
Napewno po zastosowaniu samego tego rozjaśniacza nie pokazałabym się ludziom, bo jak dla mnie są za zółte, ale jako baza do nałożenia farby jest bardzo dobry. I tak cud, że takie ciemne odrosty jakie mam ja rozjaśnia tak dobrze na jasny kolor i nie wychodzi rudy, czy marchewkowy. To duży plus. Nie niszczy mi włosów, ale tak jak piszę nie stosuję go na całości włosów.

Używam tego produktu od: mniej niż rok
Ilość zużytych opakowań: 7-9 napewno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574773].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam dla już jasnych blondynek.

Wczoraj rozjaśniałam swoje naturalne, jasne blond włosy, które sięgają prawie za łopatki jednym opakowaniem. Włosy wyszły platynowe, takie jak chciałam. Po umyciu nawet nie nałożyłam odżywki, a włosy i tak się ładnie rozczesały. Dodam jeszcze, że do drugiego mycia użyłam szamponu z niebieskim filmem Joanny, a żeby się upewnić czy nie wyjdą żółte. Włosy są w kolorze zimnego blondu/platyny. Dodaję zdjęcie przed rozjaśnianiem, w miarę możliwości dodam też po.

Używam tego produktu od: Wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[569149].usefull || 0 }}% pomocna.

doprowadzila moje wlosy do oplakanego stanu.

Dokladnie tą farba, która jest na zdjeciu farbowalam wlosy okolo roku.
Na poczatku bylo przyjemnie, ladny blondzik z mojego ciemnego nijakiego blondu. Tanio, szybko, skutecznie.

Potem bylo niestety coraz gorzej.

Skonczylam uzywanie jej z prawie bialymi, wysuszonymi wlosami, które SLODKI JEZU, lecialy mi jak nigdy w zyciu. Kolor od razu po zmyciu farby (dzien, dwa po) byl ok, potem sie robil gdzieniegdzie zolty, przewaznie białawy, tani;/ Wyplukiwala sie z odrostów, co juz bylo zmorą.

Moze cos zle robilam, albo sie nie znam, ale przerzucilam sie na wprawdzie drogiego fryzjera, ale trudno. To chyba jedna z najlepszych decyzji \'wlosowych\' ze tak zrobilam.

Kocham, po prostu kocham byc blondynką, ale nie przez tą farbe droga do mojego szczescia.

Daje jedna gwiazdke, bo cena i na poczatku przyjemnie. Jak to sie mowi-mile zlego początki.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[564814].usefull || 0 }}% pomocna.