Eris, Program 24h, Mleczko kosmetyczne do demakijażu twarzy i oczu

Eris, Program 24h, Mleczko kosmetyczne do demakijażu twarzy i oczu

Mleczko usuwa dokładnie resztki makijażu, kurzu, zanieczyszczeń. Działa regulująco na pH skóry nie naruszając jej naturalnej równowagi. Zawiera wyciągi roślinne i alantoinę działające kojąco i łagodząco oraz wzmacniająco. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się gładka i elastyczna, a jej regeneracja zostaje przyspieszona. Kosmetyk polecany jest do każdego rodzaju cery, zwłaszcza suchej.
Rodzaj skóry: każda delikatna, sucha, mieszana, normalna
Działanie: oczyszczające, myjące, regenerujące, łagodzące

Dyplomowana trója

Kupiłam, bo Drogeria Natura zrobiła wyprzedaż - ok 7 zł. Nie spodziewałam się cudów i tych że nie otrzymałam: mleczko lepsze niż takowe Ziai (wielki minus dla bardzo dobrej firmy), generalnie odpowiadające cenie. Więc wystarcza na około półtora/dwa miesiące codziennego stosowania - oczy jedynie, pozostawia po sobie tłusty film, jest ciężkie, pachnie nudnym kremem, bywa, że w reakcji z niektórymi kosmetykami szczypie w oczy, trzeba nim je trochę potrzeć. Poleca się po operacji skórę zmyć wodą, lub buzię detergentem.
Ot, zużyć, zapomnieć, kupić jedynie, gdy gospodarka zagoni do kąta.
Paskudne opakowanie, choć szczelne zamknięcie.

ilość zużytych opakowań: one

dla mnie ok

A ja właśnie używałam go do zmywania oczu i mi ono odpowiadało, dobrze zmywało tusz i nie szczypało. Co do reszty twarzy nie wypowiadam się, bo jak wyżej wspomniałam używałam tylko do oczu. :)

ilość zużytych opakowań: 2

Nic specjalnego

Mleczko jak mleczko... Dobrze zmywa makijaż z twarzy ale do oczu nie polecam - szczypie, osadza się na rzęsach tak że widać jak przez mgłę :( i nie radzi sobie z porządnym zmyciem tuszu do rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 2 (wypróbuję inne bo to mleczko nie jest polecane do cery tłustej)

depilacja opóźnianie porostu włosów

szczypadło

Planowałam zużyć do zmywania oczu ale nic z tego. Nie ma poślizgu, wiec trzeba mocniej przyciskać płatek do powieki, słabo rozpuszcza tusz i w dodatek potwornie szczypie. Miałam różne szczypadła, to na szczęście było tanie, ale nie da sie chyba porównać z niczym - no może z zatarciem sobie henny do oka :( Poza tym niby bezzapachowe, a zapach ma, może pochodzi z któegoś składników, ale jest po prostu brzydki. Nie polecam nikomu do demakijażu oc