Delikatna pianka do mycia twarzy

Delikatna pianka do mycia twarzy

Pianka polecana jest do mycia i głębokiego oczyszczania cery tłustej i mieszanej, niezależnie od wieku. Zawiera biologicznie czynne enzymy roślinne, zioła, salicylany. Dzięki temu dokładnie usuwa nadmiar wydzieliny gruczołów łojowych, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz makijaż z powierzchni skóry, nie zaburzając jej naturalnego pH. Dzięki zawartości składników kwasowych preparat odblokowuje pory, przeciwdziałając powstawaniu zaskórników i wyprysków. Po zastosowaniu skóra jest prawidłowo oczyszczona i matowa. Postać pianki zwiększa wydajność preparatu.

Cena: ok. 27 zł

tyle o ile...

Prawdę powiedziawszy spodziewałam się czegoś lepszego. Po wyciśnięciu na dłoń jest to pianka, owszem, ale na twarzy o ile nie postępuje się z nią arcy-delikatnie szybko znika.... i nie ma nic... po prostu mokra buzia. Jest bardzo wydajna, zużywa się powoli, nie wysusza, ale mimo tego ja nie widzę przekonywujących mnie na tyle efektów, aby do niej wrócić. Chyba wolę żele do mycia buziek... Cena: 21,50 zł.

super

Kolejny kosmetyk Dermiki na medal. Stosunkowo niedawno przekonałam się do pianek, dlatego na razie cztery gwiazki, na wypadek, gdybym jednak upolowała coś lepszego.Wracając do produktu - przyjemna w użyciu, zapach rzeczywiście subtelny, oczyszczenie dokładne. Po umyciu używam kremu z serii Mat-B na dzień lub noc - skóra jest niezwykle przyjemna w dotyku. Polecam.

Dla mieszanej skóry OK!

Dobra pianka, skóra po niej, jest czysta, nie wysuszona.Delikatna, bardzo bardzo wydajna. Ma ładny dyskretny zapach, zdecydowanie polecam, dla mojej mieszanej skóry, jest doskonała.Ilość zużytych opakowań: 2