Tusz do rzęs (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Tusz do rzęs (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Starannie opracowana mieszanina naturalnych wosków i olejów pokrywa rzęsy jednolitą warstwą, dając optyczny efekt ich wydłużenia i pogrubienia bez sklejania.

Dodatek żywicy polimerowej zabezpiecza przed kruszeniem i osypywaniem się tuszu. Doskonałej jakości szczoteczka ułatwia precyzyjny makijaż.

Nie zawiera dodatków zapachowych, dzięki czemu nadaje się również dla osób o bardzo wrażliwych powiekach.

Dostępny w 5 kolorach.

prawie niewidoczny

Tusz kosztował trochę więcej niż mój ulubiony Wibo zielony. Nie będę się ekscytować niską ceną i z tego powodu podwyższać oceny. Mamy teraz na rynku sporo tańszych a lepszych tuszy. Ten nie robi z rzęsami nic, jest prawie niewidoczny, obojętnie ile warstw nałożę. Dobrze, że chociaż nie skleja. Niestety wejście do tubki jest za wąskie i nie mogę go użyć z żadną inną szczoteczką. Z tego też powodu wyląduje w kosu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jeśli chodzi o kolorowe tusze do rzęs tej firmy, to tak

Miałam kidedyś czarnyi granatowy z tej serii, a teraz mam szafirowy. Kolor ładny i nie robi grudek, ale szczoteczka masakryczna, ciężko się nią nakłada tusz. Całkiem trwały i posiada łądne odcienie, lubię go:))

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Podoba mi się. :)

Posiadam kolorek niebieski. Zdecydowanie jest to mój najlepszy tusz, jak do tej pory. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie zostawia śladów na powiece. Natomiast wydłuża je i pięknie je rozdziela. Jest bardzo wydajny. Długo się utrzymuje, łatwo go zmyć.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Za taką cenę brać, nie stękać.

Niepotrzebnie dołączono do nazwy tego tuszu słowo \'pogrubiający\'. On nie pogrubia nawet w minimalnym stopniu, dosłownie w ogóle. Jednak to nie znaczy, że jest kosmetycznym bublem. Ma konsystencję idealną dla cienkich rzęs ponieważ je nie obciąża, przez to uzyskane przez zalotkę podkręcenie utrzymuje się wiele godzin, rzęsy nie opadają. Nawet nieźle wydłuża. Czerń tuszu jest piękna i nasycona. Nie skleja rzęs, nie tworzy grud, szczoteczką można operować od razu po wyjęciu jej z opakowania bo nie jest cała oblepiona. Nie kruszy się, ale jak ktoś ma tłuste powieki to może się rozmazywać i odbijać. Zapłaciłam za niego 8.50. Swój egzemplarz posiadam dopiero od dwóch tygodni, ale moja mama ma ten tusz od dwóch miesięcy i nie wysechł jej. Wiadomo, cudów nie robi, jest przeznaczony do delikatnego, codziennego makijażu, ale nie oszpeca i daje się go z przyjemnością zużyć.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Bardzo fajny:)

Jak dla mnie jest super. Fajnie się aplikuje, eleganckie opakowanie, dobra konsystencja, ślicznie wydłuża i pogrubia. Nie rozmazuje się, ale trochę kruszy, jeżeli nałożę go za dużo. Ogólnie - jeden z lepszych, jakie miałam i za małe pieniądze.

Moj pierwszy tusz :D

To byl pierwszy tusz, jaki sobie kupilam :) Wybor byl motywowany oczywiscie cena - majac kilkanascie lat i niewiele wiecej zlotych kieszonkowego nie stac mnie bylo na nic lepszego :) W nauce malowania sprawdzil sie niezle, a ze to byl pierwszy moj tusz, ciezko mi bylo ocenic jego zalety czy wady. Dopiero pozniej sie dowiedzialam, ze tusz moze sie lepiej rozprowadzac, nie kruszyc sie i nie sklejac rzes :) Na tle kosmetykow ze sredniej polki - przecietny, wiec mimo sentymentu oceniam go na dwie *. Niby dla nastolatki moze byc, ale w sumie lepiej chyba zainwestowac w cos ciut drozszego, ale lepszego :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, cale

Kiepski

Używałam kiedyś kiedyś jak byłam młoda :)
Jedno miłe wspomnienie jakie mam, to pamiętam, że pogrubiał rzęsy i czerń była wyrazista.
Niestety szybko wysychał i kruszył się; po jakimś czasie w ciągu dnia pozostawiał czarne ślady.

Używam tego produktu od: używałam 8 lat temu

poniżej krytyki jakość:(

Ten tusz jest tak straszny,że bije nawet na głowę paskudnego Great Lash Maybelline.

Z zalet:
tani
kolor jest czary

a teraz wady,bo one przeważają!

kruszy się niemiłosiernie
szczypie w oczy
zasycha w zastraszającym tempie

nie da się go zużyć do końca....bubel nad bublami!

Używam tego produktu od:jedno kilka lat temu i to nie do końca

Zła jakość

Pogrubia rzęsy i to jest chyba jego jedyna zaleta, ale ma niewybaczalne wady. Przede wszystkim kruszy się. Zostawia ślady, brudzi.

Niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć

Nie chcę go już :P

Nietrwały - kruszy się, osypuje i tworzy "prześliczne" czarne podkówki pod oczami :-( Podrażnia oczy, skleja rzęsy... Po miesiącu zasechł (?!) i nie dało się nim czegokolwiek pomalować, choć ważny był jeszcze rok... Nie podoba mi się. Jestem na nie!

Zużyłam niecałe jedno opakowanie.

Najzwyklejszy pod słońcem

Pożyczyłam od koleżanki tą maskarę w kolorze czarnym. Całkiem ładnie pokrywa rzęsy, kolor czarny nie jest jakoś bardzo intensywny, raczej nie skleja rzęs, no, może ociupinkę ;)... Trochę zagęszcza rzęsy, minimalnie je wydłuża: bardzo naturalny efekt. Przy upale trochę się rozmazał, ale nie było strasznie ;).
Ogólnie jak za tą cene to całkiem fajny kosmetyk :D!
Dlan nastolatek na codzień :).

nie bardzo

Taki zwyczajny. Cena bardzo niska. Miałam kolor brązowy, w ogóle nie wydłużał ani nie pogrubiał rzęs, tylko je troche zabarwiał na lekki brąz.
Świetnie się zmywał, czasem do wieczora nie wytrzymał, tylko "sam" jakoś schodził z oczu.