Bronzing Powder Face and Body (Puder brązujący do twarzy i ciała)

Bronzing Powder Face and Body (Puder brązujący do twarzy i ciała)

Brązujący puder w kamieniu który ma za zadanie kryć twarz jak i ciało, szyje, ramiona dekolt. Doskonale współgra z kolorem cery, bardzo dobrze się nakłada, nie widać różnicy pomiędzy kolorem twarzy jak i resztą ciała, co w przypadku innych produktów jest widoczne. Najlepszy efekt nadaje już przy delikatnie opalonej twarzy, pięknie ją podkreśla i uwidacznia.

miły drobiazg, ładny kolor

+ pięknie pachnie
+ ma delikatną, lekko kremową konsystencję
+ ma ładny, brązowy kolor
+ wygodne klasyczne opakowanie
+ często produkują go w wersji z lusterkiem

- nienajlepiej się trzyma, choć dla mnie jest to o tyle plusem, że ja uwielbiam się nim malować, nawet kilka razy dziennie ;)

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

dobry

Używam tego bronzera jakiś czas, ale nie mogę się do niego do końca przekonać.
Na plus zdecydowanie cena, dostępność (h&m z kosmetykami), szczelne opakowanie, kolor (tak jak koleżanka niżej pisała - nieco ciemniejszy herbatnik :D). Podoba mi się kolor, konsystencja, jest łatwy do aplikacji, jednak mam wrażenie że brakuje mu trwałości...
a może to wina podkładu? choć używałam go z różnymi to i tak trwałością nie grzeszy...

Mimo to go lubię, za cenę, efekt końcowy :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Genialny :D

Produkt kupiłam podczas wiekszych szaleństw w h&m.Nie wiedziałam nawet jak produkt w środku wygląda i nie spodziewałam się zbyt wysokiej jakości za cenę 3 funtów a tu proszę;D Bronzer jak marzenie!
+przepiękne bardzo eleganckie,migoczące opakowanie z lusterkiem
+kolor! idealny,nie za pomaranczowy,nie za ciemny,nie za jasny.Moim zdaniem najblizej mu do nieco ciemniejszego herbatnika:)
+ma delikatne drobinki,ktore nie wyglądają wcale tandetnie na skórze.Dodają jej subtelnego ładnego blasku
+będzie nadawał się nawet do konturowania twarzy zimą;) Kolor jest naprawde bardzo stonowany
+nie zostawia plam,bardzo łatwo go rozcierać
+cena/wydajnosc/jakość
+nie robi krzywdy skórze,nie zapycha
+bardzo trwaly,praktycznie do momentu demakijażu:)
Ogólnie jestem naprawdę zachwycona! Przewyższa jakością hoole benefita 10 krotnie za cene 100 krotnie nizsza:D Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

depilacja czego nie wolno

najlepszy

mój najlepszy puder brązujący!

plusy:
+ kolor [nie jest sztuczny ani pomarańczowy] poprostu nadaje skórze promyk zdrowej opalenizny.
+ trwały [przy wieczornym demakijażu widzę na waciku, że puder wytrzymał ze mną do końca dnia]
+ wydajny [używam prawie codziennie, a puder spokojnie wystarcza na kilka miesięcy]
+ cena

minusy:
- dostępność [niestety często mam problem, żeby móc go zakupić kiedy potrzebuje]

Ilość zużytych opakowań: sporo ;)

Super!

Puder należy do moich kosmetycznych perełeczek :)

Kolor stworzony dla mnie. Pięknie wygląda na twarzy. Wydajność okej. No i ta cena!!
Denerwuje mnie tylko to że czasami nie mogę go dostać i latam od jednego H&M do drugiego..:(

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Bardzo fajny

Fajna pigmentacja, choć jak dla mnie mogłaby być ciut chłodniejsza, więcej niebieskiego pigmentu by nie zaszkodziło bo przy niewielkiej nieuwadze można sobie zrobić pomarańczowe plany, dlatego trzeba z ilością uważać. Trwałość genialna, moja skóra nie jest ani tłusta ani sucha a ten brązer utrzymuje się na twarzy od porannego make upu aż do wieczornego demakijażu. Bardzo polecam, fajne złote opakowanie w lusterkiem w środku.
Przestrzegam żeby uważać na wstrząsy..mi upadło i brązer rozsypał się w drobny mak, mimo to zużyłam całe opakowanie.

Używam tego produktu od: rok

uwielbiam!

Jest niesamowity. Idealny odcień, świetnie się rozprowadza, jest delikatny, można stopniować nasycenie koloru. Ma też świetne opakowanie z lusterkiem. Nie spodziewałam się, że w ciuchowej sieciówce można znaleźć takie perełki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

bez niego ani rusz

na codzienny makijaz nie nakladam tego bronzera,bo w ogole nie uzywam pudrow w kamieniu
jednak ten jest zawsze w mojej torebce,to podstawa,do przypudrowania twarzy w ciagu dnia.
kolor idealnie mi pasuje,opakowanie jest swietne,ladne,z lusterkiem,szkoda tylko ze niema gabki,sa 2 wersje duzy i maly,ja uzywam tego mniejszego,
jest mega wydajny,kupuje goczesto,moze dlatego ze z reguly go gubie,lub raz mi spadl i sie pokruszyl :-(

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 3-z czego 1 zgubione,1 zniszczone

jest dobrze

W swojej kolekcji posiadam 3 bronzery. Ten jak dotychczas sprawdził się najlepiej. Kolor idealny do mojej śniadej cery i ciemnych włosów. Pięknie wygląda na buzi, nie można z nim przesadzić. Jest trwały i wydajny. Opakowanie przypadło mi do gustu, wielki plus za lusterko. Minusów nie dostrzegłam, więc z przyjemnością mogę go wszystkim polecić.

dobry

Kupiłam po przeczytaniu opinii tutaj zamieszczonych.
Nabyłam mniejsze opakowanie w cenie 14,90 PLN.

Jak dla mnie jest całkiem ok.

Plusy:

- funkcjonalne opakowanie z lusterkiem
- odpowiednia kolorystyka dla jasnej cery i b. jasnej cery
- nie ciemnieje (pierwszy bronzer który nie robi efektu cegły czy pomarańczy)
- bardzo wydajny
- nie ściera się

Minusy:
- robi nieestetyczne plamy
- pokresśa niedoskonałości cery

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Nie jest najgorszy

Bronzer ma całkiem ładny kolor, który nadaje się do jasnej karnacji. Pudełko też jest przyjemne dla oka i praktyczne. Trzeba dodać, że produkt jest bardzo wydajny...
Ale teraz minusy:
- na mojej twarzy robi nieestetyczne plamy tzn bardzo trudno wtapia sie w makijaż, a próbowałam nakładać go różnymi pędzlaami ( przy innych, lepszych bronzerach to mi się nie zdarza)
- największy minus jest taki, że bronzer podkreśla wszelkie niedoskonałości i nierówności cery, co dla mnie całkowicie go dyskwalifikuje
Tak więc jeśli ktoś ma bezproblemową cere to może spróbować może wtedy będzie się równo nakładał...

Chyba trochę przereklamowany

Kupiłam tylko i wyłącznie pod wpływem Wizażanek, bo jakos nigdy sieciówkowa kolorówka mnie nie kusiła, a ty takie ochy i achy, że nie mogłam nie spróbowac :-)
Padło na wersję mniejsza i chyba dobrze wyszło, bo jakoś zuzyje i nie będe się męczyc wieki...
Mam wrażenie, ze puder jest przereklamowany. Owszem, jest to bardzo dobry bronzer, ale na kolana mnie nie powalił - miałam już okazję uzywać pudrów brązujących podobnej jakości (choć szczerze powiem, że ich cena była zawsze wyższa od ceny tego specyfiku :-) ).
No to czas na opis zalet :-)
+ wspomniana cena - tani jak barszcz
+ kolor bez domieszki cegły
+ łatwo sie aplikuje
+ raczej nie można narobić sobie nim plam, choc na 100 % pewna nie jestem jak było by w przypadku bladolicych - ja do nich nie należę...

No cóż bronzer jak bronzer - odcień ok, choc wolałabym, żeby wpadał w odcienie złotawe, bo ten jest jakis taki szaro brązowy.

Opakowanie ok - obecnośc lusterka na plus, brak aplikatora, np. jakiegoś małego pedzelka, na minus, więc wychodzimy na zero ;-)

Czy kupię ponownie? Nie wiem - zły nie jest i zuzyję bez wstrętu, ale jak znajdę coś ciekawego w tej kategorii to juz pewnie do niego nie wrócę...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze