Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bronzing Powder Face and Body (Puder brązujący do twarzy i ciała)

Bronzing Powder Face and Body (Puder brązujący do twarzy i ciała)

Brązujący puder w kamieniu który ma za zadanie kryć twarz jak i ciało, szyje, ramiona dekolt. Doskonale współgra z kolorem cery, bardzo dobrze się nakłada, nie widać różnicy pomiędzy kolorem twarzy jak i resztą ciała, co w przypadku innych produktów jest widoczne. Najlepszy efekt nadaje już przy delikatnie opalonej twarzy, pięknie ją podkreśla i uwidacznia.

miły drobiazg, ładny kolor

+ pięknie pachnie
+ ma delikatną, lekko kremową konsystencję
+ ma ładny, brązowy kolor
+ wygodne klasyczne opakowanie
+ często produkują go w wersji z lusterkiem

- nienajlepiej się trzyma, choć dla mnie jest to o tyle plusem, że ja uwielbiam się nim malować, nawet kilka razy dziennie ;)

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967291].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Używam tego bronzera jakiś czas, ale nie mogę się do niego do końca przekonać.
Na plus zdecydowanie cena, dostępność (h&m z kosmetykami), szczelne opakowanie, kolor (tak jak koleżanka niżej pisała - nieco ciemniejszy herbatnik :D). Podoba mi się kolor, konsystencja, jest łatwy do aplikacji, jednak mam wrażenie że brakuje mu trwałości...
a może to wina podkładu? choć używałam go z różnymi to i tak trwałością nie grzeszy...

Mimo to go lubię, za cenę, efekt końcowy :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888859].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny :D

Produkt kupiłam podczas wiekszych szaleństw w h&m.Nie wiedziałam nawet jak produkt w środku wygląda i nie spodziewałam się zbyt wysokiej jakości za cenę 3 funtów a tu proszę;D Bronzer jak marzenie!
+przepiękne bardzo eleganckie,migoczące opakowanie z lusterkiem
+kolor! idealny,nie za pomaranczowy,nie za ciemny,nie za jasny.Moim zdaniem najblizej mu do nieco ciemniejszego herbatnika:)
+ma delikatne drobinki,ktore nie wyglądają wcale tandetnie na skórze.Dodają jej subtelnego ładnego blasku
+będzie nadawał się nawet do konturowania twarzy zimą;) Kolor jest naprawde bardzo stonowany
+nie zostawia plam,bardzo łatwo go rozcierać
+cena/wydajnosc/jakość
+nie robi krzywdy skórze,nie zapycha
+bardzo trwaly,praktycznie do momentu demakijażu:)
Ogólnie jestem naprawdę zachwycona! Przewyższa jakością hoole benefita 10 krotnie za cene 100 krotnie nizsza:D Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828910].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

najlepszy

mój najlepszy puder brązujący!

plusy:
+ kolor [nie jest sztuczny ani pomarańczowy] poprostu nadaje skórze promyk zdrowej opalenizny.
+ trwały [przy wieczornym demakijażu widzę na waciku, że puder wytrzymał ze mną do końca dnia]
+ wydajny [używam prawie codziennie, a puder spokojnie wystarcza na kilka miesięcy]
+ cena

minusy:
- dostępność [niestety często mam problem, żeby móc go zakupić kiedy potrzebuje]

Ilość zużytych opakowań: sporo ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786734].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Puder należy do moich kosmetycznych perełeczek :)

Kolor stworzony dla mnie. Pięknie wygląda na twarzy. Wydajność okej. No i ta cena!!
Denerwuje mnie tylko to że czasami nie mogę go dostać i latam od jednego H&M do drugiego..:(

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784253].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Fajna pigmentacja, choć jak dla mnie mogłaby być ciut chłodniejsza, więcej niebieskiego pigmentu by nie zaszkodziło bo przy niewielkiej nieuwadze można sobie zrobić pomarańczowe plany, dlatego trzeba z ilością uważać. Trwałość genialna, moja skóra nie jest ani tłusta ani sucha a ten brązer utrzymuje się na twarzy od porannego make upu aż do wieczornego demakijażu. Bardzo polecam, fajne złote opakowanie w lusterkiem w środku.
Przestrzegam żeby uważać na wstrząsy..mi upadło i brązer rozsypał się w drobny mak, mimo to zużyłam całe opakowanie.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783726].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam!

Jest niesamowity. Idealny odcień, świetnie się rozprowadza, jest delikatny, można stopniować nasycenie koloru. Ma też świetne opakowanie z lusterkiem. Nie spodziewałam się, że w ciuchowej sieciówce można znaleźć takie perełki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[781265].usefull || 0 }}% pomocna.

bez niego ani rusz

na codzienny makijaz nie nakladam tego bronzera,bo w ogole nie uzywam pudrow w kamieniu
jednak ten jest zawsze w mojej torebce,to podstawa,do przypudrowania twarzy w ciagu dnia.
kolor idealnie mi pasuje,opakowanie jest swietne,ladne,z lusterkiem,szkoda tylko ze niema gabki,sa 2 wersje duzy i maly,ja uzywam tego mniejszego,
jest mega wydajny,kupuje goczesto,moze dlatego ze z reguly go gubie,lub raz mi spadl i sie pokruszyl :-(

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 3-z czego 1 zgubione,1 zniszczone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[726393].usefull || 0 }}% pomocna.

jest dobrze

W swojej kolekcji posiadam 3 bronzery. Ten jak dotychczas sprawdził się najlepiej. Kolor idealny do mojej śniadej cery i ciemnych włosów. Pięknie wygląda na buzi, nie można z nim przesadzić. Jest trwały i wydajny. Opakowanie przypadło mi do gustu, wielki plus za lusterko. Minusów nie dostrzegłam, więc z przyjemnością mogę go wszystkim polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690975].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Kupiłam po przeczytaniu opinii tutaj zamieszczonych.
Nabyłam mniejsze opakowanie w cenie 14,90 PLN.

Jak dla mnie jest całkiem ok.

Plusy:

- funkcjonalne opakowanie z lusterkiem
- odpowiednia kolorystyka dla jasnej cery i b. jasnej cery
- nie ciemnieje (pierwszy bronzer który nie robi efektu cegły czy pomarańczy)
- bardzo wydajny
- nie ściera się

Minusy:
- robi nieestetyczne plamy
- pokresśa niedoskonałości cery

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[647314].usefull || 0 }}% pomocna.