Energising Cleansing Foam (Pianka do mycia twarzy)

Energising Cleansing Foam (Pianka do mycia twarzy)

Odświeżająco-oczyszczająca pianka St.Ives zamienia ultradelikatny preparat w lekkę, puszystą pianę, która doskonale oczyszcza skórę. Usuwa nadmiar tłuszczu, nie naruszając naturalnej wilgotnośći skóry. Pozostawia skórę czystą, świeżą i zdrową. Wystarczająco łagodna nawet dla skóry wrażliwej.

Cena: ok.15 zł

Doskonały

Rewelacja, nigdy w życiu nie miałam nic lepszego do mycia twarzy. Spokojnie mogłam się obyć bez toniku. Oczu zmywać nie próbowałam, uważam że powinno się to robić kosmetykami przeznaczonymi do tego celu. Niestety, od pewnego czasu nie mogę tej pianki nigdzie dostać.

Czuję się oszukana

Czuję się oszukana! Producent zapewniał, że pianka nadaje sie nawet do demakijażu oczu, ale to nie jest prawda!!! :( Zmyć tym żadnej mascary się nie da! W dodatku szczypie w oczy!!! I tak musiałam kupić coś do usuwania tuszu. Wrrr... Nadaje się tylko do oczyszczania buzi i z tym radzi sobie całkiem dobrze. Pozostawia skórę przyjemnie gładką i świeżą. ALE NIE LUBIĘ JAK SIĘ MNIE ROBI W BALONA. Odejmuję gwazdkę.

dobry i niedrogi

Ładnie pachnie, jest delikatny i bardzo przyjemny w użyciu. Ma fajne opakowanie (to ono mnie skusiło) i jest niedrogi. Pozostawia buzię czystą, odświeżoną i matową.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Lubie ją

Doskonały produkt. Zapach bardzo delikatny a równoczesnie przyjemny. Buzia po umyciu nie jest ściagnięta i wysuszona. Pozatym nareszcie mogam zrezygnować z dodatkowego wcześniejszego zmywania oczek wacikami i preparatami do demakijażu - ona to robi bezproblemowo i bez szczypania. Po przetestowaniu kilku - tę naprawde polecam.

ok:)

Bardzo przyjemny w stosowaniu, delikatny , nie podraznia,calkiem dobrze oczyszcza ,super zapach ,jedna gwiazdke jednak odejmuje za brak wydajnosci :(

uwielbiam!

najlepszy specyfik do mycia buzki, jaki znalazlam! a testowalam naprawde sporo, bo mam niestety dosc wrazliwa, mieszana cere, ktora lubi w zimie- na zmiane- paskudnie sie przetluszczac lub przesuszac. pianka bardzo dobrze usuwa makijaz, nawet wodoodporny, skora po jej uzyciu jest naprawde odswiezona, matowa i gladziutka :) cos mi sie zdaje, ze dlugo nie znajde niczego lepszego. na razie nawet nie szukam :) Ilość zużytych opakowań: wlasnie konczy mi sie czwarte